Wałbrzych Wałbrzych Koordynator
Tomasz Durajczyk (603 038 727)

Przygotowaliśmy terminarze gier play-off dla trzech kategorii wiekowych. Przypominamy, finały miejskie odbędą się w sobotę 9 czerwca a mecze rozpoczynamy już od godziny 8:00 ! Szczegóły w panelu bocznym w odpowiednich zakładkach "U7, U9 i U11".

czytaj dalej »

Dziesięć weekendów pełnych gier już za nami w związku z tym eliminacje zostały zakończone. Przed trzema kategoriami finał miejski, który odbędzie się w najbliższą sobotę 9 czerwca. W związku z tym przygotowaliśmy dla opiekunó drużyn oraz kibiców kilka istotnych informacji.

czytaj dalej »

Eliminacje naszych mistrzostw powoli dobiegają końca. Najbliższa niedziela to ostatnie mecze, w których zespoły mogą poprawić swoje pozycje w ligowej tabeli. Poniżej przedstawiamy harmonogram meczów.

czytaj dalej »

Finał miejski zbliża się wielkimi krokami, w związku z tym powoli kończymy gry eliminacyjne. Poniżej harmonogram gier dla kategorii U9 i U11 (najmłodsi z U7 tym razem pauzują).

czytaj dalej »

Powoli zbliżamy się do końca eliminacji miejskich, poniżej przedstawiamy harmonogram gier na najbliższy turniej. Uwaga, gramy tylko w niedzielę 20 maja (kategorie U7, U9 i U11).

czytaj dalej »

Kolejny turniej naszych eliminacji, w sobotę i niedzielę gramy od samego rana. Poniżej przedstawiamy harmonogramy. Uwaga, w przypadku mocno niekorzystnej pogody, koordynator powiadomi trenerów i opiekunów drużyn o możliwym odwołaniu w sobotę z samego rana drogą telefoniczną lub sms. Kategoria U-11 z powodu małej ilości drużyn gra tylko w sobotę.

czytaj dalej »

Czas wracać do gry po lenistwie długiego weekendu. Nasze mistrzostwa wkraczają w czwarty etap eliminacji, najbliższa niedziela to kolejne rozdanie gier trzech kategorii wiekowych. Poniżej harmonogram meczów.

czytaj dalej »

Przedstawiamy najnowszy harmonogram gier na najbliższy weekend - gramy w sobotę i niedzielę. Przypominamy, aby potwierdzić obecność na turnieju minimum na 15 minut przed rozpoczęciem się meczu.

czytaj dalej »

Przed nami drugie rozdanie naszych eliminacji. Podobnie jak przed tygodniem gramy tylko w niedzielę - poniżej pełen harmonogram gier.

czytaj dalej »

Przy bajecznej pogodzie zainugurowaliśmy nasze wałbrzyskie eliminacje. Z grona 63 zapisanych drużyn udział w pierwszym turnieju wzięło aż 36! Poniżej pełne wyniki a na naszym fanpage'u w serwisie Facebook mega galeria zdjęć.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY