Krosno Krosno Koordynatorzy
Dawid Kamola (518 366 559)
. . (.)

Zaczynamy zapisy do XII edycji Deichmann Minimistrzostwa 2019 w Krośnie. 

Miejscem rozgrywek oczywiście będzie PROFBUD Arena przy ul. Bohaterów Westerplatte 20. 

czytaj dalej »

Eliminacje Krośnieńskie turnieju Deichmann Minimistrzostw 2018 można uznać za zakończone. Do Wałbrzycha pojadą reprezentacje Włochy U-9 i Finlandia U-11 Gratulujemy!!!!! To właśnie, te dwa zespoły będą reprezentowały Krosno w Finale Ogólnopolskim w Wałbrzychu w dniach 22-24 czerwca.

czytaj dalej »

W najbliższą sobotę 9.06.2018 odbędzie się Finał Miejski Deichmann Minimistrzostw Krosno 2018. W walce o zwycięstwo staną zawodnicy z kategorii U-9 oraz U-11.

czytaj dalej »

W ubiegłą niedziele (3.06.2018) odbył się finał miejski kategorii wiekowej U-13 Deichmann Minimistrzostwa w Krośnie. W tym roku w finale ogólnopolskim w Nowym Sączu nasze miasto będzie reprezentowała drużyna ANGLII.

czytaj dalej »

Już w najbliższą niedziele (3.06.2018) odbędą się finały miejskie Deichmann Minimistrzostwa w Krośnie dla kat. U-13. Szykuje się ciekawa rywalizacja o zwycięstwo w najstarszej kategorii wiekowej!

czytaj dalej »

W sobotę 26 maja rozegraliśmy ostatnią kolejkę Deichmann Minimistrzostw na Hali Krosno.

Rozpoczęliśmy od kategorii U-11 gdzie zagraliśmy 15 meczy, następnie kat. U-9 i 24 pojedynki, a na zakończenia dnia, zagrały wesołe dzieciaki z U-7, które po swoich meczach odebrały dyplomy, medale i statuetki 🎉🏆🥇

czytaj dalej »

W sobotę 26 maja zagramy 6 i ostatnią ligowo-towarzyską kolejkę Deichmann Minimistrzostw na Hali Krosno. Kategorie U-11, U-9 i U-7 zagrają mecze towarzyskie, uzupełniają je zaległymi spotkaniami ligowymi.▶ Harmonogram meczów dostepny juz w zakładce naszego miasta.
WAŻNE! 27 maja w niedziele nie gramy kategorii U-13!

czytaj dalej »

W rozwinięciu newsa⤵ szczegółowe informacje dotyczące rozstawienia drużyn w Rundzie Finałowej Deichmann Minimistorzstwa, która odbędzie się 3.06 (kat. U-13) oraz 9.06 (kat. U-9 i U-11).
Przypominamy również, że finałów dla kat. U7 nie przewidujemy. Ostatnim dniem meczowym dla naszych najmłodszych będzie 26.05. Po zakończeniu wszystkich meczów nastąpi uroczysta dekoracja naszych najmłodszych zawodników. 

czytaj dalej »

W związku z licznymi nieobecnościami zgłaszanymi nam telefonicznie oraz po przez wiadomości informujemy, że w najbliższy weekend (tj. 19-20.05) nie odbędą się mecze we wszystkich kategoriach wiekowych! 

czytaj dalej »

W tej rundzie Deichmann Minimistrzostw graliśmy ostatnie spotkania ligowe uzupełniając je meczami towarzyskimi. 😊 Każda z reprezentacji mimo wielu meczy za sobą dzielnie radziła sobie na Hali Krosno. 👏

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY