Czas tegorocznych wyjazdów! Przeczytajcie jak wyglądała wyprawa na mecz Ligi Mistrzów zwycięzców Deichmann Minimistrzostw 2017!

 

czytaj dalej »

Nadszedł czas przygotowań kolejnej edycji! Czekają nas zmiany i wyzwania jednak cel pozostaje wciąż ten sam – uśmiech i radość dzieci.

czytaj dalej »

Szczęściarze z Krakowa i Bydgoszczy w Dortmundzie! Przeczytajcie jak było ;)

 

 

czytaj dalej »

Niespełna miesiąc temu zakończyliśmy dziesiątą, jubileuszową edycję turnieju Deichmann Minimistrzostwa 2017. 

 

 

czytaj dalej »

Najgorętszy weekend tegorocznej edycji Deichmann Minimistrzostw za nami! W dniach 23-25 czerwca, już po raz trzeci do Wałbrzycha zjechały się 64 najlepsze drużyny z kraju. Sprawdźmy kto sięgnął po zwycięstwo i nagrody. Czas poznać Minimistrzów!

 

czytaj dalej »

Oto miejsca zajęte przez tegorocznych uczestników Finału Finałów, którym serdecznie gratulujemy osiągnięć! Brakuje nam już tylko pierwsze czwórki! :)

czytaj dalej »

Za nami uroczyste otwarcie ogólnopolskiego Finału Finałów Deichmann Minimistrzostw 2017. Podczas ceremoni mogliśmy zobaczyć świetny występ Pawła Skóry i Dawida Krzyżowskiego,  jednak najważniejszym punktem wieczoru było losowanie grup. Poniżej prezentujemy podział na grupy i rozpiskę fazy ligowej:

 

czytaj dalej »

Turniej Barażowy rozgrywany w Jeleniej Górze w dniach 17-18 czerwca pozwoli wyłonić po dwa zespoły uzupełniające stawkę 32 najlepszych w kategoriach U-9 i U-11. W rozwinięciu znajdą Państwo garść informacji o tych rozgrywkach – zapraszamy do lektury! W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem 884 885 064 z Waldemarem Leszczem.

czytaj dalej »

Jesteście mocnym zespołem i chcecie wziąć udział w Finale Finałów, a z różnych powodów macie wątpliwości czy wygracie Finał Miejski? Znamy datę i regulamin Turnieju Barażowego!

 

czytaj dalej »

Facebook/strona: Trwa biegowa rewolucja na Pomorzu! PKO Grand Prix Gdyni wkracza w decydującą fazę - Nocny Bieg Świętojański już 9 czerwca! Czeka na Was nowa trasa z podbiegiem, którego dotąd nie było, oryginalny medal i mnóstwo emocji! Biegaj, baw się i wygraj Opla Adam lub wyjazd na TCS New York City Marathon! Rejestracja tylko do 29 maja na www.gpx.gdyniasport.pl.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY