Gdańsk Gdańsk Koordynator
Tomasz Mazur (506116356)

Gdańsk tej wiosny będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W edycji roku 2019 czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2008-2013. Zapisy, wybór reprezentacji i szczegółowe informacje znajdą Państwo u koordynatora zawodów - Tomasza Mazura

czytaj dalej »

Oficjalnie zakończyliśmy piłkarską przygodę jaką były Eliminacje Deichmann Minimistrzostw 2018 w Gdańsku. Dlatego też w tym miejscu pragniemy wszystkim serdecznie podziękować za udział oraz serce i wysiłek pozostawione na boiskach. Mamy nadzieję że dozobaczenie w zbliżającej się edycji roku 2019.

 

 

czytaj dalej »

W sobotę kategoria U-7 zagra po raz ostatni. 

czytaj dalej »

W niedzielę 10.06 odbędą się Finały Miejskie. Godziny oraz szczegółowy terminarz finałów umieszczę na stronie po zakończeniu fazy ligowej wszystkich kategorii.

czytaj dalej »

Nastąpiła mała korekta terminarza w kat. U-11.

czytaj dalej »

W sobotę 21.04.2018 ropoczynamy wzmagania w tegorocznej edycji Turnieju Deichmann Minimistrzostwa edycja 2018. 

czytaj dalej »

W ten Weekend rozpoczynamy kolejną edycję Deichmann Minimistrzostwa 2018!!!

czytaj dalej »

Zapraszam wszystkie chętne zespoły na tegoroczą XI edycję DEICHMANN Minimistrzostwa w Gdańsku!!!

czytaj dalej »

2 stycznia 2018 roku - to data obowiązkowa do zapamiętania. Tak! To właśnie wtedy startują zapisy do kolejnej edycji naszego Turnieju - Deichmann Minimistrzostw.

czytaj dalej »

Wraz z ostatnim weekendem czerwca oficjalnie zakończyliśmy zmagania wszystkich drużyn biorących udział w jubileuszowej, dziesiątej edycji Deichmann Minimistrzostw. W samych tylko Eliminacjach Gdańskich udział wzięło kilkaset dzieci, a stawką ich wielotygodniowych zmagań było końcowe zwycięstwo dające w kategoriach U-9 i U-11 przepustkę na Finały Ogólnopolskie.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY