Warszawa Warszawa

Serdecznie dziękujemy wszystkim za chęć udziału w XV edycji Deichmann Minimistrzostw! Życzymy Wam nieustannie powodzenia na piłkarskiej ścieżce! Do zobaczenia!

czytaj dalej »

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie turniejem w Warszawie. Niestety z przyczyn niezależnych nie będziemy w stanie rozegrać imprezy w stolicy! Życzymy Wam udanej wiosny!

czytaj dalej »

Szanowni Państwo! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Zdrowia dotyczącą odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy!

Tegoroczne rozgrywki Deichmann Minimistrzostw przeprowadzone zostaną w miesiącach wrześniu i październiku 2020 roku a roczniki rozgrywkowe nie ulegną zmianie względem do tych określonych regulaminem.

czytaj dalej »

Szanowni Państwo!

Wraz ze startem edycji roku 2020 następuje zmiana koordynatora Eliminacji Warszawskich Deichmann Minimistrzostw. Od pierwszego stycznia funkcję tę będzie pełnił Artur Łęczycki, z którym już wcześniej mogliście się spotkać na naszych rozgrywkach.

Jesteśmy przekonani, że Koordynator Artur pomoże nam dalej rozwijać turniej w dobrą stronę.

 

czytaj dalej »

KOMUNIKAT !!! U-9 aktualizacja

W dniu dzisiejszym sobota 18.05.2019

Rozgrywki kategorii U-9 sa ODWOŁANE!!!

 

Informacje co do możliwości rozegrania w innym terminie 

podamy w tygodniu po konsultacji z trenerami...

 

pozdrawiam

 

czytaj dalej »

KOMUNIKAT U-9!!!
sobota 18.05.2019

Ze względu na opady deszczu

do godziny 11:00 podejmiemy dezyzje czy dziś gramy.

 

czytaj dalej »

Wszystkim dziękujemy za pierwszy weekend z turniejem Deichmann! Mamy nadzieję, że mimo niesprzyjającej pogody wszyscy bawili się bardzo dobrze! Poniżej rozkład jazdy na nadchodzące weekendy.

czytaj dalej »

Mam przyjemność poinformować Państwa że ruszamy właśnie z zapisami do Eliminacji Warszawskich Deichmann Minimistrzostw. Start samych rozgrywek czeka nas jeszcze w w kwietniu. Przypominam że gramy w kategoriach wiekowych: (kliknij żeby rozwinąć)

czytaj dalej »

Wielka piłkarska przygoda jaką były Eliminacje Warszawskie Deichmann Minimistrzostw jest już za nami. Kilkutygodniowe zmagania zespołów jakie mieliśmy przyjemność obserwować podsumowane zostały finałami miejskimi.

czytaj dalej »

Finały kategorii U-11 odbędą się w niedzielę 10 czerwca 

Terminarz wkrótce.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY