Wrocław Wrocław Koordynatorzy
Wrocław - Andrzej Sperling (783988887)
Kępno - Ireneusz Muller (604434913)
Trzebnica - Wojciech Zieliński (693555589)

Szanowni Państwo!

W nieco ponad trzy tygodnie po starcie zapisów mamy 72 zgłoszenia w trzech kategoriach wiekowych jakie przeprowadzimy w tym roku we Wrocławiu.

czytaj dalej »

2 stycznia 2018 roku - to data obowiązkowa do zapamiętania. Tak! To właśnie wtedy startują zapisy do kolejnej edycji naszego Turnieju - Deichmann Minimistrzostw.

czytaj dalej »

Znamy zwycięzców kategorii U-9 i U-11. O końcowy sukces dla siebie, dla klubu i oczywiście dla chwały naszego miasta powalczą Honduras i Wyspy Salomona - dla nich turniej trwa nadal. Wszystkim serdeczne dzięki za walkę, zaangażowanie i trud tego jak i poprzednich weekendów. Dzięki za dobry doping i fajną postawę,

czytaj dalej »

Turniej barażowy Jelenia Góra 17-18 czerwca 2017 r.

czytaj dalej »

Drodzy Państwo, uprzedając być może Państwa pytania informujemy, że finały miejskie naszych rozgrywek musimy przeprowadzić w najbliższą sobotę U-9 i niedzielę U-11. Bez względu na opady deszczu.

czytaj dalej »

W najbliższą niedzielę ostaktnia odsłona Eliminacji Wrocławskich Deichmann Minimistrzostw. Wszystkie zespoły rozegrają swoje spotkania na obiektach Miejskiego Centrum Sportu przy ulicy Lotniczej. Przypomnijmy, w sobotę rozstrzygnięcia kategorii U-9, niedziela to czas dla zawodników kategorii U-11. Poniżej garść informacji dla rodziców

czytaj dalej »

Zespoły, które w grupie 3 zakończyły swoje zmagania z dorobkiem 27 punktów i zajmują miejsca 2-4 tj. Gujana, Argentyna i Angola do finałów przystąpią wedle rozstawienia ustalonego w oparciu o przepisy regulaminu gdyż kolejność wyswietlania na stronie jest błędna. I tak właściwa kolejność to Angola, Gujana, Argentyna. W rozwinięciu wyjaśnienie.

czytaj dalej »

Uprzejmie prosimy o PILNE sprawdzenie czy dane dziecka (imię i nazwisko) są na stronie inernetowej wpisane poprawnie. Te dane znajdą się na dyplomach dla dzieci i chcielibyśmy uniknąć pomyłek.

czytaj dalej »

W najbliższą Niedzielę wszystkie grupy wiekowe odpoczywają od gry. Powodem przerwy są zobowiązania komunijne jakie mają zawodnicy bądź trenerzy. 

czytaj dalej »

W najbliższy weekend, tj w sobotę 20 i niedzielę 21 maja we wrocławiu nie rozgrywamy spotkań Eliminacji Wrocławskich. Wybieramy wolne za wcześniejszy, jeszcze przedświąteczny start. Spotykamy się dopiero za tydzień.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY