Kraków Kraków Koordynator
Paweł Piwowarczyk (tel.733-471-507 najlepiej po 16)

koordynator.krakow@gmail.com

FINAŁ MIEJSKI U - 11 W KRAKOWIE

Meksyk - Włochy 8:1

 

Mecz o 3. Miejsce

Macedonia - Tunezja 2:3

 

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

 

czytaj dalej »

W niedzielę (w godz. 8-15) po raz ostatnio będzie możliwość odbioru rzeczy znalezionych. Galeria zagubionych rzeczy dostępna tutaj: LINK

czytaj dalej »

FINAŁ MIEJSKI U-9 W KRAKOWIE

Gruzja - Hiszpania   3 :1

Mecz o 3. Miejsce

Bośni I Hercegowina - Włochy 2:2 k.1-2

czytaj dalej »

W sobotę 25 maja 2019 r. zakończyła swoje rozgrywki kategoria U-7. W sumie 24 drużyny rozegrały 208 spotkań. Ci, którzy nie opuścili żadnych rozgrywek rozegrali nawet 21 spotkań, a te którym zdarzyła się nieobecność najmniej 14! Było bardzo dużo gry i jeszcze więcej radości z niej.  Nagrodziliśmy dwie najlepiej dopingujących z Francji i Urugwaju!

GALERIA ZDJĘĆ Z ZAKOŃCZENIA

czytaj dalej »

W Finale Miejskim U-13 zwyciężyła Grecja. Mecz o trzecie miejsce zakończył się zwycięstwem Antiguy. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom ktagorii U-13! Dziękujemy Rodzicom, Trenerom za trud włożony w turniej.

Wielki Finał                  GRECJA-URUGWAJ 7:0

Mecz o trzecie miejsce    ANTIGUA- PORTUGALIA 1-0

czytaj dalej »

Przypominamy, że U-11 gra dziś wyjątkowo 16 minut bez przerw. Prosimy przybywać z wyprzedzeniem, by zapoznać się z układem boisk. To ostatnia kolejka ligowa. Kolejny raz z u-11 spotkamy się na Finale Miejskim 9 czerwca.

TERMINARZ U-11
 

czytaj dalej »

Zakończyliśmy dziś rozgrywki w kategorii U-7. Dzieciom udało rozegrać się bardzo dużą ilość spotkań dzięki grze na sześciu boiskach. Dziękujemy za fantastyczną przygodę wszystkim, jesteśmy wdzięczni za trud wszystkim trenerom i rodzicom. W tygodniu będzie dostępna jeszcze mała galeria zdjęć z rozdania nagród. Do zobaczenia za rok.

czytaj dalej »

U-13 : TERMINARZ 25 maja

Przez zmiany w U-9 przesunięciom uległ grafik dogrywanych spotkań w U-13. Prosimy o zapoznanie się. Do zobaczenia jutro w sobotę, a w niedzielę 26 maja Finał U-13

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY