Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski Koordynator
Michał Wlaźlak (696 489 666)

Halo, halo !!! Budzimy się z zimowego snu i zaczynamy długo wyczekiwane ZAPISY do DEICHMANN MINIMISTRZOSTWA WIOSENNA LIGA PIŁKARSKA 2021

czytaj dalej »

Z przykrością informujemy, że jesienna edycja rozgrywek w Gorzowie niestety się nie odbędzie. Więcej informacji wkrótce.

czytaj dalej »

Szanowni Państwo! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Zdrowia dotyczącą odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy!

Tegoroczne rozgrywki Deichmann Minimistrzostw przeprowadzone zostaną w miesiącach wrześniu i październiku 2020 roku a roczniki rozgrywkowe nie ulegną zmianie względem do tych określonych regulaminem.

czytaj dalej »

Gorzów Wielkopolski w 2020 roku będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W przyszłorocznej edycji czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2009-2014. Zapisy, szczegółowe terminy, wybór reprezentacji i inne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z koordynatorem rozgrywek - Michałem Wlaźlakiem.

czytaj dalej »

Już w ten weekend!!!

Szanowni Rodzice, drodzy Zawodnicy

z przyjemnością informujemy że już w najbliższą niedzielę rozpoczynamy kolejną edycję Deichmann Mini Mistrzostwa Świata w Gorzowie Wlkp.

 

czytaj dalej »

Oficjalnie zakończyliśmy piłkarską przygodę jaką były Eliminacje Deichmann Minimistrzostw 2018 w Gorzowie Wielkopolskim. Dlatego też w tym miejscu pragniemy wszystkim serdecznie podziękować za udział oraz serce i wysiłek pozostawione na boiskach. Mamy nadzieję że dozobaczenie w zbliżającej się edycji roku 2019.

 

 

czytaj dalej »

Szanowni Trenerzy, zawodnicy, rodzice informujemy że niestety uległ zmianie harmonogram gier na najbliższą kolejkę Deichmann Mini Mistrzostwa Świata 2018 w Bogdańcu.

czytaj dalej »

III kolejka zmagań Deichmann Mini Mistrzostwa Świata 2018

czytaj dalej »

Drodzy Trenerzy, Rodzice, Zawodnicy!
Już tylko 2 tygodnie zostały, aby zgłosić się do kolejnej edycji Deichmann Minimistrzostwa 2018
.
 

czytaj dalej »

2 stycznia 2018 roku - to data obowiązkowa do zapamiętania. Tak! To właśnie wtedy startują zapisy do kolejnej edycji naszego Turnieju - Deichmann Minimistrzostw.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY