Tarnów Tarnów Koordynator
Artur Pobiegło (696076765)

Paweł Janik 513802142

W najbliższą niedzielę (14.04.2019 r.) zainaugurujemy VII Tarnowską edycję Turnieju Deichmann Minimistrzostwa. Prosimy o wcześniejsze przybycie na zawody! 
Kategoria U-9 i U-7 startuje od godziny 09:00.Kategoria U-11 od godziny 11:15. Terminarz rozgrywek na dzień inauguracji dostępny na stronie www.kochamsport.pl (miasto Tarnów).

czytaj dalej »

INFORMUJEMY, ŻE PO KONSULTACJACH ZE WSZYSTKIMI TRENERAMI DRUŻYN BIORĄCYCH UDZIAŁ W TURNIEJU, FINAŁ ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA INNY TERMIN. DLA KATEGORII U-9 JEST TO ŚRODA 5 CZERWCA, NATOMIAST U-11 NIEDZIELA 2 CZERWCA. LICZYMY NA WYROZUMIAŁOŚĆ. 

czytaj dalej »

Pragniemy poinformować, iż zostały już zaplanowane terminy rozgrywek turnieju Deichmann Minimistrzostwa w Tarnowie. Inauguracja rozgrywek odbędzie się 14.04.2019 r. Kolejne daty to: 28.04, 12.05, 19.05, 26.05, 02.06 (termin rezerwowy). Data 08 - 09.06. 2019 r. będzie datą finału rozgrywek. Przypominamy że wszystkie mecze będą rozgrywane na stadionie LKS Dunajec w Zbylitowskiej Górze. Serdecznie pozdrawiamy, odliczając dni do inauguracj turnieju. 

czytaj dalej »

Będąc nowym koordynatorem Eliminacji Tarnowskich Deichmann Minimistrzostw pragnę zaprosić przedstawicieli  tarnowskich oraz około tarnowskich zespołów dziecięcych na wyjątkowe i coroczne sportowe Wydarzenie! Zapisy już trwają!

 

czytaj dalej »

No i stało się! Oficjalnie zakończyliśmy piłkarską przygodę jaką były Eliminacje Deichmann Minimistrzostw 2018 w Tarnowie. Wielką przyjemnością było dla nas móc przez dwa miesiące obserwować zmagania najmłodszych, którzy przez cały ten czas nawet na chwilę nie odpuszczali i dążyli do końcowego zwycięstwa nie zapominając oszacunku dla przeciwnika.

czytaj dalej »

W najbliższą niedzielę, 10 czerwca 2018 na stadionie w Zbylitowskiej Górze zabrzmi ostatni akord VI tarnowskiej edycji Deichmann Minimistrzostwa 2018. 

czytaj dalej »

W Tarnowie zakończyły się  gry eliminacyjne w obu głównych kategoriach. Polska okazała się najlepszą w U11 - mamy nadzieję, że to dobra wróżba przed MŚ w Rosji! W kategorii U9 fazę ligową wygrała drużyna Chorwacji. Czy obie drużyny potwierdzą prymat w tarnowskim Play Off? 

czytaj dalej »

Tarnowskie eliminacje Deichmann Minimistrzostwa 2018 wchodzą w decydującą fazę. Już w najbliższy weekend/Niedziela/ na boiskach LKS Dunajec w Zbylitowskiej Górze odbędą się ostatnie mecze eliminacyjne w kategoriach U9 i U11. Zakończymy także tegoroczną Przygodę Minimistrzostw
w kategorii - U7. Na naszych Najmłodszych uczestników czekają już piękne puchary i wyjątkowe medale.
 

czytaj dalej »

Za nami nieco luźniejszy weekend. Rozpoczął się czas I Komunii Świętych – frekwencja jak co roku spada w tym czasie, ale są przecież sprawy ważne i ważniejsze… . Oczekujemy, że powrót po takich Uroczystościach poprawi znacznie dyscyplinę zarówno wśród kibiców jak i zawodników. 

czytaj dalej »

Za nami już trzy turnieje ligowe w ramach tarnowskiej edycji Deichmann Minimistrzostwa 2018. Ponad pięciuset adeptów piłkarskich co tydzień spotyka się w Zbylitowskiej Górze, aby realizować swoje piłkarskie pasje, aby uczynić swoje Przygody bardziej kolorowymi, aby zdobywać swoje pierwsze piłkarskie doświadczenia… . Właśnie zaczęliśmy rozgrywać rundę rewanżową,  wszystkie zespoły mocno pracują nad wypracowaniem korzystnej pozycji do fazy Play Off.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY