Wałbrzych Wałbrzych Koordynator
Tomasz Durajczyk (603 038 727)

[AKTUALIZACJA 28.03] Nieuchronnie zbliżamy się do ostatniego dnia zapisów. Właściwie to ostatni dzwonek, żeby dołączyć do grona niemal 2500 drużyn, które staną do walki o końcowe zwycięstwo i towarzyszące mu nagrody. Na spóźnialskich czekamy do soboty 30 marca 2019. Ruszamy z meczami w weekend 13-14 kwietnia !

czytaj dalej »

Zapisy od dwóch tygodni są otwarte, powoli kompletujemy zespoły we wszystkich kategoriach wiekowych w naszych eliminacjach miejskich. Dla trenerów/opiekunów drużyn przygotowaliśmy komplet dokumentów, jakie powinniście nam dostarczyć. Co ważne, wzory różnią się od tych z lat ubiegłych m.in. przez wprowadzone RODO.

czytaj dalej »

Ruszyły zapisy do VII już edycji Mini Mistrzostw które goszczą w Wałbrzychu (ogólnopolska edycja jest dwunastą). W tym roku Finał Finałów po raz piąty w naszym mieście - jest więc o co grać !

czytaj dalej »

W minioną sobotę oficjalnie zakończyliśmy zmagania wszystkich drużyn biorących udział w  Eliminacjach Wałbrzyskich, w których udział wzięło kilkaset dzieci, a stawką ich wielotygodniowych zmagań było końcowe zwycięstwo dające w kategoriach U-9 i U-11 przepustkę na Finały Ogólnopolskie.

czytaj dalej »

Przygotowaliśmy terminarze gier play-off dla trzech kategorii wiekowych. Przypominamy, finały miejskie odbędą się w sobotę 9 czerwca a mecze rozpoczynamy już od godziny 8:00 ! Szczegóły w panelu bocznym w odpowiednich zakładkach "U7, U9 i U11".

czytaj dalej »

Dziesięć weekendów pełnych gier już za nami w związku z tym eliminacje zostały zakończone. Przed trzema kategoriami finał miejski, który odbędzie się w najbliższą sobotę 9 czerwca. W związku z tym przygotowaliśmy dla opiekunó drużyn oraz kibiców kilka istotnych informacji.

czytaj dalej »

Eliminacje naszych mistrzostw powoli dobiegają końca. Najbliższa niedziela to ostatnie mecze, w których zespoły mogą poprawić swoje pozycje w ligowej tabeli. Poniżej przedstawiamy harmonogram meczów.

czytaj dalej »

Finał miejski zbliża się wielkimi krokami, w związku z tym powoli kończymy gry eliminacyjne. Poniżej harmonogram gier dla kategorii U9 i U11 (najmłodsi z U7 tym razem pauzują).

czytaj dalej »

Powoli zbliżamy się do końca eliminacji miejskich, poniżej przedstawiamy harmonogram gier na najbliższy turniej. Uwaga, gramy tylko w niedzielę 20 maja (kategorie U7, U9 i U11).

czytaj dalej »

Kolejny turniej naszych eliminacji, w sobotę i niedzielę gramy od samego rana. Poniżej przedstawiamy harmonogramy. Uwaga, w przypadku mocno niekorzystnej pogody, koordynator powiadomi trenerów i opiekunów drużyn o możliwym odwołaniu w sobotę z samego rana drogą telefoniczną lub sms. Kategoria U-11 z powodu małej ilości drużyn gra tylko w sobotę.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY