Kraków Kraków Koordynator
Paweł Piwowarczyk (tel.733-471-507 najlepiej po 16)

koordynator.krakow@gmail.com

Co przed nami?

Przypominamy, co przed nami. Pomału zbliżamy się do końca turnieju. Już w najbliższą sobotę swoje zamagania zakończy kategoria U-7, w niedzielę U-13 . Kategoria U-13 zagra jeszcze prawdopodobnie w sobotę w przedzień finału brakujące mecze, które nie zostały rozegrane przez pogodę. Kategoria U-9 i U-11 w najbliszy weekend rozegra ostatnie kolejki grupowe. W rozwinięciu kilka ważnych informacji.

 

KATEGORIA U-7

Zakończenie już w sobotę 25 maja.

Ta kategoria nie ma finału, nie wyłaniamy jednej najlepszej drużyny. Tak jest od lat. Rano drużyny te zagrają swoje ostatnie mecze. Każda drużyna po zakończonym ostatnim spotkaniu w sobotę zjawia się w Biurze Zawodów, tam każde dziecko otrzyma medal, a drużyna pucharek za udział w turnieju. Sukcesywnie będziemy nagradzać każdą z drużyn, prosimy zarezerwować trochę czasu po ostatnim meczu. Chcemy dość uroczyście podziękować dzieciom za trud włożony w zmagania, dla niektórych był to pierwsze spotkanie z meczami.

 

KATEGORIA U-9

W sobotę 25 maja rozgrywane będą ostatnie mecze grupowe. A 1 czerwca rozegramy Finał Miejski. Za kilka dni pojawi się bardziej szczegółowa informacja. Rozgrywki play-off planowane są 1 czerwca od 8 rano. Pierwsza runda potrwa od 8 do ok 11. Zakończenie i finał planujemy ok 15-16. Wygrywająca drużyna przechodzi do następnej rundy. Przegrywającą zapraszamy do Biura Zawodów, gdzie każde dziecko otrzyma medal i dyplom.

 

KATEGORIA U-11

26 maja planowana jest ostatnia kolejka ligowa. 2 czerwca jest pauza z pwoodu Dnia Dziecka na obiektach (wcześniej już informowaliśmy o tej pauzie). Finał U-11 planowany jest na 9 czerwca od 8 rano. Pierwsza runda potrwa od 8 do ok 11. Zakończenie i finał planujemy ok 15-16. Wygrywająca drużyna przechodzi do następnej rundy. Przegrywającą zapraszamy do Biura Zawodów, gdzie każde dziecko otrzyma medal i dyplom.

 

KATEGORIA U-13

Jeśli zgłosi się odpowiednia liczba drużyn zagramy jeszcze w sobotę.  Z powodu utraconej przez burze i opady deszczu kilku kolejek zaprosiliśmy drużyny do odrobienia zaległości w sobotę późnym popołudniem/wieczorem 25 maja. 26 maja planowany jest finał kategorii U-13, będą to godziny popołudniwoe/wieczorne w zależności od ułożenia grafika U-11 i zakońćzenia rozgrywek U-11 w tym dniu. Wkrótce poinformujemy o przybliżonych godzinach rozpoczęcia finału, a dokłądne godziny poznamy dopiero w sobotę, gdy dogramy brakujące kolejki.

 

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY