DM 2018 - U9 Aktualności

Czas otwarć!

XI edycja Deichmann Minimistrzostw wystartowała! W miniony weekend rozbrzmiały pierwsze gwizdki sędziowskie w całym turnieju, padły pierwsze gole, a z trybun rozbrzmiewał doping kibiców. Cieszymy się, że pogoda nas nie zawiodła. Mamy nadzieję, że słońce będzie nam towarzyszyć przez całą wiosnę!

W Krakowie zagrały kategorie U-9, U-11 oraz U-13. Łącznie w ciągu dwóch dni odbyło się aż 239 spotkań. W kolejnym tygodnia z samego rana, w sobotę przygodę z Minimistrzostwami rozpoczną zawodnicy najmłodszej kategorii wiekowej U-7! Gra ponad 200 zespołów w strojach różnych reprezentacji i poprzebierani kibice. Na trybunach nie dało się nie zauważyć entuzjastów zespołu Japonii. Wspaniałe zaangażowanie i wsparcie dla dzieci! Dali przykład jak powinno wyglądać kibicowanie i doping młodych piłkarzy. Zapełnione trybuny, kibice w strojach reprezentacji drużyn, którym dopingują i motywujące okrzyki – to tworzy naprawdę wspaniałą atmosferę! Drodzy rodzice, znajomi! Bierzcie przykład :)


Z relacji z Krosna wiemy, że w ciągu dwóch dni zagrano 77 meczów w 4 kategoriach wiekowych i strzelono razem aż 689 bramek. Emocji nie brakowało! Od zawodników biła ogromna energia! Widać było, że są spragnieni gry i sportowej rywalizacji. Ciężko było nadążyć wzrokiem za piłką, która wpadała do bramek, jedna za drugą. Działo się!Jesteśmy pod wrażeniem i cieszymy się zainteresowaniem i wzrostem ilości drużyn w Łodzi. W tym roku do turnieju w mieście zgłosiło się 100 drużyn w 3 kategoriach wiekowych. Punktualnie o 8 rozbrzmiały pierwsze gwizdki sędziów rozpoczynające tegoroczną edycję.

We wszystkich miastach uczestnicy pokazali naprawdę wysoki poziom gry. Świetne akcje, duże zaangażowanie, energia i współpraca. Piłkarze dali dobre widowisko i zachęcili, aby śledzić ich zmagania w dalszych tygodniach rozgrywek. To dopiero początek, pierwszy weekend. Co będzie działo się dalej? Im bliżej Finałów Miejskich, tym większy apetyt na wygraną.

Już za chwilę oficjalne rozpoczęcie Deichmann Minimistrzostw. Wystartuje większość z miast biorących udział w turnieju. Powitamy również nowe miasta: Gorlice i Gostyń.

Mamy nadzieję na pozytywne wrażenia naszych debiutantów!Wierzymy, że przed nami wspaniały czas – tygodnie pełne gier, sportowej rywalizacji, emocji, dopingujących okrzyków i rodzinnej atmosfery! Cieszymy się, że jesteście z nami! Chcemy abyście byli zadowoleni i pozytywnie wspominali wiosnę z Minimistrzostwami. Życzymy powodzenia wszystkim drużynom. Dajcie z siebie wszystko!

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY