Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski Koordynator
Michał Wlaźlak (696 489 666)

Drodzy Trenerzy, Rodzice, Zawodnicy!
Już tylko 2 tygodnie zostały, aby zgłosić się do kolejnej edycji Deichmann Minimistrzostwa 2018
.
 

czytaj dalej »

2 stycznia 2018 roku - to data obowiązkowa do zapamiętania. Tak! To właśnie wtedy startują zapisy do kolejnej edycji naszego Turnieju - Deichmann Minimistrzostw.

czytaj dalej »

Wraz z ostatnim weekendem czerwca oficjalnie zakończyliśmy zmagania wszystkich drużyn biorących udział w jubileuszowej, dziesiątej edycji Deichmann Minimistrzostw. W samych tylko Eliminacjach Gorzowskich udział wzięło kilkaset dzieci, a stawką ich wielotygodniowych zmagań było końcowe zwycięstwo dające w kategoriach U-9 i U-11 przepustkę na Finały Ogólnopolskie.

czytaj dalej »

Turniej barażowy Jelenia Góra 17-18 czerwca 2017 r.

czytaj dalej »

Z przykrością informujemy że już w najbliższą sobotę zakończymy kolejną miejską edycję Deichmann Mini Mistrzostwa 2017. W sobotę 10.06.2017 od godz 8:00 rozpoczniemy pożegnanie z edycją 2017. Finał rozpoczną skrzaty którzy po rozegraniu swoich meczy i dekoracji napewno pojadą do domów w świetnych nastrojach. Od godziny 10:00 rozpoczynamy zmagania żaków w kategorii U-9. W tej grupie rywalizować będzie 38 drużyn o miano najlepszej. 

czytaj dalej »

PRZERWANA III KOLEJKA W BOGDAŃCU

czytaj dalej »

Drodzy Trenerzy oraz Zawodnicy,

z przyjemnością informujemy że tegoroczna edycja Deichmann Mini Mistrzostwa świata jest jak dotychczas najsilniejsza pod względem sportowym. 

czytaj dalej »

Szanowni trenerzy, zawodnicy, rodzice dbając o przyjemny i radosny przebieg naszych zawodów zmieniamy termin rozpoczęcia zmagań w Gorzowie.

czytaj dalej »

Już wkrótce zamykamy listę w poszczególnych kategoriach w związku z czym zachęcamy wszystkich trenerów do zgłaszania swoich drużyn. Do rozpoczęcia kolejnej edycji naszej fantastycznej, sportowej przygody pozostały już tylko trzy tygodnie. 

czytaj dalej »

Nieuchronnie zbliżamy się do ostatniego dnia zapisów. Właściwie to ostatni dzwonek, żeby dołączyć do grona niemal 2000 drużyn, które staną do walki o końcowe zwycięstwo i towarzyszące mu nagrody.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY