Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski Koordynator
Michał Wlaźlak (696 489 666)

Gorzów Wielkopolski w 2020 roku będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W przyszłorocznej edycji czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2009-2014. Zapisy, szczegółowe terminy, wybór reprezentacji i inne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z koordynatorem rozgrywek - Michałem Wlaźlakiem.

czytaj dalej »

Już w ten weekend!!!

Szanowni Rodzice, drodzy Zawodnicy

z przyjemnością informujemy że już w najbliższą niedzielę rozpoczynamy kolejną edycję Deichmann Mini Mistrzostwa Świata w Gorzowie Wlkp.

 

czytaj dalej »

Oficjalnie zakończyliśmy piłkarską przygodę jaką były Eliminacje Deichmann Minimistrzostw 2018 w Gorzowie Wielkopolskim. Dlatego też w tym miejscu pragniemy wszystkim serdecznie podziękować za udział oraz serce i wysiłek pozostawione na boiskach. Mamy nadzieję że dozobaczenie w zbliżającej się edycji roku 2019.

 

 

czytaj dalej »

Szanowni Trenerzy, zawodnicy, rodzice informujemy że niestety uległ zmianie harmonogram gier na najbliższą kolejkę Deichmann Mini Mistrzostwa Świata 2018 w Bogdańcu.

czytaj dalej »

III kolejka zmagań Deichmann Mini Mistrzostwa Świata 2018

czytaj dalej »

Drodzy Trenerzy, Rodzice, Zawodnicy!
Już tylko 2 tygodnie zostały, aby zgłosić się do kolejnej edycji Deichmann Minimistrzostwa 2018
.
 

czytaj dalej »

2 stycznia 2018 roku - to data obowiązkowa do zapamiętania. Tak! To właśnie wtedy startują zapisy do kolejnej edycji naszego Turnieju - Deichmann Minimistrzostw.

czytaj dalej »

Wraz z ostatnim weekendem czerwca oficjalnie zakończyliśmy zmagania wszystkich drużyn biorących udział w jubileuszowej, dziesiątej edycji Deichmann Minimistrzostw. W samych tylko Eliminacjach Gorzowskich udział wzięło kilkaset dzieci, a stawką ich wielotygodniowych zmagań było końcowe zwycięstwo dające w kategoriach U-9 i U-11 przepustkę na Finały Ogólnopolskie.

czytaj dalej »

Turniej barażowy Jelenia Góra 17-18 czerwca 2017 r.

czytaj dalej »

Z przykrością informujemy że już w najbliższą sobotę zakończymy kolejną miejską edycję Deichmann Mini Mistrzostwa 2017. W sobotę 10.06.2017 od godz 8:00 rozpoczniemy pożegnanie z edycją 2017. Finał rozpoczną skrzaty którzy po rozegraniu swoich meczy i dekoracji napewno pojadą do domów w świetnych nastrojach. Od godziny 10:00 rozpoczynamy zmagania żaków w kategorii U-9. W tej grupie rywalizować będzie 38 drużyn o miano najlepszej. 

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY