Koszalin Koszalin Koordynator
Łukasz Żukowski (692 636 943)

Szanowni Państwo! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Zdrowia dotyczącą odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy!

Tegoroczne rozgrywki Deichmann Minimistrzostw przeprowadzone zostaną w miesiącach wrześniu i październiku 2020 roku a roczniki rozgrywkowe nie ulegną zmianie względem do tych określonych regulaminem.

czytaj dalej »

Zapisy do zmagań Deichmann Minimistrzostwa 2020 rozpoczęły się wraz z poczatkiem Nowego Roku. Trenerzy, już od pierwszego dnia, rezerwują reprezentacje pod których nazwą będą grały ich drużyny. Im szybciej dokona się zgłoszenia tym większy wybór reprezebntacji.

czytaj dalej »

Koszalin w 2020 roku będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W przyszłorocznej edycji czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2009-2014. Zapisy, szczegółowe terminy, wybór reprezentacji i inne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z koordynatorem rozgrywek - Łukaszem Żukowskim.

czytaj dalej »

W najbliższą niedzielę 1 czerwca zostanie rozegrana kolejna (przedostatnia) kolejka zmagań w tegorocznej edycji Deichmann Minimistrzostwa dla kategorii U7. Gramy na boisku Orlik przy ul. GŁOWACKIEGO !!!

czytaj dalej »

Wielkimi krokami zbliżają się Finały Miejskie eliminacji miejskich Deichmann Minimistrzostwa w Koszalinie. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje dotycząca ostatnich dwóch kolejek FAZY LIGOWEJ zmagań oraz FAZY FINAŁÓW MIEJSKICH.

czytaj dalej »

Do końca zmagań w FAZIE LIGOWEJ eliminacji miejskich Deichmann Minimistrzostwa w Koszalinie pozostały nam dwa turnieje. Po nich zostanie rozegrany FINAŁ MIEJSKI. Poniżej znajdują się informacje dotyczące zakończenia zmagań w Fazie Ligowej oraz zmagań w Fazie Finałów Miejskich.

czytaj dalej »

W niedzielę 12 maja zostanie rozegrana kolejna seria spotkań Deichmann Minimistrzostwa. Po raz kolejny zagramy na boiskach trawiastych w Sianowie.

czytaj dalej »

Już w najbliższą niedzielę kolejna seria spotkań w eliminacjach miejskich do turnieju Deichmann Minimistrzostwa. Kolejny raz gramy na boiskach trawiastych w Sianowie.

czytaj dalej »

Już w najbliższą niedzielę kolejna seria spotkań Deichmann Minimistrzostwa w kategorii dzieci do lat siedmiu. Poprzednie kolejki dostarczyły nam mnóstwo emocji i mimo nienajlepszej pogody na boiskach było bardzo gorąco

czytaj dalej »

Już w najbliższą niedzielę kolejna seria spotkań koszalińskich eliminacji miejskich Deichmann Minimistrzostwa 2019.

WAŻNE !!! Zmagania odbędą się na Stadionie Miejskim w Sianowie ul. Strzelacka 11.

Poniżej znajduje się szczegółowy harmonogram rozgrywek.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY