Wałbrzych Wałbrzych Koordynator
Tomasz Durajczyk (603 038 727)

HARMONOGRAM GIER 28 KWIETNIA

Długo wyczekiwana inauguracja rozgrywek już w najbliższą niedzielę 28 kwietnia - poniżej prezentujemy pełny harmonogram meczów dla trzech kategorii wiekowych.

 

 

 

 

 

 Składy prosimy nadsyłać na adres mailowy: tomaszdurajczyk@wp.pl

Kilka informacji dla trenerów i opiekunów drużyn przed pierwszym turniejem:

    Każda z drużyn musi odebrac swoje stroje, w związku z tym prosimy o przybycie 20 minut przed rozpoczęciem pierwszego meczu tak, aby odebrać sprzęt, sprawdzić numery, rozmiary itp. - w dużej większości przypadków ze strojami wszystko jest w porządku jednak zdarzają się sytuacje, że koszulka jest za mała, spodenki nie pasują itp. więc proponujemy na pierwsze mecze zabrać ze sobą rezerwowy strój (klubowy) tak aby uczestnicy mogli kontynuować swoje gry :-)
   

        Opiekunowie drużyn zobowiązani są do dostarczenia oryginałów list drużynowych i indywidualnych (po odebraniu strojów w przerwie między meczami należy uzupełnić numery przy nazwiskach).
        W przypadku niedopełnienia tych spraw, nie będziemy wpisywać strzelców do klasyfikacji.
        Turniej rozgrywany będzie na boiskach bocznych przy ul. Ratuszowej 6
        Udział w turniejach oznacza akceptację Regulaminu na rok 2019

    Wszelkie niesportowe zachowania (obrażanie, zakłócanie porządku itp. - tyczy zwłaszcza kibiców) będą karane surowo i bezwzględnie, mając na uwadze dobro dzieci prosimy o stosowanie się do tego punktu :-)

Komplety dokumentów do pobrania (na pierwszym turnieju wymagana jest lista drużynowa, listy indywidualne zawodników/zawodniczek oraz karty trenerów i asystentów):

 

KATEGORIA U7 – MECZE ROZGRYWANE NA BOISKACH 5 i 6 (z naturalną nawierzchnią)

8:30
SZWAJCARIA – NIGERIA

9:00
B5 SZWECJA – CZAD
B6 WŁOCHY – MEKSYK

9:25
JAMAJKA – POLSKA
SZWAJCARIA – ARGENTYNA

9:50
WŁOCHY – CZAD
NIGERIA – URUGWAJ

10:15
SZWECJA – MEKSYK
JAMAJKA – ARGENTYNA

10:40
POLSKA – SZWAJCARIA
URUGWAJ – WŁOCHY

11:05
NIGERIA – CZAD
SZWECJA – JAMAJKA

11:30
MEKSYK – ARGENTYNA
URUGWAJ – POLSKA

 

 

 


KATEGORIA U9 – BOISKA 1 i 2 (mecze na sztucznej murawie)

8:30
B1 SZWECJA – ROSJA
B2 POLSKA – JAMAJKA

8:55
B1 NIGERIA – ANGLIA
B2 AUSTRIA – PARAGWAJ

9:20
B1 SZWECJA – JAMAJKA
B2 POLSKA – ROSJA

9:45
B1 NIGERIA – PARAGWAJ
B2 AUSTRIA – ANGLIA

10:10
B1 POLSKA – SZWECJA
B2 ROSJA – JAMAJKA

10:35
B1 NIGERIA – AUSTRIA
B2 ANGLIA – PARAGWAJ

11:00
B1 SENEGAL – WŁOCHY
B2 CZAD – ARGENTYNA

11:25
B1 FRANCJA – SZWAJCARIA
B2 URUGWAJ – DANIA
B3 HISZPANIA – PORTUGALIA

11:50
B1 SENEGAL – CZAD
B2 WŁOCHY – ARGENTYNA
B3 PARAGWAJ - PORTUGALIA

12:15
B1 DANIA – SZWAJCARIA
B2 FRANCJA – URUGWAJ
B3 HISZPANIA – CZAD


12:40
B1 SENEGAL – ARGENTYNA
B2 WŁOCHY – DANIA

13:05
B1 FRANCJA – HISZPANIA
B2 SZWAJCARIA – URUGWAJ

 

KATEGORIA U11 – mecze rozgrywane na boiskach 3 i 4 (ze sztuczną murawą)

8:30
B3 WŁOCHY – IRLANDIA
B4 SZWAJCARIA – ARGENTYNA

8:55
B3 PORTUGALIA – CHORWACJA
B4 JAMAJKA – FRANCJA

9:20
B3 TURCJA – IRLANDIA
B4 HISZPANIA – WŁOCHY

9:45
B3 ARGENTYNA – FRANCJA
B4 SZWAJCARIA – JAMAJKA

10:10
B3 TURCJA – CHORWACJA
B4 HISZPANIA – PORTUGALIA

10:35
B3 WŁOCHY – SZWAJCARIA
B4 IRLANDIA – ARGENTYNA

11:00
B3 FRANCJA – PORTUGALIA
B4 JAMAJKA – TURCJA

11:25
B4 CHORWACJA - HISZPANIA

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY