Łódź Łódź Koordynatorzy
Łódź - Magdalena Wańdoch (608 202 705)
Oskar Kulik (-)

Do startu tegorocznej edycji turnieju zostało już kilka dni. W środę powinny być widoczne już harmonogramy na pierwszy weekend rozgrywkowy. Zanim jednak na dobre oddamy się emocjom sportowym kilka ważnych informacji, które mam nadzieję, ułatwią pracę Państwu (trenerom) oraz mnie.

czytaj dalej »

Rekrutacja do nowej edycji turnieju Deichmann Minimistrzostwa trwa w najlepsze. Do jej końca pozostały 3 tygodnie. Jeśli nie chcesz przegapić szansy na udział w naszym turnieju, nie zwlekaj i zadzwoń już dzisiaj.

czytaj dalej »

2 stycznia 2018 roku - to data obowiązkowa do zapamiętania. Tak! To właśnie wtedy startują zapisy do kolejnej edycji naszego Turnieju - Deichmann Minimistrzostw.

czytaj dalej »

Wraz z ostatnim weekendem czerwca oficjalnie zakończyliśmy zmagania wszystkich drużyn biorących udział w jubileuszowej, dziesiątej edycji Deichmann Minimistrzostw. W samych tylko Eliminacjach Łódzkich udział wzięło kilkaset dzieci, a stawką ich wielotygodniowych zmagań było końcowe zwycięstwo dające w kategoriach U-9 i U-11 przepustkę na Finały Ogólnopolskie.

 

 

czytaj dalej »

Turniej barażowy Jelenia Góra 17-18 czerwca 2017 r.

czytaj dalej »

I tym oto sposobem, spotykając się od początki kwietnia, dotarliśmy do Finałów Miejskich, które wyłonią naszych reprezentantów na Finałach Krajowych w Wałbrzychu.

czytaj dalej »

W związku z koniecznością zmiany, ułożonego już harmonogramu dla kategorii U11, informuję, że będzie on widoczny na stronie w dniu dzisiejszym w godzinach popołudniowych.

 

czytaj dalej »

Harmonogramy wiszą już na stronie, a do startu turnieju zostało mniej niż 48h. Dlatego nadszedł czas na garść informacji:

Dni "ustawowo" wolne to 15/16.04 (świętujemy) oraz 29/30.04 (grillujemy), w pozostałe weekendy widzimy się normalnie.

 

czytaj dalej »

Do rozpoczęcia kolejnej edycji turnieju poznostało tylko 5 dni.

czytaj dalej »

Do rozpoczęcia jubileuszowej edycji turnieju Deichmann Minimistrzostwa w Łodzi pozostały dwa tygodnie. 

Dokładnie 8/9 kwietnia 85 zespołów zgłoszonych do tegorocznej edycji rozpocznie bój o tytuł Najlepszego Zespołu w Łodzi i prawo reprezentowania naszego województwa w turnieju krajowym, który w tym roku ponownie zostanie rozegrany w Wałbrzychu.

 

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY