Kraków Kraków Koordynator
Paweł Piwowarczyk/Szymon Jasek (tel.733-471-507)

koordynator.krakow@gmail.com

Przed naszymi reprezentantami U-9 i U-11 Finał Finałów w Wałbrzychu. Bardzo dziękuję za udział w turnieju w Krakowie. Ze swej strony przepraszam za wszystkie niedociągnięcia jakie pojawiały. Jeżeli wyrażacie Państwo chęć proszę o odpowiedź na 7 pytań ankietowych, można to uczynić mailowo lub anonimowo. Informacje w rozwinięciu newsa. Odpowiedzi przekażemy koordynatorowi przyszłorocznych rozgrywek i organizatorowi głównemu. Do zobaczenia w 2019 roku!

czytaj dalej »

Podczas Finału Finałów kategorii U-13, który odbył się w Nowym Sączu świetnie zaprezentowały się nasze krakowskie drużyny. Peru zajęło trzecie miejsce, a Niemcy siódme. Gratulujemy im świetnego występu. Zapraszamy za rok do kategorii U-13.

W wielkim Finale Miejskim U-11 estonia pokonała Kamerun 4:1. Trzecie miejsce przypadło Chorwacji, a czwarte drużynie Antigui. Serdecznie dziękujemy wszystkim drużynom za udział w rozgrywkach. Za emocje, wzruszenia, postawę Fair Play.

Przypominamy o bezwzględnym obowiązku posiadania przez dzieci dokumentu ze zdjęciem podczas niedzeilnych finałów. Uczestnikiem Finałów może być tylko osoba wcześniej zgłoszona do konkretnej drużyny i grająca w stroju przekazanym przez organizatora. Drużyna (trener lub asystent musi zgłosić do końca meczu) i Koordynator (w każdej chwili) mają prawo do weryfikacji zawodników zgodnie z Regulaminem.

Przypominamy o:

- obowiązku posiadania przez dzieci legitymacji lub innego dokumentu ze zdjęciem

- dopełnieniu obowiązku wszystkich wpłat za zawodników

- dopełenieniu obowiązku złożenia brakujących dokumentów

Wszelkie braki należy uzupełnić przed przystąpieniem drużyny do play-off. Braki mogą spowodować dyskwalifikację drużyny, co już miało miejsce.

Paragwaj zwycięża i wyjedzie na Finał Finałów do Wałbrzycha. Miejsce drugie dla Jamajki, trzecie dla Gabonu, a czwarte dla Malty. Do Finału Miejskiego przystąpiły wszystkie 76 drużyny! Wszyscy zostali uroczyście udekorowani i wręczyliśmy im pamiątkowe medale oraz dyplomy.

Niemcy wygrali z Peru w finale 1-0. Na miejscu trzecim uplasowała się Francja, po zwycięstwie z Nigerią 4:2. królem strzelców został Mariusz Janik z Holandii (21 bramek). Zapraszamy na facebooka, gdzie są liczne zdjęcia i filmy. W tygodniu przygotujemy też bogatą galerię. Decyzją organizatora 2. miejsce w Krakowie również otrzymało miejsce na Finale Finałów w Nowym Sączu!

WynikiU-7 na 26 maja

Dziękujemy za wspaniałą przygodę i zapraszamy za rok - w poniedziałek/wtorek obszerna galeria z rozdania medali!