Kraków Kraków Koordynator
Paweł Piwowarczyk (tel.733-471-507 najlepiej po 16)

koordynator.krakow@gmail.com

W zakładkach dostępne są już terminarze na 27 i 28 kwietnia. W przygotowaniu kolejne na 4 i 5 maja. W poprzedniej aktualności podaliśmy zgłoszone przez trenerów nieobecności. Warto się zapoznać. Niezgłoszone wcześniej nieobecności należy zgłaszać z dwutygodniowym wyprzedzeniem, by uniknąć walkowerów, a przede wszystkim zamieszania, które komplikuje układ innym drużynom.

czytaj dalej »

Zasady podziału grup, ilość zawodników w polu, układanie terminarza, zgłaszanie nieobecności.  W jaki sposób najłatwiej się kontaktować? Kto zgłasza uwagi Koordynatorowi? Te i na inne pytania znajdziecie Państwo odpowiedź w tym artykule. Zasady te od lat nie ulegają zmianie w naszym turneiju ale warto i powinno się z nimi zapoznać.

czytaj dalej »

Bardzo wszystkim dziękujemy za pierwszy weekend z naszym turniejem. To największe eliminacje miejskie tego turnieju w Polsce. Mamy nadzieję, że nowe miejsce przypadło Państwu do gustu, a przede wszystkim dzieciom. Wyniki dostępne są w zakłądkach kategorii wiekowych po prawej stronie. W związku z lepszą organizacją mamy też do Państwa kilka próśb i przypomnień:

 

czytaj dalej »

Wyniki na żywo U-13

Prosimy o punktualne przybywanie na rozgrywki. Żaden mecz nie może zostać opóźniony, ponieważ dezorganizuje cały terminarz. Prosimy śledzić informacje na stronie. Uwaga niezgłoszone wcześniej wymiany strojów (rozmiarów) będą utrudnione do realizacji w weekend.

czytaj dalej »

Na termometrach neico powyżej zera, a maksymalnie kilka stopni...a młodzi piłkarze dzielnie walczyli i prawie w stuprocentowej frekwencji zjawili się na Com Com Zone. Gratulujemy wszystkim piłkarzom - pamiętajcie, że jesteśmy dumni z Waszej postawy, a nie tylko ze zwycięstw.

WYNIKI  U-9 

 

czytaj dalej »

Po raz pierwszy w historii gościmy na obiektach Com Com Zone (ul. Ptaszyckiego 6, Kraków). Mamy  nadzieję, że nowy obiekt spodoba się wszystkim dzieciom. Czeka na Państwa 6 boisk, solidne zaplecze i świetna kuchnia z grillem. Żeby ułatwić poruszanie się po obiekcie i boiskach przygotowaliśmy krótkie informacje i prosimy by zapoznali się z nimi uczestnicy.

czytaj dalej »

Po konsultacji z trenerami odwołujemy rozgrywki kategorii U-7. Natomiast planujemy normalnie rozegrać zawody dla i U-9 (rocznik 2010 i 2011).W kolejne weekendy postaramy się w miarę możliwości dokładać spotkań, by drużyny grały więcej spotkań. Przypominamy, że w weekend majowy (4 maja gra kat. U-7 i U-9) planujemy normalnie rozgrywki. Jeżeli trener zgłosił nieobecność, ma jeszcze możliwość zmiany decyzji.

 

czytaj dalej »

Odliczacie? My też nie możemy się doczekać. Każdą wolną chwilę poświęcamy obecnie turniejowi. Pracy jest mnóstwo, ale gdy przypominamy sobie ile sprawia Wam radości nasz turniej to pracujemy z wielką przyjemnością. Mamy nadzieję, że aura jednak będzie sprzyjająca, a nawet gdyby nie to wszyscy zjawicie się na inauguracji! Podajemy kolejne informacje:

czytaj dalej »

Jedna z ostatnich okazji do odbioru strojów we wtorek 9 kwietnia o 20. Proszę zainteresowanych odbiorem o informację bym zabrał stroje, które chce ktoś odebrać. Wiele  drużyn nie wysłało składów - skutkować to może brakiem strzelców danej drużyny w pierwszy weekend, bo nie zdążymy wprowadzić.

TERMINARZE POJAWIĄ SIĘ W ŚRODĘ LUB CZWARTEK

czytaj dalej »

W rozwinięciu informacji dostępne są linki do ANKIET. Prosimy o wypełnienie osób odpowiedzialnych za zgłoszenie drużyn: kierowników/trenerów/opiekunom. Ankieta pozwoli przygotować nam podział grup, terminarze, ułatwi kontakt z drużynami. Za każdą drużynę ankietę wypełnia się osobno.

TERMIN WYSŁANIA ANKIET: 20 marca

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY