Sanok Sanok Koordynator
Bogusław Rajtar -Sanok (509226573)

W związku z prośbą trenerów, jakie wpłynęły w dniu dzisiejszym o ułożenie grafika spotkań 2 gier według życzeń (niedziela, 22 kwietnia), informujemy, że plan gier zostanie opublikowany dzisiaj w nocy.

czytaj dalej »

DEICHMANN MINIMISTRZOSTWA - SANOK 2018

 

czytaj dalej »

Deichmann Minimistrzostwa Sanok 2018 - startujemy w najbliższą sobotę na obiektach EKOBALL w Bykowcach !!!

czytaj dalej »

Znamy dwa pierwsze terminy rozgrywek DMM w Sanoku:

czytaj dalej »

DEICHMANN MINIMISTRZOSTWA 2018 - zapisane zespoły.

Zapraszamy drużyny, które jeszcze się wahają. Zgłoszenia drużyn przyjmujemy do końca tego tygodnia (z gwarancją dostarczenia strojów na pierwszy dzień turnieju). Ostateczne zapisy do dnia 6 kwietnia 2018r.

czytaj dalej »

Pomiędzy dziesiątkami zapytań, w końcu mamy pierwsze oficjalne zapisy.

czytaj dalej »

2 stycznia 2018 roku - to data obowiązkowa do zapamiętania. Tak! To właśnie wtedy startują zapisy do kolejnej edycji naszego Turnieju - Deichmann Minimistrzostw.

czytaj dalej »

Wraz z ostatnim weekendem czerwca oficjalnie zakończyliśmy zmagania wszystkich drużyn biorących udział w jubileuszowej, dziesiątej edycji Deichmann Minimistrzostw. W samych tylko Eliminacjach Sanockich udział wzięło kilkaset dzieci, a stawką ich wielotygodniowych zmagań było zwycięstwo dające w kategoriach U-9 i U-11 przepustkę na Finały Ogólnopolskie.

czytaj dalej »

16-18.06.2017 - Jelenia Góra - baraże o udział w Finale Finałów chłopców Ekoball-u Sanok rocznik 2008 (Włochy Sanok U-9) - podsumowanie wyjazdu.
________________________________

czytaj dalej »

GALERIA z finałów miejskich U-9 oraz U-11 SANOK:

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY