Wałbrzych Wałbrzych Koordynator
Tomasz Durajczyk (603 038 727)

ZACZYNAMY 28 KWIETNIA

To już pewne - w niedzielę 28 kwietnia zainaugurujemy nasze wałbrzyskie eliminacje. Do tego dnia prosimy o nadsyłanie drogą elektroniczną list drużyn (imię i nazwisko + rocznik zawodnika) aby zaktualizować bazę danych. W pierwszym dniu turnieju wszystkie drużyny mają obowiązek dostarczyć wydrukowane wcześniej zgłoszenia (listy drużynowe, listy indywidualne). Poniżej szczegóły.

 

 

 

Składy prosimy nadsyłać na adres mailowy: tomaszdurajczyk@wp.pl

Kontakt telefoniczny - 603-038-727 (do wtorku 23 kwietnia czekamy na potwierdzenie gry w niedzielę 28 kwietnia w inauguracji)

 

Kilka informacji dla trenerów i opiekunów drużyn przed pierwszym turniejem:

    Każda z drużyn musi odebrac swoje stroje, w związku z tym prosimy o przybycie 30 minut przed rozpoczęciem pierwszego meczu tak, aby odebrać sprzęt, sprawdzić numery, rozmiary itp. - w dużej większości przypadków ze strojami wszystko jest w porządku jednak zdarzają się sytuacje, że koszulka jest za mała, spodenki nie pasują itp. więc proponujemy na pierwsze mecze zabrać ze sobą rezerwowy strój (klubowy) tak aby uczestnicy mogli kontynuować swoje gry :-)
    

  •     Opiekunowie drużyn zobowiązani są do dostarczenia oryginałów list drużynowych i indywidualnych (po odebraniu strojów w przerwie między meczami należy uzupełnić numery przy nazwiskach).
  •     W przypadku niedopełnienia tych spraw, nie będziemy wpisywać strzelców do klasyfikacji.
  •     Turniej rozgrywany będzie na boiskach bocznych przy ul. Ratuszowej 6
  •     Udział w turniejach oznacza akceptację Regulaminu na rok 2019

    Wszelkie niesportowe zachowania (obrażanie, zakłócanie porządku itp. - tyczy zwłaszcza kibiców) będą karane surowo i bezwzględnie, mając na uwadze dobro dzieci prosimy o stosowanie się do tego punktu :-)

Komplety dokumentów do pobrania (na pierwszym turnieju wymagana jest lista drużynowa, listy indywidualne zawodników/zawodniczek oraz karty trenerów i asystentów):

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY