Opole Opole Koordynator
Kuba Kordek (783877779)

W miniony weekend zakończyliśmy rozgrywki w dwóch kategoriach wiekowych, zwyciezcą w kategorii u-9 została Holandia, a w kategorii u-11 Brazylia. Obie te ekipy będą reprezentować Opole na rozgrywkach ogólnopolskich w Wałbrzychu. Wyłoniliśmy także najlepszych strzelców rozgrywek. Zostali nimi Wojciech Machura (Jamajka) z 36 trafieniami oraz Filip Argier (Portugalia) z 32 bramkami.

czytaj dalej »

Już w tą niedziele rozegranie zostanie, ostatnia część rozgrywek turnieju. Kategoria u-11 startuje od godziny 12.

czytaj dalej »

Już w tą niedziele rozegranie zostanie, ostatnia część rozgrywek turnieju. Kategoria u-9 startuje od godziny 9:20.

czytaj dalej »

Od kilku dni dostępny jest terminarz fazy play-off. Młodsza kategoria u-9 rozpoczyna swoje rozgrywki od godziny 9, a starsza kategoria u-11 rozpoczyna od godziny 12.

 

czytaj dalej »

W ubiegłą niedzielę zakończyliśmy zmagania w najmłodsze kategorii wiekowej. W tym roku tej kategorii wystąpiło 7 drużyn. Łącznie wystąpiło ponad 70 zawodników. Przez 5 kolejek rozrywkowych każda z drużyn rozegrała około 20 spotkań. 

czytaj dalej »

Już w najbliższą niedziele rozpoczynamy rozgrywki Deichmann Minimistrzostwa. 

czytaj dalej »

Poniżej przedstawiam wszystkie terminy rozgrywek

czytaj dalej »

Tej wiosny rozgrywki deichmann Minimistrzostw po raz kolejny zawitają do Opola. W edycji roku 2019 czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2006-2013 (pamiętac należy, że start danej kategorii rozgrywkowej jest zależny od liczby zgłoszonych zespołów).

czytaj dalej »

Oficjalnie zakończyliśmy piłkarską przygodę jaką były Eliminacje Deichmann Minimistrzostw 2018 w Opolu. Dlatego też w tym miejscu pragniemy wszystkim serdecznie podziękować za udział i trud pozostawiony na boiskach. Mamy nadzieję że dozobaczenie w zbliżającej się edycji roku 2019.

 

czytaj dalej »

Nasz turniej doszedł do decydującej fazy w której wyłonimy zwycięzców.  W porównaniu do fazy ligowej jest drobna zmiana, mecz nie może zakończyć się remisem. 

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY