DM 2018 - U9 Aktualności

Zapełniamy mapę

Zapisy do kolejnej edycji Deichmann Minimistrzostw trwają w najlepsze! Liczba zgłoszonych drużyn wzrasta z każdym dniem, reprezentacja Polski jest zarezerwowana w niemal każdym mieście, a Kraków tradycyjnie szykuje się do pobicia własnego rekordu frekwencji. Wykorzystajmy tę chwilę, by rzucić okiem na mapę i zobaczyć co nowego!

Powoli rozkręcająca się karuzela Minimistrzostw zagości mi.in. w Bolesławcu na Dolnym Śląsku, czy małopolskich Gorlicach.

Bolesławiec jest przygotowany na przyjęcie zespołów w kategoriach U-7, U-9 i U-11, a same rozgrywki obok tych przeprowadzanych w Lubinie i Jeleniej Górze, będą tworzyć Eliminacje Jeleniogórskie. Zawody koordynował będzie Damian Sawczak, z którym można się skontaktować pod numerem 504 289 597 lub wysłać e-mail na adres: sawczakd@gmail.com

Gorlice wraz z Jabłonką na Orawie będą wspierać Eliminacje Nowosądeckie. Koordynatorem Gorlic jest Łukasz Brzeziański, który czeka na zgłoszenia zespołów we wszystkich czterech kategoriach wiekowych pod numerem 600 777 408 lub mailowo: lukasz-brzez24@wp.pl.

Wśród zmian na mapie naszych rozgrywek, osoby które bacznie obserwują naszą stronę, dostrzegą zapewne zmianę roli Krosna i Stalowej Woli, które od tego roku dołączyły do grona miast głównych. Prawdopodobnie dołączy do nas jeszcze jedno lub dwa inne miasta, ale na razie nie zdradzimy tajemnicy jakie. Nie chcemy zapeszać.

To tylko część zmian, które czekają nas w tym roku. By być na bieżąco zachęcamy do śledzenia naszej strony lub profilu na facebooku. W przypadku tego drugiego prosimy nie zapomnieć o zostawieniu lajka i dodania do ulubionych!

 

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY