W tym roku po raz kolejny gościliśmy w Dortmundzie! Przeczytajcie jak wyglądał nasz wyjazd!

czytaj dalej »

W dniach 24 - 26 czerwca w Wałbrzychu odbył się ogólnopolski Finał Finałów, w którym wzięły udział zwycięskie zespoły Eliminacji Miejskich oraz drużyny wyłonione w Turnieju Barażowym. Czas na podsumowanie!

czytaj dalej »

W rozwinięciu podajemy numery szkół, w których będą spali poszczególni uczestnicy Finału Finałów Deichmann Minimistrzostw.

 

czytaj dalej »

Przeprowadziliśmy już większość wstępnej weryfikacji zespołów, które przyjadą do nas na turniej finałowy. Poniżej przedstawiamy listę zespołów, które już nie muszą się o nic martwić. Ci, których na liście nie ma, mają jeszcze coś do uzupełnienia i trenerzy zespołów poszczególnych zespołów wiedzą CO :)

czytaj dalej »

Zakończyliśmy rozgrywki Turnieju Barażowego! Poznaliśmy ostateczną klasyfikację, zwycięzców, a także indywidualne wyróżnienia! :) Znamy także uczestników turnieju finałowego z tzw. dzikich kart, które zostały przyznane przez Gospodarza Finału - Miasto Wałbrzych.

czytaj dalej »

Jesteśmy już po ostatnich rozstrzygnięciach Turnieju Barażowego do ogólnopolskiego Finału Finałów Deichmann Minimistrzostw 2016. W rozwinięciu znajdą Państwo wyniki kolejek 5, 6 i 7!

czytaj dalej »

Pierwszy dzień rozgrywek uczestnicy mają już za sobą. I chociaż wciąż trwają konkursy Turbokozaka prowadzone przez naszego znakomitego spikera a na wszystkie zespoły czeka dwugodzinny wypoczynek i zabawa w parku wodnym to my nie będziemy dłużej trzymać Państwa w niepewnośi i już podajemy wyniki trzeciej i czwartej kolejki rozgrywek.

 

czytaj dalej »

Turniej Barażowy Deichmann Minimistrzostwa 2016 możemy oficjalnie uznać za otwarty. 16 zespołów, w dwóch kategoriach wiekowych już od godziny 10:00 rozgrywa spotkania na boiskach Centrum Aqua Zdrój w Wałbrzychu. Przypomnijmy, że stawką rywalizacji jest przepustka na ogólnopolski Finał Finałów naszej imprezy dla dwóch najlepszych zespołów w każdej kategorii.

czytaj dalej »

Przypominamy, że już dziś o godzinie 23:59 wystartuje Nocny Bieg Świętojański. Bieg organizowany jest przez Gdyńskie Centrum Sportu przy współpracy z PKO Bankiem Polskim. Trasa liczy 10 kilometrów i prowadzi przez ulice Gdyni, m. in. przez Świętojańska. 

czytaj dalej »

Znamy już uczestników z drugich i trzecich miejsc, którzy pojadą na Turniej Barażowy. Czas na pozostałych chętnych! W Eliminacjach Miejskich powinęła się noga? No to czas się zgłosić!

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY