DM 2018 - U9 Aktualności

Finaliści

Za nami Finały Miejskie Deichmann Minimistrzostw 2018! Zakończyiśmy etap Eliminacji Miejskich i wyłoniliśmy zwycięzców, którzy powalczą o Nagrodę Główną!

 

 

 

 

Już 16 czerwca Finał Finałów dla najstarszej kategorii wiekowej U-13 w Nowym Sączu.
Oto Finaliści U-13:


1. Argentyna – Dębica (Lks Igloopol Dębica)
2. Brazylia – Gdańsk (GKS Morena Gdańsk)
3. Włochy – Gorzów Wielkopolski (UKS Football Academy Myślibórz) 
4. Argentyna – Jabłonka (Wiatr Ludźmierz)
5. Polska – Kielce (Dziecięca Akademia Piłkarska DAP Kielce)
6. Niemcy – Kraków (RKS Garbarnia Kraków)
7. Peru – Kraków (CRACOVIA)
8. Anglia – Krosno (Beniaminek Krosno) 
9. WKS – Leszno (GKS Krzemeniowo)
10. Holandia – Lublin (UKS Niedźwiadek Chełm)
11. Anglia – Miasteczko Śląskie (Akademia Piłkarska Gliwice)
12. Finlandia – Nowy Sącz (Akademia Piłkarska Goal)
13. Chorwacja – Nowy Sącz (Gród Podegrodzie)
14. Anglia – Sanok (KS Ekoball Sanok)
15. Niemcy – Stalowa Wola (Akademia Piłkarska Stalowa Wola)
16. Hiszpania – Warszawa (STF Champion Warszawa)


Natomiast 22-24 czerwca odbędzie się Finał Finałów kategorii U-9 i U-11 w Wałbrzychu!
Finaliści kategorii U-9:


1. Niemcy – Bydgoszcz (BKS Bydgoszcz)
2. Wyspy Marshalla – Dębica (Dziecięca Akademia Piłkarska Dębica)
3. Chorwacja – Gdańsk (Akademia Sportowa Pomorze)
4. Islandia – Gdynia (UKS Jedynka Reda)
5. Hiszpania – Grudziądz (Olimpia Grudziądz SA)
6. Francja – Jabłonka (NKP Podhale Nowy Targ)
7. Argentyna – Jarosław (Football Academy Lubaczów)
8. Chorwacja – Koszalin (KS Gwardia Koszalin)
9. Paragwaj – Kraków (Akademia Piłkarska Wisła Brzeźnica)
10. Włochy – Krosno (Beniaminek Krosno)
11. Hiszpania – Leszno (Football Academy Leszno)
12. Słowacja – Lublin (Piłkarskie Nadzieje Motor)
13. Brazylia – Łódź (Widok Skierniewice)
14. Niemcy – Miasteczko Śląskie (Akademia Piłkarska Gliwice)
15. Anglia – Mysłowice (GKS Gieksa Katowice)
16. Nigeria – Nowy Sącz (MUKS Dunajec Nowy Sącz)
17. Niemcy – Sanok  (Wilczki Lesko)
18. Hiszpania – Szczecin (Pogoń Szczecin)
19. Chorwacja – Tarnów (MKS Tarnovia)
20. Brazylia – Toruń (Elana Toruń 2009)
21. Urugwaj – Trzebownisko (LPFA Rzeszów)
22. Belgia – Tychy (UMKS Trójka Czechowice Dziedzice)
23. Irlandia – Wałbrzych (MKS Polonia Stal Świdnica)
24. Hiszpania – Opole (Spiders Krapkowice)
25. Polska – Kielce (DAP Kielce)
26. Holandia – Wrocław (AP Champions Wrocław)
27. Brazylia – Białystok (Brazilian Soccer Schools Białystok))
28. Słowacja – Gorzów Wielkopolski (Akademia Stilon Gorzów)
29. Brazylia – Jelenia Góra (Łużyce Lubań)
30. Hiszpania – Stalowa Wola (Lech Poznań Football Academy Gorzyce)
31. Włochy – Warszawa (FC Inter)
32. Dzika Karta, Argentyna – Wałbrzych (Górnik Nowe Miasto Wałbrzych)


Finaliści kategorii U-11:

1. Argentyna – Bydgoszcz (Wisełka Bydgoszcz-Fordon)
2. Urugwaj – Dębica (FKS Stal Mielec)
3. Chorwacja – Gdańsk (Jaguar Gdańsk)
4. Peru – Gdynia (UKS Jedynka Reda)
5. Argentyna – Grudziądz (UKS GOL Brodnica)
6. Finlandia – Jabłonka (Wiatr Ludźmierz)
7. Estonia – Kraków (KORONA Skawinki)
8. Finlandia – Krosno (AP Beniaminek Krosno)
9. Polska – Łódź (Akademia Piłkarska Andrespolia)
10. Argentyna – Lublin (BKS Lublin)
11. Niemcy – Miasteczko Śląskie (Herkules Kochanowice)
12. Meksyk – Mysłowice (GKS Gieksa Katowice)
13. Kolumbia – Nowy Sącz (Akademia Kolejarz Stróże)
14. Anglia – Opole (Odra Opole)
15. Jamajka – Sanok (KS Ekoball Sanok)
16. Cypr – Stalowa Wola (Akademia Piłkarska Stalowa Wola)
17. Indie – Szczecin (Pogoń Szczecin)
18. Nigeria – Tarnów (LUKS Skrzyszów)
19. Holandia – Toruń (DAP Toruń)
20. Irlandia – Trzebownisko (Dziecięca Akademia Futbolu Rzeszów)
21. Anglia – Tychy (Szkółka Piłkarska Brzeszcze)
22. Czad – Wałbrzych (KS Łużyce Lubań)
23. Angola – Wrocław (FC Wrocław Academy)
24. Belgia – Gorzów Wielkopolski (UKS „Czwórka” Kostrzyn nad Odrą)
25. Belgia – Kielce (Klub Korona Kielce)
26. Finlandia – Koszalin (Akademia Piłkarska Kotwice Kołobrzeg)
27. Bułgaria – Leszno (Akademia Piłkarska Reissa)
28. Burkina Faso – Białystok (MOSP Białystok)
29. Holandia – Warszawa (UKS VARSOVIA)
30. Chorwacja – Wrocław (Strażak Słupia)
31. Dzika Karta, Argentyna – Wałbrzych (Górnik Nowe Miasto Wałbrzych)
32. Holandia - Jarosław (SMS Jarosław)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział! Gratulujemy Finalistom i życzymy Wam powodzenia!

Zapraszamy również do wzięcia udziału w wydarzeniach na naszej stronie na facebooku:
https://www.facebook.com/events/2066900690301984/
https://www.facebook.com/events/386642641821668/
 

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY