Kraków Kraków Koordynator
Paweł Piwowarczyk (tel.733-471-507 najlepiej po 16)

koordynator.krakow@gmail.com

Sobotnie rozgrywki - ważne informacje

W związku z opadami deszczu, które uniemożliwiają grę na boiskach z naturalną nawierzchnią w sobotę 25 maja  kat. U-9 zagra na dodatkowo wynajętach płytach sztucznych.  Kategoria U-7 zagra bez zmian na boisku sztucznym, gdzie rozgrywała do tej pory swoje mecze. Zaległe mecze kategorii U-13 w sobotę 25 maja  zostaną rozegrane na boiskach 4-6, a finał kat. U-13 zaplanowano na niedzielę 26 maja. W rozwinięciu więcej informacji.

Informacja U-7

Przypominamy, że po ostatnim spotkaniu lub w przerwie między meczami drużyny U-7 zgłaszają się na dekorację medalami, dyplomami. W rozwinięciu więcej informacji.

 

Informacja dl kategorii U-9

Obfite opady deszczu powodują duże zniszczenia w całej Małopolsce. Opady nie są bez znaczenia dla płyty naturalnej boiska (tam oznaczone były boiska od nr do 3). Nawet w przypadku nagłej poprawy pogody nie będzie możliwe zorganizowanie na nich rozgrywek, dlatego jako organizatorzy wynajęliśmy płyty na boisku sztucznym Hutnika Kraków. Zamiast boisk trawiastych 1-3 będziemy grać na boisku obok (powyżej) oznaczonym na mapce. Na boiskach 1-3 gramy już od 8 rano, natomiast na boiskach 4-6 po kategorii U-7. Termianrz nie ulega zmianie.

 

 

MAPKA BOISK DLA KATEGORII U-9 NA SOBOTĘ

Informacja dla kategorii U-13

Mecze tej kategorii zaplanowane są na boiska 4-6, a więc sztuczną murawę. Odbędą się zgodnie z rozpiską na stronie. Prosimy o cierpliwość w publikacji niedzielnych rozgrywek. Dokładna godzina zostanie podana po weryfikacji rozgrywek U-11, które będą musiały ulec modyfikacji. Jednak z dużą pewnością można powiedzieć, że pierwsze mecze Finału Miejskiego U-13 rozpoczną się nie wcześniej niż godz. 16-17.

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY