Białystok Białystok Koordynator
Białystok - Monika Chańko (665 695 224)

Oficjalnie zakończyliśmy piłkarską przygodę jaką były Eliminacje Deichmann Minimistrzostw 2018 w Białymstoku. Dlatego też w tym miejscu pragniemy wszystkim serdecznie podziękować za udział oraz serce i wysiłek pozostawione na boiskach. Mamy nadzieję że dozobaczenie w zbliżającej się edycji roku 2019.

 

 

czytaj dalej »

Pamietajmy,że w najbliższą sobotę kategoria U-9 ma wolne. 9.06 widzimy się na finałach. :)

czytaj dalej »

W ten weekend kategoria u-7 ma WOLNE. walczymy za to w kategorii u-9 i u-11 :0

Bardzo proszę trenerów o dostrarczenie brakujacych kart drużyny , ponieważ nie jestem w stanie wpisać dalej wyników z 28.04 (sobota)

Terminarz pojawi się na stronie w dniu dzisiejszym w kategorii u-11 natomiast w kategorii u-9 najpo/źniej w ndiu jutrzejszym.

Pozdrawiamy

 

czytaj dalej »

Pamietajmy, że w najbliższą sobotę kategorie u-9 i u-11 maja wolne. Miłego wypoczynku

czytaj dalej »

Przypominam , o parkowaniu przy kościele. Brama wjazdowa na boiska bedzie zamknięta jak w latach poprzednich.

 

czytaj dalej »

Zaczynamy już w sobotę. Gramy od 10.00. Terminarz dostepny na stronie. Prosimy o cierpliwość szczególnie w kategorii u-7. Do ostatniej chwili dochodzą zespoły i dlatego terminarz pojawi się dopiero późnym wieczorem na stronie. Maluszki zaczynają grę od 12.30.

Stroje będą do odbioru w sobotę od 9.30 na boiskach.

 

czytaj dalej »

Witam, w związku z tym, iż tak późno drużyny w Białymstoku zaczęły zgłaszać swój udział w turnieju rozpoczęcie zostaje przełożone na 28.04 (sobota).

Ważna informacja dla kategorii U-13!
 

czytaj dalej »

Trenerzy i Rodzice za trzy tygodnie konczy sie czas zapisów na tegoroczny turniej..... W tym roku gramy tylko w soboty i zaczynamy od 7-8 kwiecień :)

 

czytaj dalej »

2 stycznia 2018 roku - to data obowiązkowa do zapamiętania. Tak! To właśnie wtedy startują zapisy do kolejnej edycji naszego Turnieju - Deichmann Minimistrzostw.

czytaj dalej »

Wraz z ostatnim weekendem czerwca oficjalnie zakończyliśmy zmagania wszystkich drużyn biorących udział w jubileuszowej, dziesiątej edycji Deichmann Minimistrzostw. W samych tylko Eliminacjach Białostockich udział wzięło kilkaset dzieci, a stawką ich wielotygodniowych zmagań było końcowe zwycięstwo dające w kategoriach U-9 i U-11 przepustkę na Finał Ogólnopolski.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY