Bydgoszcz Bydgoszcz Koordynator
Andrzej Magowski (602331113)

Zawodnik Drużyna Strzelonych bramek
Jan Wojciechowski (2009) Gibraltar  Bydgoszcz 32
Wiktor Dziekan (2008) Islandia Bydgoszcz 30
Szymon Pączek (2008) Francja Bydgoszcz 29
Julian Michalski (2009) Australia Bydgoszcz 24
Kamil Baj (2008) Urugwaj Bydgoszcz 22
Magda Bulczak (2008) USA Bydgoszcz 22
Tymon Paichert (2008) WKS Bydgoszcz 22
Mariusz Mańkowski (2008) Belgia Bydgoszcz 21
Radosław Rewo (2008) Chorwacja Bydgoszcz 21
Kornel Kowalkowski (2009) Polska Bydgoszcz 20
Kuba Gierach (2009) Australia Bydgoszcz 19
Maciej Joppek (2008) Indie Bydgoszcz 18
Patryk Stemski (2008) Urugwaj Bydgoszcz 17
Marcel Sulwiński (2008) Chorwacja Bydgoszcz 17
Stanisław Kotlęga (2008) Francja Bydgoszcz 16
Igor Kurda (2009) Szkocja Bydgoszcz 16
Mikołaj Tomasz Chrustawski (2008) Niemcy Bydgoszcz 15
Hubert Łukasik (2009) Uzbekistan Bydgoszcz 15
Maciej Szymanowski (2009) Szkocja Bydgoszcz 15
Mateusz Boczek (2009) Australia Bydgoszcz 14
Marcel Topoliński (2008) Bhutan Bydgoszcz 14
Joachim Mątewski (2009) Włochy Bydgoszcz 13
Igor Sikorski (2008) Niemcy Bydgoszcz 13
Dominik Budka (2008) Indie Bydgoszcz 12
Jakub Łabuński (2009) Holandia Bydgoszcz 12
Jan Ojrzanowski (2008) Urugwaj Bydgoszcz 12
Cyprian Orzechowski (2008) Islandia Bydgoszcz 12
Aleksander Andrulewicz (2009) Polska Bydgoszcz 11
Kajetan Kaszyński (2009) Szwecja Bydgoszcz 11
Hubert Pyrz (2008) Uzbekistan Bydgoszcz 11
Mateusz Chlebowski (2008) Gruzja Bydgoszcz 10
Allan Czajkowski (2008) Chorwacja Bydgoszcz 10
Stanisław Czeliński (2008) Urugwaj Bydgoszcz 10
Franciszek Kalinowski (2008) Chorwacja Bydgoszcz 10
Wiktor Kieć (2008) Islandia Bydgoszcz 10
Artur Nadolski (2009) Francja Bydgoszcz 10
Filip Pawłowski (2008) WKS Bydgoszcz 10
Oleksandr Perevozenko (2009) Australia Bydgoszcz 10
Patryk Reimus (2009) Sri-Lanka Bydgoszcz 10
Konrad Soleniec (2008) Kanada Bydgoszcz 10
Aureliusz Szymaniak (2009) Niemcy Bydgoszcz 10
Tymon Zagrodzki (2009) Irlandia Bydgoszcz 10
Kacper Belt (2008) Irlandia Północna Bydgoszcz 9
Jan Bogucki (2009) Szkocja Bydgoszcz 9
Adam Ciarkowski (2008) Urugwaj Bydgoszcz 9
Paweł Dębicki (2008) Chorwacja Bydgoszcz 9
Adam Dobrowolski (2008) Bhutan Bydgoszcz 9
Karol Górski (2009) Botswana Bydgoszcz 9
Michał Karabasz (2008) Paragwaj Bydgoszcz 9
Konrad Kawecki (2008) Burkina Faso Bydgoszcz 9
Eryk Kluczyński (2008) Francja Bydgoszcz 9
Hubert Kosieniak (2008) Finlandia Bydgoszcz 9
Miłosz Perczak (2009) Słowacja Bydgoszcz 9
Szymon Pezacki (2008) Gruzja Bydgoszcz 9
Antoni Puszakowski (2008) Chorwacja Bydgoszcz 9
Szymon Rędzina (2009) Polska Bydgoszcz 9
Aleks Rogóż (2008) Urugwaj Bydgoszcz 9
Bartosz Sękowski (2008) Kanada Bydgoszcz 9
Norbert Śliwicki (2009) Czechy Bydgoszcz 9
Marcel Stępowski (2008) Chorwacja Bydgoszcz 9
Alan Świerblewski (2008) Paragwaj Bydgoszcz 9
Wojciech Wójcik (2008) Urugwaj Bydgoszcz 9
Qing Xiang-Huan (2009) Peru Bydgoszcz 9
Adam Ziemiański (2008) Bhutan Bydgoszcz 9
Mikołaj Bajor (2009) Niemcy Bydgoszcz 8
Jakub Bindek (2008) Slowenia Bydgoszcz 8
Jakub Głowski (2009) Czechy Bydgoszcz 8
patrycja Hejmej (2009) USA Bydgoszcz 8
Michael Ilo (2008) Francja Bydgoszcz 8
Paweł Jarmółkowicz (2009) Australia Bydgoszcz 8
Aleksander Kaczmarek (2008) Islandia Bydgoszcz 8
Jan Klimek (2008) Niemcy Bydgoszcz 8
Krzysztof Kołowrocki (2009) Australia Bydgoszcz 8
Wiktor Lauda (2009) Szkocja Bydgoszcz 8
Michał Mazurkiewicz (2008) Bhutan Bydgoszcz 8
Kacper Miszkalski (2009) Niemcy Bydgoszcz 8
Krzysztof Seraficki (2009) Szwecja Bydgoszcz 8
Marcel Wilczyński (2009) Słowacja Bydgoszcz 8
Oliwier Zdunkiewicz (2008) Slowenia Bydgoszcz 8
Mikołaj Florczyk (2008) Polska Bydgoszcz 7
Paweł Jodkowski (2008) Niemcy Bydgoszcz 7
Sebastian Łobodziński (2008) Gibraltar  Bydgoszcz 7
Franciszek Malec (2008) Irlandia Północna Bydgoszcz 7
Piotr Matyjasek (2008) Francja Bydgoszcz 7
Sylwester Matyjasik (2008) Rosja Bydgoszcz 7
Adam Nieruszewicz (2009) Australia Bydgoszcz 7
Franciszek Pantkowski (2008) Bhutan Bydgoszcz 7
Filip Perdoch (2008) Anglia Bydgoszcz 7
Krzysztof Topolewski (2009) Włochy Bydgoszcz 7
Cezary Weynert (2008) Islandia Bydgoszcz 7
Nadia Wosik (2008) USA Bydgoszcz 7
Emil Bączkowski-Gamoń (2008) Urugwaj Bydgoszcz 6
Julia Glińska (2009) USA Bydgoszcz 6
Marcel Jung (2008) Slowenia Bydgoszcz 6
Mateusz Kaliski (2009) Bułgaria Bydgoszcz 6
Gracjan Kaźmierczak (2008) WKS Bydgoszcz 6
Jakub Kozłowski (2009) Turcja Bydgoszcz 6
Oliwier Kubiak (2008) Irlandia Północna Bydgoszcz 6
Antoni Kuczkowski (2009) Belgia Bydgoszcz 6
Kajetan Malcer (2009) Uzbekistan Bydgoszcz 6
Piotr Ostrowski (2009) Słowacja Bydgoszcz 6
Dariusz Sempowicz-Rożek (2009) Rosja Bydgoszcz 6
Krystian Sroga (2008) Kanada Bydgoszcz 6
Aleksander Tracz (2008) Urugwaj Bydgoszcz 6
Adam Benabbou (2008) Belgia Bydgoszcz 5
Dorian Cykowiak (2008) Belgia Bydgoszcz 5
Błażej Duszyński (2009) Slowenia Bydgoszcz 5
Antoni Fogt (2009) Irlandia Bydgoszcz 5
Oliwier Gutkowski (2009) Polska Bydgoszcz 5
Igor Ignatowski (2009) Irlandia Bydgoszcz 5
Kamil Jakubowski (2008) Gibraltar  Bydgoszcz 5
Marcel Kędzierski (2009) Finlandia Bydgoszcz 5
Jakub Kowalkowski (2009) Dania Bydgoszcz 5
Maksymilian Książak (2009) Słowacja Bydgoszcz 5
Michał Kubicki (2009) Dania Bydgoszcz 5
Ignacy Kurek (2009) Niemcy Bydgoszcz 5
Szymon Kwasucki (2008) Szwecja Bydgoszcz 5
Adam Lipowski (2008) WKS Bydgoszcz 5
Dominik Łyczywek (2008) Paragwaj Bydgoszcz 5
Daniel Michalski (2008) Burkina Faso Bydgoszcz 5
Euzebiusz Mroczkowski (2008) Anglia Bydgoszcz 5
Łukasz Osiński (2009) Australia Bydgoszcz 5
Jakub Pawliszyn (2009) Gibraltar  Bydgoszcz 5
Tomasz Połczyński (2009) Brazylia Bydgoszcz 5
Bartosz Przybysz (2009) Kanada Bydgoszcz 5
Igor Rochnowski (2009) Słowacja Bydgoszcz 5
Marcel Skierski (2009) Indie Bydgoszcz 5
Adam Weber (2008) Francja Bydgoszcz 5
Igor Zagrodzki (2009) Irlandia Bydgoszcz 5
Franciszek Bartkowiak (2009) Polska Bydgoszcz 4
Krzesimir Białczyk (2009) Peru Bydgoszcz 4
Daniil Cherniavskyi (2008) WKS Bydgoszcz 4
Jan Cyrankowski (2009) Honduras Bydgoszcz 4
Bartosz Dąbek (2009) Słowacja Bydgoszcz 4
Oskar Drzewiecki (2009) Bułgaria Bydgoszcz 4
Jakub Dwornik (2008) Szwecja Bydgoszcz 4
Jakub Graja (2008) Rosja Bydgoszcz 4
Jakub Guzik (2008) Burkina Faso Bydgoszcz 4
Sebastian Idczak (2009) Sri-Lanka Bydgoszcz 4
Szymon Knut (2008) Islandia Bydgoszcz 4
Krzysztof Korach (2008) Irlandia Północna Bydgoszcz 4
Wiktor Lubiński (2008) Chorwacja Bydgoszcz 4
Julia Mrozińska (2009) Indie Bydgoszcz 4
Tobiasz Pawlisz (2008) Uzbekistan Bydgoszcz 4
Filip Perczak (2009) Rosja Bydgoszcz 4
Karol Pikul (2008) Kanada Bydgoszcz 4
Antoni Pilarczyk (2008) Salwador Bydgoszcz 4
Jakub Poznań (2008) Salwador Bydgoszcz 4
Igor Remez (2009) Czechy Bydgoszcz 4
Filip Rogowski (2008) Szwecja Bydgoszcz 4
Natan Rosiński (2008) Salwador Bydgoszcz 4
Igor Ruszczak (2009) Irlandia Bydgoszcz 4
Jakub Sciesiński (2008) Botswana Bydgoszcz 4
Dominik Sierszulski (2008) Kanada Bydgoszcz 4
Maksymilian Sikora (2008) Uzbekistan Bydgoszcz 4
Jakub Stasiak (2008) Francja Bydgoszcz 4
Igor Szyszka (2008) Szwecja Bydgoszcz 4
Marcin Zasada (2008) Bhutan Bydgoszcz 4
Wiktoria Zgrzeba (2009) USA Bydgoszcz 4
Dominik Cholewczyński (2009) Belgia Bydgoszcz 3
Igor Ćwik (2009) Włochy Bydgoszcz 3
Filip Danielewicz (2009) Czechy Bydgoszcz 3
Igor Gniot (2008) Anglia Bydgoszcz 3
Szymon Hamot (2008) Burkina Faso Bydgoszcz 3
Kacper Kuczma (2009) Polska Bydgoszcz 3
Artur Leszczyński-Bakalarz (2009) Holandia Bydgoszcz 3
Antoni Lewandowski (2008) Paragwaj Bydgoszcz 3
maksym Maciejczak (2008) Finlandia Bydgoszcz 3
Krystian Maras (2009) Botswana Bydgoszcz 3
Stanisław Meller (2008) Bułgaria Bydgoszcz 3
Mateusz Pachul (2009) Szkocja Bydgoszcz 3
Jakub Polasik (2008) Brazylia Bydgoszcz 3
Norbert Polcyn (2008) Anglia Bydgoszcz 3
Szymon Rataj (2008) Irlandia Północna Bydgoszcz 3
Tymon Rein (2009) Polska Bydgoszcz 3
Kacper Roubo (2009) Gruzja Bydgoszcz 3
Hubert Stupacki (2008) WKS Bydgoszcz 3
Mateusz Szreder (2009) Dania Bydgoszcz 3
Bartosz Tomaszewski (2008) Chorwacja Bydgoszcz 3
Maciej Wichłacz (2008) Finlandia Bydgoszcz 3
Alex Wilczoch (2009) Belgia Bydgoszcz 3
Adam Żuchlewski (2009) Holandia Bydgoszcz 3
Wojciech Ampulski (2009) Turcja Bydgoszcz 2
Adam Białokur (2009) Argentyna Bydgoszcz 2
Norbert Białooki (2010) Peru Bydgoszcz 2
Kordian Bielawski (2009) Brazylia Bydgoszcz 2
Mikołaj Borkowski (2009) Sri-Lanka Bydgoszcz 2
Wiktor Budrewicz (2008) Bhutan Bydgoszcz 2
Maksymilian Busiakiewicz (2009) Gibraltar  Bydgoszcz 2
Wiktor Ćwik (2008) Irlandia Północna Bydgoszcz 2
Nikodem Damski (2009) Czechy Bydgoszcz 2
Kacper Fac (2008) Burkina Faso Bydgoszcz 2
Jakub Filipek (2008) Indie Bydgoszcz 2
Antoni Gapski (2009) Czechy Bydgoszcz 2
Kacper Głowik (2009) Czechy Bydgoszcz 2
Kacper Glura (2008) Paragwaj Bydgoszcz 2
Wojciech Gołęcki (2008) Slowenia Bydgoszcz 2
Wojciech Gutowski (2008) Belgia Bydgoszcz 2
Jakub Jabłoński (2009) Szkocja Bydgoszcz 2
Konrad Jenziołowski (2008) Finlandia Bydgoszcz 2
Antoni Juśkiw (2008) Belgia Bydgoszcz 2
Marcel Kala (2008) Paragwaj Bydgoszcz 2
Lukas Karvelis (2009) Brazylia Bydgoszcz 2
Krzysztof Kisielewski (2008) Paragwaj Bydgoszcz 2
Norbert Klajbor (2009) Finlandia Bydgoszcz 2
Maksymilian Łączny (2008) Rosja Bydgoszcz 2
Piotr Lewicki (2009) Irlandia Bydgoszcz 2
Aleksander Łuczak (2009) Argentyna Bydgoszcz 2
Piotr Michota (2009) Salwador Bydgoszcz 2
Oskar Młynarczyk (2008) Slowenia Bydgoszcz 2
Karol Modrzejewski (2009) Holandia Bydgoszcz 2
Paweł Nakonowski (2008) Indie Bydgoszcz 2
Xawery Namiel (2008) Islandia Bydgoszcz 2
Piotr Pecyna (2009) Bułgaria Bydgoszcz 2
Wiktor Perenc (2008) Salwador Bydgoszcz 2
Marcel Piechocki (2008) WKS Bydgoszcz 2
Patryk Połtyn (2009) Włochy Bydgoszcz 2
Igor Pstrong (2009) Sri-Lanka Bydgoszcz 2
Marcel Radzimiński (2008) Burkina Faso Bydgoszcz 2
Jakub Rybacki (2009) Turcja Bydgoszcz 2
Witold Stpiczyński (2009) Sri-Lanka Bydgoszcz 2
Krystian Warliński (2008) Gibraltar  Bydgoszcz 2
Michał Wełniak (2008) Irlandia Północna Bydgoszcz 2
Artur Wierzbowski (2008) Burkina Faso Bydgoszcz 2
Wojciech Wiśniewski (2009) Szkocja Bydgoszcz 2
Patryk Wójcicki (2009) Dania Bydgoszcz 2
Tomsz Zawada (2009) Irlandia Bydgoszcz 2
Tymon Adamowicz (2009) Czechy Bydgoszcz 1
Nina Barczewska (2009) USA Bydgoszcz 1
Marcel Bartczak (2008) Salwador Bydgoszcz 1
Artur Brzuchalski (2008) Kanada Bydgoszcz 1
Kacper Gołuński (2008) Indie Bydgoszcz 1
Michał Górski (2008) Botswana Bydgoszcz 1
Michał Grużewski (2008) Szwecja Bydgoszcz 1
Marcin Grzechowiak (2009) Rosja Bydgoszcz 1
Artur Hołub (2008) Islandia Bydgoszcz 1
Kamil Jagodziński (2009) Peru Bydgoszcz 1
Hubert Kamiński (2009) Australia Bydgoszcz 1
Oskar Katarzyński (2009) Słowacja Bydgoszcz 1
Bartosz Kęsiak (2009) Holandia Bydgoszcz 1
Dawid Kieliński (2008) Kanada Bydgoszcz 1
Karol Klimkowski (2008) Rosja Bydgoszcz 1
Aleksandra Kłosowska (2009) USA Bydgoszcz 1
Norbert Kluczkowski (2009) Uzbekistan Bydgoszcz 1
Maciej Kołakowski (2008) Indie Bydgoszcz 1
Jakub Kolankowski (2009) Uzbekistan Bydgoszcz 1
Dawid Kowalewski (2009) Finlandia Bydgoszcz 1
Wiktor Krzykowski (2009) Turcja Bydgoszcz 1
Julian Kuźmiński (2009) Uzbekistan Bydgoszcz 1
Jędrzej Łączny (2009) Gruzja Bydgoszcz 1
Jakub Leocha (2008) Kanada Bydgoszcz 1
Szymon Łojewski (2009) Gruzja Bydgoszcz 1
Aleksander Lulaj (2009) Argentyna Bydgoszcz 1
Antonioli Magnus (2009) Holandia Bydgoszcz 1
Szymon Miedziński (2009) Bułgaria Bydgoszcz 1
Igor Muziewicz (2009) Australia Bydgoszcz 1
Filip Nowak (2008) Anglia Bydgoszcz 1
Gracjan Nowakowski (2009) Dania Bydgoszcz 1
Jacek Obremski (2009) Honduras Bydgoszcz 1
Fabian Onyśko (2008) Szwecja Bydgoszcz 1
Paweł Pawłowski (2009) Uzbekistan Bydgoszcz 1
Filip Piekarski (2009) Sri-Lanka Bydgoszcz 1
Bartłomiej Pikora (2009) Włochy Bydgoszcz 1
Paweł Płoszyński (2009) Slowenia Bydgoszcz 1
Jakub Przybysz (2009) Słowacja Bydgoszcz 1
Szymon Pyra (2009) Anglia Bydgoszcz 1
Alex Rugała (2009) Bułgaria Bydgoszcz 1
Filip Russ (2009) Sri-Lanka Bydgoszcz 1
Borys Ruszczak (2009) Irlandia Bydgoszcz 1
Robert Skowroński (2009) Gruzja Bydgoszcz 1
Franciszek Sobieski (2009) Argentyna Bydgoszcz 1
Patryk Stanek (2009) Argentyna Bydgoszcz 1
Aleksander Suchomski (2009) Dania Bydgoszcz 1
Bartosz Szewczuk (2009) Peru Bydgoszcz 1
Tomasz Szubert (2009) Czechy Bydgoszcz 1
Mikołaj Weynert (2009) Szkocja Bydgoszcz 1
Mikołaj Wilczyński (2008) WKS Bydgoszcz 1
Jakub Witoński (2009) Peru Bydgoszcz 1
Filip Wojtyszyn (2008) Burkina Faso Bydgoszcz 1
Jakub Zaparucha (2009) Włochy Bydgoszcz 1
Kacper Zięba (2009) Argentyna Bydgoszcz 1
Jan Złotkowski (2009) Dania Bydgoszcz 1

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY