Lubin Lubin

Wraz z ostatnim weekendem czerwca oficjalnie zakończyliśmy zmagania wszystkich drużyn biorących udział w jubileuszowej, dziesiątej edycji Deichmann Minimistrzostw. Każde dziecko, które wzięło udział w eliminacjach Lubińskich uczestniczyło w wielotygodniowych zmaganiach, stawką których było zwycięstwo dające w kategoriach U-9 i U-11 przepustkę na Finały Ogólnopolskie.

czytaj dalej »

Turniej barażowy Jelenia Góra 17-18 czerwca 2017 r.

czytaj dalej »

Rozpoczęły się rozgrywki Deichmann Minimistrzostwa 2017

czytaj dalej »

Nieuchronnie zbliżamy się do ostatniego dnia zapisów. Właściwie to ostatni dzwonek, żeby dołączyć do grona niemal 2000 drużyn, które staną do walki o końcowe zwycięstwo i towarzyszące mu nagrody.

czytaj dalej »

Od 2 stycznia przyjmujemy zgłoszenia do Eliminacji Deichmann Minimistrzostw 2017 w Lubinie. O chęci uczestnictwa należy zawiadomić koordynatora rozgrywek drogą telefoniczną bądź mailową. Udział w naszym turnieju moga wziąć kluby, szkółki i akademie piłkarskie, zespoły osiedlowe i parafialne a nawet dzieci nie trenujące w żadnym z powyższych.

czytaj dalej »

W ostatni weekend czerwca przeprowadzony został w Wałbrzychu Ogólnopolski Finał Finałów Deichmann Minimistrzostw 2016. Swoje umiejętności zaprezentowały 64 najlepsze drużyny z całej Polski, walczące o końcowe zwycięstwo i towarzyszący mu wyjazd na mecz Bayernu Monachium!

czytaj dalej »

W najbliższą niedzielę (05.06.2016r.) odbędzie się Finał Miejski w kategorii wiekowej U 11 i U 9.

czytaj dalej »

Za nami drugi weekend rozgrywek Minimistrzostw w Lubinie. W minioną niedzielę do zawodników zmagających się w kategoriach U-9 i U-11 dołączyły zespoły skrzatów. Już niedługo na naszej stronie pojawią się składy tych zespołów.

czytaj dalej »

Zgodnie z obietnicą ruszamy z rozgrywkami w Lubinie! Już w ten weekend przeprowadzimy pierwsze mecze w kategoriach rozgrywkowych U-9 i U-11. Od następnego tygodnia dołączą do nas prawdopodobnie najmłodsi zawodnicy w kategorii Skrzatów.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY