Koszalin Koszalin Koordynator
Łukasz Żukowski (692 636 943)

Zapisy do tegorocznych zmagań w Eliminacjach Miejskich Deichmann Minimistrzostwa ruszyły pełną parą. Pierwsze reprezentacje zostały już wybrane.

czytaj dalej »

2 stycznia 2018 roku - to data obowiązkowa do zapamiętania. Tak! To właśnie wtedy startują zapisy do kolejnej edycji naszego Turnieju - Deichmann Minimistrzostw.

czytaj dalej »

Wraz z ostatnim weekendem czerwca oficjalnie zakończyliśmy zmagania wszystkich drużyn biorących udział w jubileuszowej, dziesiątej edycji Deichmann Minimistrzostw. Każde dziecko, które wzięło udział w Eliminacjach Koszalińskich uczestniczyło w wielotygodniowych zmaganiach, stawką których było zwycięstwo dające w kategoriach U-9 i U-11 przepustkę na Finały Ogólnopolskie.

czytaj dalej »

Turniej barażowy Jelenia Góra 17-18 czerwca 2017 r.

czytaj dalej »

Dla drużyn, które nie uzyskają bezpośredniego awansu na Finał Ogólnopolski istnieje mozliwość uzyskania awansu w turnieju barażowym.

czytaj dalej »

Uprzejmie prosimy o PILNE sprawdzenie czy dane dziecka (imię i nazwisko) są na stronie inernetowej wpisane poprawnie. Te dane znajdą się na dyplomach dla dzieci i chcielibyśmy uniknąć pomyłek.

czytaj dalej »

Finał Miejski Deichmann Minimistrzostwa Koszalin dla kategorii U11 zostanie rozegrany w sobotę 10 czerwca od godz. 17:00 do 21:00

czytaj dalej »

4 czerwca zakończymy zmagania w eliminacjach miejskich Deichmann Minimistrzostwa Koszalin dla kategorii U9 oraz U7.

Więcej informacji po rozwinięciu wiadomości.

czytaj dalej »

Finał Miejski Deichmann Minimistrzostwa Koszalin dla kategorii U9 odbędzie się 4 czerwca 2017r. Finały rozpoczniemy od fazy 1/8 finału. Zespoły zagrają (wg. zajętego miejsca w fazie ligowej) w następujących parach: 3-14, 4-13, 5-12, 6-11, 7-10, 9-8. Zespoły z miejsc 1 i 2 otrzymują automatyczny awans do 1/4 finałów.

czytaj dalej »

BONY do sklepu Deichmann do odebrania w czasie kolejnych kolejek Deichmann Minimistrzostwa,

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY