Łódź Łódź Koordynator
Łódź - Magdalena Wańdoch (608 202 705)

Szanowni Państwo,

do startu turnieju zostało trochę ponad 30 minut. Cały czas monitorujemy sprawę. Wg prognoz do godziny 8 ma się już rozpogodzić.

czytaj dalej »

Z przyczyn niezależnych, istnieje ryzyko, że harmonogramy na najbliższy weekend pojawią się na stronie dopiero jutro.

czytaj dalej »

Na stronie jest już umieszczony harmonogram na kolejny weekend. Ponieważ pojawiają się pytanie o wyniki najmłodszej kategorii wiekowej, informuję, że w tej kat. nie będą prowadzone żadne klasyfikacje, a co za tym idzie, nie będą publikowane wyniki. O takim rozwiązaniu trenerzy byli informowani przy zapisach. Zależy nam aby dzieciaki jak najdłużej czerpały radość z gry, bez wywierania zbędnej presji na osiągane rezultaty.

czytaj dalej »

Za nami pierwszy weekend, który poza sportowymi emocjami, przyniósł również kilka zmian. Na wyraźną prośbę trenerów, drużyny Irlandii i Saint Kitts i Nevis z kat.U9 oraz Hiszpanii i Szwajcarii z U11, zostały przeniesione do innych grup. W związku z tym, mecze rozegrane przez te drużyny w ten weekend będą miały status towarzyskich, a gole w nich zdobyte nie będą zaliczane do ogólnej klasyfikacji strzelców.

czytaj dalej »

Zanim dzieciaki wybiegną na boisko kilka informacji dla trenerów i rodziców.

czytaj dalej »

Już za tydzień, na obiektach Chojeńskiego Klubu Sportowego przy ul. Kosynierów Gdyńskich 18, rozpoczniemy zmagania w ramach łódzkich eliminacji turnieju Deichmann Minimistrzostwa. Zanim jednak usłyszymy pierwszy gwizdek kilka ważnych informacji.

czytaj dalej »

Ruszyły zapisy do tegorocznej edycji turnieju Deichmann Minimistrzostwa w Łodzi. Rekrutacja uczestników potrwa do 22 marca 2019.

czytaj dalej »

Po ośmiu tygodniach fantastycznej zabawy oraz sportowych emocji poznaliśmy dwie drużyny, które w tym roku będą reprezentowały nasze miasto w Wałbrzychu.

czytaj dalej »

Na stronie są już dostępne harmonogramy na Finały Miejskie w Łodzi. Zanim jednak przystąpimy do rozgrywek, kilka ważnych informacji.

czytaj dalej »

Z przyczyn niezależnych od organizatora nastąpiły zmiany w harmonogramie.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY