Opole Opole Koordynator
Kuba Kordek (783877779)

Już w najbliższą niedziele rozpoczynamy rozgrywki Deichmann Minimistrzostwa. 

czytaj dalej »

Poniżej przedstawiam wszystkie terminy rozgrywek

czytaj dalej »

Tej wiosny rozgrywki deichmann Minimistrzostw po raz kolejny zawitają do Opola. W edycji roku 2019 czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2006-2013 (pamiętac należy, że start danej kategorii rozgrywkowej jest zależny od liczby zgłoszonych zespołów).

czytaj dalej »

Oficjalnie zakończyliśmy piłkarską przygodę jaką były Eliminacje Deichmann Minimistrzostw 2018 w Opolu. Dlatego też w tym miejscu pragniemy wszystkim serdecznie podziękować za udział i trud pozostawiony na boiskach. Mamy nadzieję że dozobaczenie w zbliżającej się edycji roku 2019.

 

czytaj dalej »

Nasz turniej doszedł do decydującej fazy w której wyłonimy zwycięzców.  W porównaniu do fazy ligowej jest drobna zmiana, mecz nie może zakończyć się remisem. 

czytaj dalej »

Niestety sprawdził się czarny scenariusz i z powodu dużego niebezpieczeństwa musieliśmy przerwać zawody dla starszej kategorii u-11.

czytaj dalej »

Cześć!
przed nami ostatni weekend fazy ligowej turnieju. Dotychczas pogoda nam sprzyjała i dość długo   wstrzymywałem się z tą informacją ale niestety prognoza na tą niedziele nie jest dość optymistyczna.  Dlatego warto się przygotować na deszcz. Może dojść do sytuacji że przez ulewę będziemy musieli odwołać spotkania. I co wtedy?

 

czytaj dalej »

Już w tą niedziele w godzinach 10:30-11:00 odbędzie się pokaz sztuczek piłkarskich w wykonaniu Mistrza Świata Pawła Skóry

czytaj dalej »

Dzisiaj rano nastąpiła drobna korekta terminarza.

czytaj dalej »

Po krótkiej przerwie spowodowanej weekendem majowym wracamy do gry! 

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY