Wrocław Wrocław Koordynator
Wrocław - Andrzej Sperling (783988887)

W miniony weekend oficjalnie zakończyliśmy zmagania deichmann Minimisrzostw edycji roku 2019. Za nami naprawdę wiele pięknych chwil i potężna dawka emocji jakich dostarczyły nam Brazylia (Sporting Wrocław) i Anglia (Parasol Wrocław) odpowiednio w kategoriach wiekowych U-9 i U-11.

czytaj dalej »

Pragnę podziękować wszystkim razem i każdemu z osobna za ostatnie 8 weekendów jakie mieliśmy sposobność spędzić na boiskach wrocławskiego MCS-u. Dzięki więc trenerom, rodzicom a przedewszystkim młodym zawodnikom bez których to wszystko nie miałoby sensu. W grze pozostały jeszcze anglia U-9 (Parasol Wrocław) i Brazylia U-11 (Sporting Wrocław). Mam nadzieję że mecze z ich udziałem bedą kończyły finały krajowe.

czytaj dalej »

W ten weekend każdy kto chce skorzystać z takich badań będzie miał ku temu znakomitą sposobność. Zaznajomieni trenerzy wystawią się ze specjalnym sprzętem i przygotują równie trakcyjna ofertę dla wszystkich zawodników a nawet kibiców. Po więcej szczegółów zapraszamy już bezpośrednio u nich na miejscu rozgrywek

czytaj dalej »

Przypominam, że w najbliższy weekend wszystkie zespoły, które odpadną w fazie play-off w kategoriach U-9 i U-11a także zespoły kategorii bambinis otrzymają pamiątkowe medale i imienne dyplomy.

Dodatkowo dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionej osoby wszystkie zespoły, które odpadną w fazie 1/32 lub 1/16 finału otrzymają karty piłkarskie w ramach pocieszenia. Mamy nadzieję, ze nikt nie wpadnie na pomysł, ze lepiej przegrać żeby dostac karty.

czytaj dalej »

Ponieważ część zespołów zgłasza wątpliwości co do logiki rozstawienia zespołów na finały śpieszmy z wyjaśnieniem. Na początku zapisów trenerzy dostali wybór - zgłoszenia się do grupy pierwszej zaawansowanej lub do grup goniących czyli 2 bądź 3 (więcej w rozwinięciu).

czytaj dalej »

W najbliższy weekend kończymy nasze rozgrywki. Skrzaty zagrają po raz ostatni ligowo. W kategoriach U-9 i U-11 przeprowadzimy Finały Miejskie a to oznacza, że nawet po jednym meczu zespół może odpaść z dalszej gry. Na szczęście na wszystkich czekają pamiątkowe medale i imienne dyplomy. Na stronie...

czytaj dalej »

Dzień dobry

 

W kategorii U-11 w grupie drugiej zespoły Finlandii, Korei Południowej oraz Paragwaju zdobyły tę samą liczbę punktów - po 27. Niestety w systemie widnieje błędna ich kolejność gdyż zgodnie z przepisami należy tu się kierować zasadą małej tabeli na podstawie bezpośrednich wyników tych zespołów. I tak;

 

 

 

czytaj dalej »

W najbliższy weekend nie gramy. Na boiskach MCS będzie się odbywał inny turniej piłkarski dskierowany do roczników, które biorą udział na Minimistrzostwach.

czytaj dalej »

W przeciwieństwie do kilku minionych edycji zespoły przystępujące do tegorocznych rozgrywek Eliminacji Wrocławskich Deichmann Minimistrzostw nie będą się musiały mierzyć w walce o finał krajowy z zespołami grającymi w Kępnie. Żostaliśmy rozdzieleni. Ponieważ jednak gramy w trzech grupach o zróżnicowanym stopniu zaawansowania, to..

czytaj dalej »

W ten weekend, tj. 18/19 maja kategoria skrzatów zagra w dwa dni cześć zespołów w sobotę. Poniżej link do terminarza:

Harmonogram sobota

Harmonogram niedziela

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY