Wałbrzych Wałbrzych Koordynator
Tomasz Durajczyk (603 038 727)

FINAŁ MIEJSKI WAŁBRZYCH 2018

Dziesięć weekendów pełnych gier już za nami w związku z tym eliminacje zostały zakończone. Przed trzema kategoriami finał miejski, który odbędzie się w najbliższą sobotę 9 czerwca. W związku z tym przygotowaliśmy dla opiekunó drużyn oraz kibiców kilka istotnych informacji.

Na naszej stronie internetowej w panelu bocznym zostały umieszczone zweryfikowane wyniki wszystkich rozegranych meczów. Prosimy o zapoznanie się z nimi oraz w przypadku zauważenia błędów lub nieścisłości prosimy o kontakt drogą SMS do koordynatora rozgrywek Tomasza Durajczyka do wtorku 5 czerwca. W środę umieścimy fazę play-off z rozstawieniem zgodnym do uzyskanych wcześniejszych rezultatów (system generuje drabinkę wg które drużyny będą rozstrzygać finał miejski).

Kategoria U7 rozegra finał miejski zgodnie z tabelą rozgrywek (w innych miastach U7 kończy swoje rozgrywki na eliminacjach, w Wałbrzychu po konsultacjach z trenerami przygotujemy drabinkę play-off).

Kategorie U9 i U11 rozegrają finał miejski systemem play-off (przegrywający odpada, kończąc turniej dekoracją pamiątkowymi medalami i dyplomami).

Tytuł Króla Strzelców wyłonimy podczas finału miejskiego, zaliczone będą gole zdobyte tylko w tym dniu.

Każdy uczestnik finałów miejskich musi posiadać dowód tożsamości ze zdjęciem (legitymacja, dowód osobisty, paszport) w celu ewentualnej weryfikacji, która może nastąpić na prośbę koordynatora lub trenera drużyny przeciwnej przed lub w trakcie meczu. Brak posiadania w/w skutkuje niedopuszczeniem zawodnika do turnieju.


 

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY