Krosno Krosno Koordynator
. . (.)

Na naszym profilu fecebookowym dostępna jest już galeria zdjęć z pierwszej kolejki Deichmann Minimistrzostw w Krośnie. Poniżej link.

 

czytaj dalej »

Już jest‼ Terminarz na drugą kolejkę krośnieńskich Deichmann Minimistrzostwa 🏆⚽ Wszystkie mecze rozegramy w sobotę (13 kwietnia), a startujemy o 8:00 ⏰ pojedynkami w kategorii U-9.

czytaj dalej »

Od godziny 8:00 trwają rozgrywki w Deichmann Minimistrostwach. Miejscem rywalizacji jest podobnie jak w zeszłym roku Profbud Arena. W rozwinięciu newsa aktualizujemy wyniki na żywo.

czytaj dalej »

Zaczynamy‼ Już jutro inauguracyjne mecze w "Deichmann Minimistrzostwach" w Krośnie 🏆⚽ Przed nami 26 piłkarskich pojedynków na zielonej murawie w Profbud Arena 💪🔝
Już nie możemy się doczekać pierwszych spotkań i goli w naszym kolorowym turnieju 😍🌍 Poniżej prezentujemy terminarz gier, wszystkie mecze rozegramy w sobotę ⤵

czytaj dalej »

Zaczynamy zapisy do XII edycji Deichmann Minimistrzostwa 2019 w Krośnie. 

Miejscem rozgrywek oczywiście będzie PROFBUD Arena przy ul. Bohaterów Westerplatte 20. 

czytaj dalej »

Eliminacje Krośnieńskie turnieju Deichmann Minimistrzostw 2018 można uznać za zakończone. Do Wałbrzycha pojadą reprezentacje Włochy U-9 i Finlandia U-11 Gratulujemy!!!!! To właśnie, te dwa zespoły będą reprezentowały Krosno w Finale Ogólnopolskim w Wałbrzychu w dniach 22-24 czerwca.

czytaj dalej »

W najbliższą sobotę 9.06.2018 odbędzie się Finał Miejski Deichmann Minimistrzostw Krosno 2018. W walce o zwycięstwo staną zawodnicy z kategorii U-9 oraz U-11.

czytaj dalej »

W ubiegłą niedziele (3.06.2018) odbył się finał miejski kategorii wiekowej U-13 Deichmann Minimistrzostwa w Krośnie. W tym roku w finale ogólnopolskim w Nowym Sączu nasze miasto będzie reprezentowała drużyna ANGLII.

czytaj dalej »

Już w najbliższą niedziele (3.06.2018) odbędą się finały miejskie Deichmann Minimistrzostwa w Krośnie dla kat. U-13. Szykuje się ciekawa rywalizacja o zwycięstwo w najstarszej kategorii wiekowej!

czytaj dalej »

W sobotę 26 maja rozegraliśmy ostatnią kolejkę Deichmann Minimistrzostw na Hali Krosno.

Rozpoczęliśmy od kategorii U-11 gdzie zagraliśmy 15 meczy, następnie kat. U-9 i 24 pojedynki, a na zakończenia dnia, zagrały wesołe dzieciaki z U-7, które po swoich meczach odebrały dyplomy, medale i statuetki 🎉🏆🥇

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY