Kraków Kraków Koordynator
Paweł Piwowarczyk (tel.733-471-507 w tyg. po 16)

koordynator.krakow@gmail.com

Zaplanujcie dobrze trasę i wyruszcie do nas z wyprzedzeniem, szczególnie w niedzielę, gdy w Krakowie odbywał się będzie maraton, a wieczorem mecz Wisły z Legią. Prosimy również o parkowanie zgodnie z przepisami wzdłuż ulic dobiegających do obiektów. Dość często interweniują w tej sprawie pobliscy mieszkańcy. Utrudnienia związane z maratonem: LINK

czytaj dalej »

Dostajemy liczne pytania, o to czy gramy w okolicach weekendu majowego. Gramy. O tym czy drużyna rozgrywa mecze w dany weekend decyduje trner, który konsultuje się z rodzicami, by nie zgłaszać nagłych zmian. Obecnie układamy grafiki na 28-29.04 oraz 5-6.05. W rozwinięciu prezentujemy nieobecności zgłaszane przez trenerów i ich decyzje, co do rozgrywania spotkań towarzyskich. O jakichkolwiek zmianach informujemy trenerów na bieżąco.

czytaj dalej »

Do 22.04  przyjmujemy prośby o podmianę strojów. Od lutego rozdawaliśmy stroje trenerom. Ci którzy odebrali i rozdali je wcześniej "podmiany" otrzymywali na bieżąco. Wysyłanie zgłoszeń: koordynator.krakow@gmail.com. Mija również termin wpisywania/zamieniania zawodników i uzupełniania dokumentów (indywidualne karty, karty drużynowe).

czytaj dalej »

Ten weekend zagramy jeszcze pod balonami (dotyczy boiska nr 1 i nr 2). Gospodarz obiektu jeszcze ich nie zdjął, jest to dość skomplikowana operacja logistyczna i nie mamy jako wynajmujący wpływu na termin. Przypominamy, że wejście na boisko nr 1 jest od recepcji - kierujemy się na prawo. Wejście na boisko nr 2 jest od parkingu (przy wjeździe na budynku jest duży napis "PARKING" przy nim kierujemy się w prawo).

czytaj dalej »

Bardzo prosimy o parkowanie wzdłuż ulicy Winnickiej zgodnie z przepisami, pozostawiając wymagane 1,5 m na chodniku oraz nie zajmując miejsc niedozwolonych. Niestety mieszkańcy pobliskich posesji dość często wzywają straż miejską. Pracownicy straży uprzejmie proszą o przepisowe parkowanie, niestety będa musieli reagować mandatami w przypadku naruszania przepisów. Dzis były to głównie upomnienia. Prosimy o zastosowanie się do próśb.

czytaj dalej »

Prosimy zapoznać się z układem boisk, który jest nieco inny dla tej kategorii wiekowej. Zaczynamy już o 7:50. Proszę o wcześniejsze przybywanie. Parking ma ogranicozne możliwości, a w przypadku U-7 i rozgrywania spotkań na jeszcze większej liczbie boisk w jednym momencie liczba osób może być skumulowana bardziej niż w innych kategoriach. Pamiętajmy o oddawaniu kart meczowych po spotkaniach. Do zobaczenia!

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY