DM 2018 - U9 Aktualności

Zmiany w Finale Finałów!

Mniej niż miesiąc pozostał do największego piłkarskiego święta Deichmann Minimistrzostw – Finału Finałów U-9 oraz U-11 w Wałbrzychu! Zobaczcie jakie nastąpiły zmiany!

Odświeżyliśmy formułę Finału Finałów! W nowej powalczymy o więcej pucharów! Po pierwszym dniu zawodów (czyli fazie grupowej i 1/8) podzielimy się na cztery ósemki, które zagrają o swoją nagrodę! Czekają: Puchar Stowarzyszenia Kochamy Sport, Puchar Aqua Zdrój, Puchar Wałbrzycha i oczywiście Puchar Deichmann Minimistrzostw! Dzięki tej zmianie wszystkie zespoły rozegrają równą liczbę spotkań w turnieju (7) i jak mamy nadzieję, wola walki u wszystkich drużyn przetrwa całe 2 dni!


W porównaniu do poprzednich lat przestaniemy zapewniać dojazdy na Finał Finałów. Od dłuższego już czasu dostawaliśmy wiele uwag, że chcielibyście odbierać szkolne świadectwa, a godziny wyjazdów Wam to utrudniały bądź uniemożliwiały. Ze względu na wiele przepisów dotyczących transportów autokarami, do których zawsze podchodziliśmy bardzo serio (godziny pracy kierowców!) wiele próśb była nie do zrealizowania, więc i tak duża część z Was przyjeżdżała samodzielnie. Jeszcze mniej osób podróżowało autokarami w drodze powrotnej. Często wracaliście do domów z rodzicami i kibicami, a część autobusów wracała prawie na pusto.

Wiemy, że jeździcie na turnieje bardzo często i wierzymy, że najlepiej potraficie zorganizować wyprawę do Wałbrzycha zgodnie ze swoimi potrzebami. Aby ułatwić Wam organizację przesunęliśmy godzinę Ceremonii Otwarcia na godzinę 19:00. Serdecznie zapraszamy jednak wcześniej! Stanowiska weryfikacyjne otworzymy już o godzinie 14:00 (jeśli uprzedzicie o przyjeździe to nawet wcześniej!). Prosimy abyście w miarę możliwości nie przyjeżdżali na ostatnią chwilę. Unikniemy tłoku podczas weryfikacji i zbędnych nerwów. Nie martwcie się, że w przerwie między weryfikacją a ceremonią będzie nudno:
• Gdybyście chcieli potrenować otworzymy dla Was sztuczną płytę;
• W restauracji na obiekcie będzie można pooglądać Mistrzostwa Świata,
• Dla tych, którzy się zweryfikują i otrzymają opaski: Aqua Zdrój przygotował coroczną promocję – godzina basenowych szaleństw za 5zł.
• Po południu czekamy też na Was z turniejem piłkarzyków i innymi drobnymi atrakcjami.
• Od 17:00 zapraszamy zweryfikowane zespoły na obiadokolację.
Jeśli będziecie bardziej mobilni to w kilka minut możecie wyskoczyć np. do Szczawna Zdroju na lody albo może zajrzeć do Starej Kopalni? W razie wątpliwości – zawsze służymy radą!
Zespoły będziemy prosili o wcześniejsze zadeklarowanie orientacyjnej godziny przyjazdu oraz sposobu transportu. Ułatwi nam to przyjęcie Was w Wałbrzychu!

UWAGA: Nadal będziemy zapewniać dowozy na miejscu: pomiędzy najdalej położoną szkołą (SP 21), w której część z Was będzie spać, a obiektem rozgrywek. Jeśli zdecydujecie się na transport kolejowy i poinformujecie nas o tym wcześniej to postaramy się także zorganizować dla Was przewóz bagaży do szkoły, w której będziecie spali.

Dekoracja!
Tak jak my kochacie Mistrzostwa Świata i zdajecie sobie sprawę, że w niedzielę 24 czerwca o godzinie 20:00 jest mecz Polska-Kolumbia. Wiemy, że wszyscy chcielibyście go obejrzeć w komfortowych warunkach, a większość dorosłych musi w poniedziałek wrócić do pracy, więc nie może do późnego wieczora zostać w Wałbrzychu. Właśnie dlatego w tym roku rezygnujemy ze wspólnej dekoracji wszystkich drużyn. Dekoracje będą odbywały się na bieżąco po ostatnich zakończonych spotkaniach (wedle ustalonego harmonogramu), a więc pierwsze z nich odbędą się na chwilę przed godziną 13:00. Wspólnie chcielibyśmy udekorować pierwsze najlepsze czwórki, czyli po meczu finałowym U-11. Jak zwykle czekają na Was puchary i medale. Będą też pamiątki drużynowe za udział i torba z upominkami dla każdego uczestnika :)

Wszystkie szczegóły podadzą Wam koordynatorzy! Zespoły, które już zakwalifikowały się do udziału w Finale Finałów otrzymają informację 6 lub 7 czerwca! Wówczas pojawi się Regulamin Finału Finałów wraz z załącznikami i Informatorem dla zespołów.
 

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY