Nowy Sącz Nowy Sącz Koordynatorzy
Marek Ruchała koordynator.nowysacz@gmail.com (509110073)
Łukasz Brzeziański (600777408)

Przypominam wszystkim zawodnikom i trenerom o konieczności posiadania dokumentu potwierdzającego tożsamość, oraz ochraniaczy na golenie Godziny meczy, szczególnie od drugiej kolejki są godzinami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie zarówno na + jak i -. Proszę słuchać informacji spikera.

czytaj dalej »

Na ostatnim Deichmanie tj. 2.06. na boisku Nowy Sącz- Helena ktoś omyłkowo zabrał do domu nie swój plecak w którym znajdował się dowód osobisty na nazwisko T. Furtak (zawodnik Akademii Goal kat. U11). Plecak jest mały,czerwony,zakupiony w Decathlonie. Jeżeli ktoś posiada taki sam plecak bardzo proszę o sprawdzenie jego zawartości i zgłoszenie tego do organizatora lub na nr tel 669487046. Bardzo zależy nam na dowodzie osobistym.


 

czytaj dalej »

Rozgrywki kategorii U-7

czytaj dalej »

Szanowni Pąństwo mam do przekazania dla Was bardzo ważną informację. W najbliższą niedzielę jak i kolejne obowiązuje całkowity zakaz parkowania samochodów po prawej stronie ulicy Starowiejskiej od strony ronda w kierunku Małej Wsi. Rozumiem, że możliwości parkingowe są ograniczone, ale postarajcie się organizować między sobą i przyjeżdżać wspólnie na rozgrywki.

czytaj dalej »

Pojawiły się już grafiki na 26 maja. Przypominam o konieczności posiadania ochraniaczy. Już 2 czerwca rozegramy finały miejskie dla U-11 i U-13 oraz dokończymy ligę dla U-9 i U7. Finały dla kategorii U-9 i U-7 odbędą się 9 czerwca. Poniżej prezentuję rozstawienie podczas PLAY OFF. Przypominam aby wszyscy zawodnicy mieli dokument tożsamości / legitymację szkolną lub dowód / może być również zdjęcie tych dokumentów.

czytaj dalej »

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage`a na facebooku Deichmann Minimistrzostwa Nowy Sącz.

 

czytaj dalej »

Przypominam o konieczności posiadania ochraniaczy. Zawodnicy bez ochraniaczy nie zostaną dopuszczeni do gry.

czytaj dalej »

Plan gier na nadchodzący weekend tj. sobota i niedziela 18/19 maja pojawi się we środę wieczorem. Bardzo prosimy o zwrot nadkompletów strojów i dopełnienie brakujących formalności jeżeli ktoś ma (zgłoszenia, dopłaty itp.).

czytaj dalej »

Grafiki U-7 gotowe na 18 maja. Proszę się również zapoznać ze zmianami w kategorii U-9 i U-11.

czytaj dalej »

Na stronie pojawiły się już grafiki na 18 maja dla U-11 i U-9. Niestety w kategorii U-11 w 2 grupie nie udało się ustawić meczy ze względu na zbyt małą ilośc zgłoszonych reprezentacji.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY