Kraków Kraków Koordynator
Paweł Piwowarczyk (tel.733-471-507 w tyg. po 16)

koordynator.krakow@gmail.com

Wyczekiwana wiadomość! Do magazynu Koordynatora dotarło już bardzo dużo strojów. Zanim jednak je odbierzecie sprawdźcie, czy spełniliście warunek 1 i 2.
Potem skontaktujcie się z Koordynatorem w celu umówienia się na odbiór. Uwaga nieopłacone w terminie rezerwacje przechodzą na pierwsze drużyny na listach rezerwowych!

Lista w rozwinięciu.

czytaj dalej »

Po 11 latach w turnieju w Krakowie doczekaliśmy momentu, gdy musimy tworzyć listy rezerwowe.

U-11 LISTA REZERWOWA

U-9 LISTA REZERWOWA

U-7 jedno wolne miejsce

U-13 cztery wolne miejsca

W przypadku rezygnacji, braku wpłat ze strony już zarezerwowanych drużyn będziemy na bieżąco informować.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym turniejem.

czytaj dalej »

W rozwinięciu większość podstawowych informacji o naszym turnieju. Zapraszam do lektury - informacja o terminach, wymagane dokumenty, rezerwacje nazw drużyn.

czytaj dalej »

Zapraszamy na fanpage Deichmann Minimistrzostw w Krakowie - koniecznie polubcie stronę:

Deichmann Minimistrzostwa - Kraków

czytaj dalej »

2 stycznia 2018 roku - to data obowiązkowa do zapamiętania. Tak! To właśnie wtedy startują zapisy do kolejnej edycji naszego Turnieju - Deichmann Minimistrzostw.

czytaj dalej »

Niebywałe szczęście miała krakowska drużyna podczas losowania wyjazdu (wśrod wszystkich drużyn uczestniczących w turnieju Deichmann Minimistrzostwa 2017 w Polsce). Z grona ponad 2000 zespołów, wyjazd na mecz Borussii Dortmund wylosowały dwie ekipy - tym razem los uśmiechnął sie do Chorwacji U-9 Bydgoszcz i Meksyku U-9 Kraków. Gratulujemy podopiecznym Pawła Miklasińskiego! Czeka Was wspaniała przygoda!

czytaj dalej »

Podczas Finalu Finałów w Wałbrzychu bardzo dobrze spisały się krakowskie ekipy. W kategorii U-9 Holandia Rafała Tomasika w stawce 32 zespołów zajęła 15 miejsce (odpadła w karnych w 1/8 Finału). W kategorii U-11 Szwecja trenera Łukasza Matusika uplasowała się na wysokim 6 miejscu! Serdecznie gratulujemy postawy oraz tego, że w Wałbrzychu mieliście świetnych kibiców.

czytaj dalej »

W weekend zakończyliśmy Deichmann Minimistrzostwa w Krakowie. To była X jubileuszowa edycja turnieju. To były dwa piękne miesiące weekendowych rozgrywek dla prawie 2100 zawodników w wieku od 5 do 13 lat. Graliśmy co tydzień od rana do świtu – 208 drużyn, blisko dwa tysiące spotkań. Wszystko poprzedzało wiele tygodni przygotowań. Daliśmy z naszym zespołem możliwość gry i spędzenia czasu na boiskach tak wielu dzieciom, a rodzicom i ich pociechom możliwość przeżywania pięknych emocji.

czytaj dalej »

Prezentujemy w rozwinięciu cztery najlepsze drużyny w kategori U-11 oraz Króla Strzelców. Wkrótce więcej zdjęć. Dziękujemy, że byliście z nami! Przypominamy o możliwości rezerwowania (mailem na koordynator.krakow@gmail.com) nazw drużyn na 2018 rok! Piszcie o Waszcyh wrażeniach z X edycji Minimistrzostw!

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY