Grudziądz Grudziądz Koordynator
Jacek Linowski (785642121)

Szanowni Państwo! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Zdrowia dotyczącą odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy!

Tegoroczne rozgrywki Deichmann Minimistrzostw przeprowadzone zostaną w miesiącach wrześniu i październiku 2020 roku a roczniki rozgrywkowe nie ulegną zmianie względem do tych określonych regulaminem.

czytaj dalej »

Szanowni Państwo! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Zdrowia dotyczącą odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy! Tegoroczne rozgrywki Deichmann Minimistrzostw przeprowadzone zostaną w miesiącach wrześniu i październiku 2020 roku a roczniki rozgrywkowe nie ulegną zmianie względem do tych określonych regulaminem.

czytaj dalej »

Grudziądz w 2020 roku będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W przyszłorocznej edycji czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2009-2014. Zapisy, szczegółowe terminy, wybór reprezentacji i inne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z koordynatorem rozgrywek - Jackiem Linowskim.

czytaj dalej »

Chorwacja U-9 oraz Portugalia U-11 to zwycięzcy tegorocznej edycji Minimistrzostw w Grudziądzu!

czytaj dalej »

W dniu finałów miejskich prosimy wszystkich kibiców o zaparkowanie aut na parkingu przy budynku klubowym (zaraz za bramą wjazdową na obiekt). Ułatwi to przejście zawodników z orlika na sztuczne boisko (boiska nr 1,2 i 3) oraz ograniczy niebezpieczeństwo związane z ruchem pojazdów przy obiektach. Z góry dziękują za zastosowanie się do komunikatu.

czytaj dalej »

W trakcie finałów miejskich na płycie boiska ze sztuczną nawierzchnią przebywać mogą wyłącznie zawodnicy oraz trenerzy. Kibiców zapraszamy na trybuny.

Na boisku orlik prosimy o nie przebywanie na nawierzchni trawiastej.

Z góry dziękujemy za zastosowanie się do komunikatu.

czytaj dalej »

Miło nam poinformować, że Finały Miejskie w Grudziądzu odbędą się w niedzielę 9 czerwca od godziny 12:30.

czytaj dalej »

Harmonogram gier na najbliższy weekend wyjątkowo opubilkowany zostanie w czwartek do godz.14.

czytaj dalej »

W minioną sobotę rozpoczęliśmy tegoroczną edycję Minimistrzostw w Grudziądzu. 

czytaj dalej »

Miło nam poinformować o rozpoczęciu zapisów do XII edycji Deichmann Minimistrzostw w roku 2019.

Podobnie jak przez ostatnie edycje nad sprawnym przebiegiem rozgrywek w Grudziądzu czuwać będzie koordynator Jacek Linowski.

 

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY