Już 16 czerwca w Nowym Sączu zagramy pierwszy w historii ogólnopolski Finał Finałów U-13. Oto najważniejsze informacje!

czytaj dalej »

REGULAMIN KONKURSU

W najbliższą sobotę Dzień Matki. W związku z tym mamy konkurs na najlepszą rymowankę z okazji tego Święta!

czytaj dalej »

Ledwo wystartowaliśmy, a już jesteśmy za półmetkiem turnieju. Najbliższe weekendy z rozgrywkami Deichmann Minimistrzostw będą pełne emocji i adrenaliny, ponieważ Finały Miejskie, podczas których wyłonione zostaną zwycięskie drużyny zbliżają się wielkimi krokami. Apetyt na wygraną z pewnością rośnie.


 

czytaj dalej »

XI edycja Deichmann Minimistrzostw wystartowała! W miniony weekend rozbrzmiały pierwsze gwizdki sędziowskie w całym turnieju, padły pierwsze gole, a z trybun rozbrzmiewał doping kibiców. Cieszymy się, że pogoda nas nie zawiodła. Mamy nadzieję, że słońce będzie nam towarzyszyć przez całą wiosnę!

czytaj dalej »

 

Koniec zapisów do jedenastej edycji Minimistrzostw tuż, tuż... Macie czas do 23 marca!

 

czytaj dalej »

Zapisy do kolejnej edycji Deichmann Minimistrzostw trwają w najlepsze! Liczba zgłoszonych drużyn wzrasta z każdym dniem, reprezentacja Polski jest zarezerwowana w niemal każdym mieście, a Kraków tradycyjnie szykuje się do pobicia własnego rekordu frekwencji. Wykorzystajmy tę chwilę, by rzucić okiem na mapę i zobaczyć co nowego!

czytaj dalej »

Nowy Rok, nowe możliwości, nowe wyzwania – to wszystko przed nami. Od 2 stycznia zapisujemy chętnych do wzięcia udziału w Deichmann Minimistrzostwach 2018.

czytaj dalej »

Z okazji nadchodzącyh Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Wam... :)

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY