Kraków Kraków Koordynator
Paweł Piwowarczyk (tel.733-471-507 najlepiej po 16)

koordynator.krakow@gmail.com

Obfite opady prawdopodobnie wyłączą z gry boiska naturalne (1-3) w niedzielę 26 maja. Libcza boisk zmniejszyłaby się do 4 i prawdopodobnie modyfikacji ulegnie terminarz. Rozważamy opcję skrócenia meczów, ewentualnie ograniczenia ich ilości. Innego rozwiązania nie ma, ponieważ nie mamy dodatkowych boisk sztucznych oprócz  opisanego powyżej. W rozwinięciu więcej informacji. Prosimy o wyrozumiałość. Sytuacja, jak Państwo widzicie jest trudna, a na pogodę nie mamy wpływu.

czytaj dalej »

W związku z opadami deszczu, które uniemożliwiają grę na boiskach z naturalną nawierzchnią w sobotę 25 maja  kat. U-9 zagra na dodatkowo wynajętach płytach sztucznych.  Kategoria U-7 zagra bez zmian na boisku sztucznym, gdzie rozgrywała do tej pory swoje mecze. Zaległe mecze kategorii U-13 w sobotę 25 maja  zostaną rozegrane na boiskach 4-6, a finał kat. U-13 zaplanowano na niedzielę 26 maja. W rozwinięciu więcej informacji.

czytaj dalej »

Przypominamy, co przed nami. Pomału zbliżamy się do końca turnieju. Już w najbliższą sobotę swoje zamagania zakończy kategoria U-7, w niedzielę U-13 . Kategoria U-13 zagra jeszcze prawdopodobnie w sobotę w przedzień finału brakujące mecze, które nie zostały rozegrane przez pogodę. Kategoria U-9 i U-11 w najbliszy weekend rozegra ostatnie kolejki grupowe. W rozwinięciu kilka ważnych informacji.

czytaj dalej »

Niestety odowłujemy rozgrywki U-13. Bardzo chcieliśmy dograć. Wycisnęliśmy wszystko z tego dnia, niestety ostatecznie po drugim podejściu opady i burza wygrały.

czytaj dalej »

Wznawiamy rozgrywki z  około 40 minutowym opóźnieniem. Mecze trwać będą 16 minut. Mecze z boiska nr 3 przniesione na dodatkowe boisko za budynkiem Com Com Zone - bosiko orlik. Decyzja podjęta została po konsultacji z trenerami. Na bieżąco będziemy próbować akyualizować stronę i godziny. Prosimy o wyrozumiałość.

czytaj dalej »

Gorąca sobota się zrobiła i to nie ze względu na temperaturę. Na nasze zawody zjechali wspaniali kibice. Dziękujemy, że tworzycie cudowną atmosferę, dopingując dzieci.

Wyniki U-7

Wyniki U-9

czytaj dalej »

Pomału zbliżają się najważniejsze rozstrzygnięcia. Przypominamy o obowiązku posiadania przez dzieci dowodów tożsamości w przypadku weryfikacji zawodnika. Proszę sprawdzić również skład drużyny na stronie i poprawność zapisanych nazwisk. Ewentualne uwagi proszę przesyłać mailowo: koordynator.krakow@gmail.com.

czytaj dalej »

Najbliższy weekend niech będzie Weekendem Kibiców! Pokażcie się z jak najbardziej kreatywnej strony, przebierzcie się pomalujcie, a przede wszystkim dopingujcie dzieci. Drużyny kibicowskie prosimy o zgłoszenie udziału przy Biurze Zawodów. Chcemy Was zobaczyć, zrobić zdjęcie.

czytaj dalej »

Galeria z  rozgrywek U-7, U-9 z 11 maja

W rozwinięciu galeria z niedzieli.

 

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY