Wałbrzych Wałbrzych Koordynator
Tomasz Durajczyk (603 038 727)

Ruszyły zapisy do VI już edycji Mini Mistrzostw które goszczą w Wałbrzychu (ogólnopolska edycja jest jedenastą).W tym roku Finał Finałów po raz czwarty w naszym mieście - jest więc o co grać !

 

czytaj dalej »

2 stycznia 2018 roku - to data obowiązkowa do zapamiętania. Tak! To właśnie wtedy startują zapisy do kolejnej edycji naszego Turnieju - Deichmann Minimistrzostw.

czytaj dalej »

Wraz z ostatnim weekendem czerwca oficjalnie zakończyliśmy zmagania wszystkich drużyn biorących udział w jubileuszowej, dziesiątej edycji Deichmann Minimistrzostw. W samych tylko Eliminacjach Wałbrzyskich udział wzięło kilkaset dzieci, a stawką ich wielotygodniowych zmagań było końcowe zwycięstwo dające w kategoriach U-9 i U-11 przepustkę na Finały Ogólnopolskie.

czytaj dalej »

Turniej barażowy Jelenia Góra 17-18 czerwca 2017 r.

czytaj dalej »

Eliminacje miejskie zostały zakończone oraz zweryfikowane w związku z czym mamy przyjemność zaprezentować harmonogram gier finałów miejskich. Wszyscy nasi uczestnicy będą mieli możliwość zagrania wg systemu, który znamy m.in. z Mistrzostw Świata czy Europy a więc pucharowym z rozstawieniem wg fazy zasadniczej. W najbliższą sobotę gry startują od godziny 8:00 w związku z czym prosimy o obecność minimum 15 minut przed rozpoczęciem spotkań !

czytaj dalej »

Minionym weekendem zakończyliśmy fazę eliminacji miejskich naszych mistrzostw. W najbliższą sobotę rozegrane zostaną finały dla każdej z kategorii. Do środy 7 czerwca przyjmujemy drogą elektroniczną formy zastrzeżeń co do strzelców czy wyników. Po tym terminie reklamacje nie będą uwzględniane. Wkrótce podamy harmonogram gier na sobotę 10 czerwca.

czytaj dalej »

Najbliższy weekend to ostatnie mecze fazy eliminacyjnej naszych mistrzostw. Poniżej harmonogram gier kategorii U9 oraz U11. Nasi najmłodsi adepci piłki nożnej (Bambini U7) tym razem pauzują czekając na finał miejski, który odbędzie się 10 czerwca.

czytaj dalej »

W Wałbrzychu eliminacje jeszcze trwają ale organizatorzy ogólnopolskich rozgrywek podali już termin turnieju barażowego, który odbędzie się 17-18 czerwca w Jeleniej Górze. W nim awans do Finału Finałów zdobędą po dwie najlepsze ekipy z kategorii U9 i U11. Szczegóły w komunikacie poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń !

czytaj dalej »

Przedstawiamy harmonogram gier na najbliższy weekend kategorii U7, U9 oraz U11. Jest to przedostatni weekend gier przed finałami miejskimi. Uwaga, w weekend mogą pojawić się utrudnienia w dojeździe, poniżej mapka.

czytaj dalej »

Do wtorku 23 maja czekamy na zgłoszenia uczestnictwa zespołów na najbliższy weekend 27-28 maja 2017.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY