Kraków Kraków Koordynator
Paweł Piwowarczyk (tel.733-471-507 najlepiej po 16)

koordynator.krakow@gmail.com

Niedzielne rozgrywki - ważne informacje

Obfite opady prawdopodobnie wyłączą z gry boiska naturalne (1-3) w niedzielę 26 maja. Libcza boisk zmniejszyłaby się do 4 i prawdopodobnie modyfikacji ulegnie terminarz. Rozważamy opcję skrócenia meczów, ewentualnie ograniczenia ich ilości. Innego rozwiązania nie ma, ponieważ nie mamy dodatkowych boisk sztucznych oprócz  opisanego powyżej. W rozwinięciu więcej informacji. Prosimy o wyrozumiałość. Sytuacja, jak Państwo widzicie jest trudna, a na pogodę nie mamy wpływu.

Będziemy się starali informować o zmianach jak najszybciej możemy - zmiany pojawią się na stronie, prosimy niepotrzebnie nie dzwonić z zapytaniami. Będziemy chcieli jak najszybciej poinformować Państwa o nowym harmonogramie, jeśli tylko będziemy mieć pewność, co do ilości boisk. Informacja o zmianach pojawi się niezwłocznie, jak tylko upewnimy się, że na niedzielę nei będzie szans gry na boiskach naturalnych, na co się zanosi. Niestety nie ma opcji, jak w sobotę, żeby wynająć dodatkowe trzy boiska na sztucznej nawierzchni, ponieważ jest ona zajęta.

Poniżej wstępna mapka pokazująca dodatkowe boisko, które oznaczymy jako "3". na tych czterech boiskach swój Finał Miejski po katregorii U-11 rozegra kategoria U-13. Prosimy o cierpliwość w publikacji niedzielnych rozgrywek. Dokładna godzina zostanie podana po weryfikacji rozgrywek U-11, które będą musiały ulec modyfikacji. Jednak z dużą pewnością można powiedzieć, że pierwsze mecze Finału Miejskiego U-13 rozpoczną się nie wcześniej niż godz. 16-17.

 

 

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY