Gdynia Gdynia Koordynatorzy
Karol Złonkiewicz (608845235)
Wojciech Staniszewski (504255902)

Zawodnik Drużyna Strzelonych bramek
Maciej Krzemiński (2010) Portugalia Gdynia 22
Kuba Kur (2009) Islandia Gdynia 21
Tymon Murawski (2009) Serbia  Gdynia 20
Piotr Klecha (2010) Urugwaj Gdynia 17
Tymon Kwidziński (2009) Kolumbia Gdynia 17
Jan Strzecki (2009) Kolumbia Gdynia 17
Konrad Wincek (2009) Islandia Gdynia 16
Igor Jaromin (2009) Chorwacja Gdynia 15
Igor Janiszewski (2009) Holandia Gdynia 14
Nikodem Tabor (2009) Kolumbia Gdynia 14
Hubert Hinc (2009) Hiszpania Gdynia 13
Wiktor Gazda (2009) Holandia Gdynia 12
Cezary Górniak (2009) Islandia Gdynia 12
Michał Bochentyn (2010) Grecja Gdynia 11
Jakub Bodziszewski (2009) Kolumbia Gdynia 11
Wiktor Stewa (2009) Polska Gdynia 11
Alan Giergiński (2010) Urugwaj Gdynia 10
Maciej Hazuka (2010) Grecja Gdynia 10
Paweł Kaźmierczak (2009) Niemcy Gdynia 10
Aleksy Kołata (2009) Islandia Gdynia 10
Radosław Komarzeniec (2010) Belgia Gdynia 10
Karol Mączka (2009) Islandia Gdynia 10
Norbert Derwiński (2010) Niemcy Gdynia 9
Bartek Dzikowski (2009) Peru Gdynia 9
Dariusz Gaffke (2010) Grecja Gdynia 9
Igor Nowacki (2010) Grecja Gdynia 9
Wojciech Parzych (2010) Dania Gdynia 9
Antoni Wittbrodt (2009) Polska Gdynia 9
Mikołaj Babula (2009) Serbia  Gdynia 8
Aureliusz Cichosz (2009) Australia Gdynia 8
Michał Głowacki (2009) Serbia  Gdynia 8
Maciej Górski (2010) Grecja Gdynia 8
Mikołaj Petkowski (2010) Finlandia Gdynia 8
Piotr Połomski (2009) Serbia  Gdynia 8
Bartek Chudziak (2009) Litwa Gdynia 7
Maciej Groth (2010) Urugwaj Gdynia 7
Bruno Hiller (2010) Portugalia Gdynia 7
Mateusz Jóźwiak (2009) Islandia Gdynia 7
Jakub Koss (2010) Dania Gdynia 7
Szymon Melzer (2009) Francja Gdynia 7
Filip Perschon (2010) Grecja Gdynia 7
Jakub Piotrowski (2009) Serbia  Gdynia 7
Filip Zieliński (2009) Argentyna Gdynia 7
Maciej Bawarski (2009) Kolumbia Gdynia 6
Natan Brzeski (2010) Grecja Gdynia 6
Mateusz Celanowski (2010) Belgia Gdynia 6
Maksymilian Cieszyński (2009) Czechy Gdynia 6
Mateusz Grzech (2009) Australia Gdynia 6
Mateusz Kieliński (2009) Szwecja Gdynia 6
Jacek Paczos (2010) Portugalia Gdynia 6
Tymon Pazik (2009) WKS Gdynia 6
Aleksander Pek (2009) Niemcy Gdynia 6
Mateusz Rudziński (2010) Niger Gdynia 6
Piotr Skowroński (2009) Czechy Gdynia 6
Gabriela Stenka (2009) Niemcy Gdynia 6
Julian Strzecki (2011) Grecja Gdynia 6
Maurycy Blecharz (2009) Anglia Gdynia 5
Kacper Bychowski (2009) Włochy Gdynia 5
Przemysław Hendrich (2009) Włochy Gdynia 5
Jan Jackowski (2009) Serbia  Gdynia 5
Eryk Karolewski (2010) Urugwaj Gdynia 5
Nikodem Kowalewski (2009) Litwa Gdynia 5
Dominik Lenczewski (2009) Litwa Gdynia 5
Szymon Milewski (2010) Belgia Gdynia 5
Aleksander Radkiewicz (2009) Francja Gdynia 5
Nikodem Wejher (2009) Litwa Gdynia 5
Mateusz Zinke (2010) Portugalia Gdynia 5
Kacper Andrychowski (2010) Brazylia Gdynia 4
Filip Chwiejczak (2010) Paragwaj Gdynia 4
Oskar Chyb (2010) Peru Gdynia 4
Maciej Dąbek (2009) WKS Gdynia 4
Michał Dampc (2009) Włochy Gdynia 4
Olivier Grot (2009) Włochy Gdynia 4
Igor Juszkiewicz (2009) Chorwacja Gdynia 4
Jan Karczmarczyk-Brzóska (2009) Serbia  Gdynia 4
Jaś Magulski (2009) Australia Gdynia 4
Oskar Mierkiewicz (2009) Czechy Gdynia 4
Michał Mirowski (2009) Chorwacja Gdynia 4
Ada Nowik (2009) Argentyna Gdynia 4
Szymon Ołdak (2010) Austria  Gdynia 4
Szymon Piwowarski (2009) Czechy Gdynia 4
Anna Potrykus (2009) WKS Gdynia 4
Dawid Sikorski (2010) Anglia Gdynia 4
Piotr Skowroński (2009) Islandia Gdynia 4
Bartek Szulist (2009) Kolumbia Gdynia 4
Aleksander Tatkowski (2009) Argentyna Gdynia 4
Cezary Tatrocki (2009) Holandia Gdynia 4
Kajus Undzenas (2010) Urugwaj Gdynia 4
Mateusz Wojciechowski (2009) Włochy Gdynia 4
Tadeusz Wowerka (2010) Niemcy Gdynia 4
Franciszek Wykusz (2009) Chorwacja Gdynia 4
Robert Brzeski (2010) Kolumbia Gdynia 3
Arek Bullmann (2009) Szwecja Gdynia 3
Maksym Felkner (2009) Polska Gdynia 3
Ignacy Garski (2009) Islandia Gdynia 3
Daniel Gasparowicz (2010) Austria  Gdynia 3
Jakub Gurski (2009) Polska Gdynia 3
Mikołaj Janca (2010) Brazylia Gdynia 3
Patryk Kaszubowski (2009) Polska Gdynia 3
Jakub Kormański (2010) Hiszpania Gdynia 3
Sebastian Kostecki (2009) Francja Gdynia 3
Wojciech Lasocki (2010) Finlandia Gdynia 3
Julian Naumiuk (2010) Austria  Gdynia 3
Igor Ossowski (2009) Polska Gdynia 3
Adam Plichta (2009) Szwecja Gdynia 3
Olaf Radtke (2009) Brazylia Gdynia 3
Michał Samsel (2010) Hiszpania Gdynia 3
Aleksander Sośnicki (2009) Peru Gdynia 3
Maksymilian Sośnicki (2009) Peru Gdynia 3
Ksawery Trepczyk (2010) Brazylia Gdynia 3
Tymon Wrosz (2010) Urugwaj Gdynia 3
Wiktor Biliniewicz (2009) Francja Gdynia 2
Filip Biszto (2010) Belgia Gdynia 2
Konrad Czwatschka (2009) Kolumbia Gdynia 2
Adam Damaszke (2010) Belgia Gdynia 2
Adam Depczyński (2009) Peru Gdynia 2
Dominik Falkowski (2009) Czechy Gdynia 2
Gustaw Gębski (2009) Czechy Gdynia 2
Piotr Hlebik (2009) Litwa Gdynia 2
Barnaba Jaroczyński (2009) Francja Gdynia 2
Bartosz Jóźwiak (2009) Czechy Gdynia 2
Stefan Kanczkowski (2010) Litwa Gdynia 2
Szymon Klawikowski (2009) Argentyna Gdynia 2
Paweł Kołtonowski (2010) Finlandia Gdynia 2
Filip Kowalski (2009) Chorwacja Gdynia 2
Karol Kwaśniewski (2009) Litwa Gdynia 2
Alan Łazarski (2009) Włochy Gdynia 2
Kosma Lewandowski (2009) Holandia Gdynia 2
Filip Olczyk (2009) Litwa Gdynia 2
Michał Pindaczek (2009) Niemcy Gdynia 2
Franciszek Siedliski (2010) Urugwaj Gdynia 2
Maksymilian Sinecki (2009) Dania Gdynia 2
Gabriel Siwczak (2009) Serbia  Gdynia 2
Marcin Spławiński (2009) Kolumbia Gdynia 2
Jerzy Szymański (2010) Niemcy Gdynia 2
Oliwier Wittbrodt (2010) Finlandia Gdynia 2
Dawid Zinka (2009) WKS Gdynia 2
Kacper Zumkowski (2009) WKS Gdynia 2
Dawid Cejer (2010) Austria  Gdynia 1
Paweł Chejda (2009) Szwecja Gdynia 1
Szymon Chelman (2009) Niger Gdynia 1
Michał Chodyniak (2009) Chorwacja Gdynia 1
Igor Cybulski (2010) Niger Gdynia 1
Cezary Dąbrowski (2009) Włochy Gdynia 1
Rafał Górzny (2010) Niger Gdynia 1
Krzysztof Jagiełło (2009) Anglia Gdynia 1
Jaś Jóskowski (2010) Australia Gdynia 1
Oskar Kamiński (2010) Argentyna Gdynia 1
Juliusz Kasjaniuk (2010) Portugalia Gdynia 1
Kacper Klajnert (2009) Peru Gdynia 1
Kordian Kleba (2010) Brazylia Gdynia 1
Jakub Kowalewski (2009) Serbia  Gdynia 1
Jakub Krefta (2009) Szwecja Gdynia 1
Aleksander Kunkel (2010) Brazylia Gdynia 1
Oskar Lange (2011) Urugwaj Gdynia 1
Aleks Lenczewski (2010) Austria  Gdynia 1
Dawid Lewandowski (2009) Litwa Gdynia 1
Lucjan Maleszyk (2009) Włochy Gdynia 1
Szymon Matuszczyk (2010) Paragwaj Gdynia 1
Franciszek Mulinek (2010) Anglia Gdynia 1
Łukasz Narucki (2009) Włochy Gdynia 1
Szymon Ocalewski (2009) Polska Gdynia 1
Viktor Pakula (2009) Argentyna Gdynia 1
Bartosz Płaszko-Tyndzik (2009) Niemcy Gdynia 1
Filip Półtorak (2009) Szwecja Gdynia 1
Michał Rejent (2009) Czechy Gdynia 1
Kuba Słowi (2009) Kolumbia Gdynia 1
Dominik Soldatke (2009) Dania Gdynia 1
Krzysztof Stobba (2010) Belgia Gdynia 1
Tymon Techmański (2009) Chorwacja Gdynia 1
Radosław Toczko (2009) Polska Gdynia 1
Miłosz Ubrych (2010) Paragwaj Gdynia 1
Szymon Wasielke (2009) Brazylia Gdynia 1
Nikita Wenglowski (2009) Anglia Gdynia 1
Mikołaj Wessałowski (2009) Francja Gdynia 1
Jan Wicherkiewicz (2010) Paragwaj Gdynia 1
Karol Wiśniewski (2010) Niemcy Gdynia 1
Tomasz Wojtunik (2009) Anglia Gdynia 1
Mateusz Wolski (2010) Dania Gdynia 1
Aleksander Woźniak (2009) Dania Gdynia 1
Jakub Ziemiaszewski (2010) Portugalia Gdynia 1
Mikołaj Żółtowski (2010) Finlandia Gdynia 1

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY