Kraków Kraków Koordynator
Paweł Piwowarczyk (tel.665-248-856 w tyg. po 16)

koordynator.krakow@gmail.com

Niebywałe szczęście miała krakowska drużyna podczas losowania wyjazdu (wśrod wszystkich drużyn uczestniczących w turnieju Deichmann Minimistrzostwa 2017 w Polsce). Z grona ponad 2000 zespołów, wyjazd na mecz Borussii Dortmund wylosowały dwie ekipy - tym razem los uśmiechnął sie do Chorwacji U-9 Bydgoszcz i Meksyku U-9 Kraków. Gratulujemy podopiecznym Pawła Miklasińskiego! Czeka Was wspaniała przygoda!

czytaj dalej »

Podczas Finalu Finałów w Wałbrzychu bardzo dobrze spisały się krakowskie ekipy. W kategorii U-9 Holandia Rafała Tomasika w stawce 32 zespołów zajęła 15 miejsce (odpadła w karnych w 1/8 Finału). W kategorii U-11 Szwecja trenera Łukasza Matusika uplasowała się na wysokim 6 miejscu! Serdecznie gratulujemy postawy oraz tego, że w Wałbrzychu mieliście świetnych kibiców.

czytaj dalej »

W weekend zakończyliśmy Deichmann Minimistrzostwa w Krakowie. To była X jubileuszowa edycja turnieju. To były dwa piękne miesiące weekendowych rozgrywek dla prawie 2100 zawodników w wieku od 5 do 13 lat. Graliśmy co tydzień od rana do świtu – 208 drużyn, blisko dwa tysiące spotkań. Wszystko poprzedzało wiele tygodni przygotowań. Daliśmy z naszym zespołem możliwość gry i spędzenia czasu na boiskach tak wielu dzieciom, a rodzicom i ich pociechom możliwość przeżywania pięknych emocji.

czytaj dalej »

Prezentujemy w rozwinięciu cztery najlepsze drużyny w kategori U-11 oraz Króla Strzelców. Wkrótce więcej zdjęć. Dziękujemy, że byliście z nami! Przypominamy o możliwości rezerwowania (mailem na koordynator.krakow@gmail.com) nazw drużyn na 2018 rok! Piszcie o Waszcyh wrażeniach z X edycji Minimistrzostw!

czytaj dalej »

WIELKI FINAŁ MIEJSKI U-11 W KRAKOWIE

SZWECJA - HISZPANIA 2:1 (2-1)

 

czytaj dalej »

W rozwinięciu prezentacja pierwszej czwórki. Dziekujemy wszystim drużynom za udział, postawę Fair Play oraz wspaniałe zaangażowane kibicowanie. To były wspaniałe tygodnie wspólnej rywalizacji i zabawy. Widzimy się za rok?

czytaj dalej »

FINAŁ MIEJSKI U-9 W KRAKOWIE

SENEGAL - HOLANDIA 1-3 (0-0)

czytaj dalej »

W sobotę U-9, a w niedzielę U-11. Rozpoczynamy Finały Miejskie. Apeluję do wszystkich o postawę FAIR PLAY!  Wygra tylko jedna drużyna, ale tak naprawdę zwycięzcami mogą być wszyscy. Każdy, kto wkładal w grę serce, zapał i postawę Fair Play zasluguje na medal.Sprawmy i My - kibice, trenerzy, by na twarzach nawet przegranych w meczach gościł uśmiech. Dwa miesiące przygody za nami - pożegnajmy ją właściwie.

czytaj dalej »

Turniej barażowy Jelenia Góra 17-18 czerwca 2017 r.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY