Wrocław Wrocław Koordynator
Wrocław - Andrzej Sperling (783988887)

W tym roku Eliminacje we Wrocławiu rozegramy samodzielnie. Kepno, z którym współdziałaliśmy przez ostatnich kilka lat uzyskało status miasta eliminacyjnego i przeprowadzi w tym roku własne finały w kategoriach U-9 i U-11.

czytaj dalej »

Szanowni Państwo, we Wrocławiu w tym roku zapisy rozpoczniemy dnia 1 lutego. Więcej informacji postaram się przesłać wkrótce trenerom drogą mailową.

czytaj dalej »

Finały Miejskie wrocławskiej edycji Minimistrzostw za nami!  Zespoły grające na miejscu we Wrocławiu i te, które swoje mecze rozgrywały w Kępnie spotkały się w końcu w drugi weekend czerwca by stanąć do walki o miejsce na Finale Ogólnopolskim a może zawalczyć nawet o końcowe zwycięstwo.

czytaj dalej »

Eliminacje Wrocławskie deichmann Minimistrzostw 2018 można niemal uznać za zakończone. Przed nami ostatnia ale jakże ważna ich odsłona - Finały Miejskie! W związku z tym przypominamy:

czytaj dalej »

Przed nami ostatnia odsłona rozgrywek ligowych. Z tego też powodu informuję o konieczności rozegrania wszystkich spotkań widocznych w zakładce terminarze!

czytaj dalej »

Ponieważ zbliżamy się do połowy naszych rozgrywek, to podobnie jak w przypadku kategorii U-11 przedstawiamy Państwu schemat rozstawienia drużyn wg którego przystąpią one do ostatecznej rywalizacji o miejsce na Ogólnopolskim Finale Finałów

czytaj dalej »

Proszę Państwa w ten weekend wyjątkowo zabraknie punktu gastronomicznego na naszych rozgrywkach. Proszę o tym pamiętać szykując zawodników na mecze czwartej osdłony naszych rozgrywek - tj 5-6 maja

czytaj dalej »

Zbliżamy się do półowy rozgrywek. Żadna drużyna nie może już dołączyć do naszych zmagań, a więc pora zapoznać się z systemem gry jakim rozegramy Finał Miejski Eliminacji Wrocławskich.

czytaj dalej »

Długi weekend Majowy zbiera swoje żniwo! I tak kategoria U-9 ma w tą sobotę dzień wolny od rozgrywek. W ni9edziele spotykamy się z zespołami kategorii U-11 ale na grafik jeszcze poczekamy - dopiero dziś możemy spodziewać się odpowiedzi od części drużyn.

czytaj dalej »

Proszę Państwa nie tak jak zapowiadaliśmy wcześniej a dopiero 28 kwietnia odbędzie się pokaz umiejętności Pawła Skóry. Grafiki zostają jednak dotychczasowe - nie będziemy wprowadzać zamieszania na ostatnią chwile. Za wszelkie utrudnienia gorąco przepraszamy.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY