Jabłonka Jabłonka Koordynator
Rudolf Guzik (697643505)

Deichmann Minimistrzostwa 2018 - rekord zgłoszeń w Jabłonce. 

czytaj dalej »

Znamy zwycięzcę kategorii U13 w Deichmann Minimistrzostwa z Jabłonki.

czytaj dalej »

Już w najbliższy piątek odbędą się finały miejskie w Jabłonce dla kat. U13. W tym czasie również pozostałe kategorie wiekowe będą dogrywać swoje mecze.

czytaj dalej »

W związku z licznymi nieobecnościami zgłoszonymi w ankietach oraz po przez wiadomości informujemy, że w najbliższą niedzielę nie odbędzie się kolejka dla kat. U11 oraz U13 

czytaj dalej »

W rozwinięciu znajdziecie szczegóły rozstawienia drużyn w Rundzie Finałowej, która odbędzie się 1.06 (kat. U13) oraz 9.06 (U9) i 10.06 (kat. U11). W rozwinięciu znajduję się informacja dotycząca dekoracji kategorii U7

czytaj dalej »

Na naszej stronie dostępny jest już terminarz na najbliższy weekend. W rozwinięciu znajdziecie Państwo kilka ważnych informacji.

czytaj dalej »

W ostatnią niedzielę zagineła piłka marki Adidas o modelu Krasava, w kolorze biało czerwonym.

 

czytaj dalej »

Przed nami drugi weekend z rozgrywkami Deichmann Minimistrzostwa w Jabłonce. Bardzo proszę o zapoznanie się z terminarzami oraz informacjami organizacyjnymi. 

czytaj dalej »

Pierwszy weekend z Deichmann Minimistrzostwa w Jabłonce za nami. Piękna i słoneczna pogoda pozwoliła nam rozegrać wszystkie mecze. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom oraz rodzicom za tak liczne przybycie. 

 

czytaj dalej »

Bardzo proszę o zapoznanie się z aktualnym terminarzem gier na najbliższą sobotę dla kategorii U9

 

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY