Kraków Kraków Koordynator
Paweł Piwowarczyk (tel.733-471-507)

koordynator.krakow@gmail.com

Czekamy już tylko na otwarcie obiektów sportowych i liczymy na to, że nastąpi to już wkrótce. Nawet jeśli konieczne będzie przesunięcie terminu rozpoczęcia rozgrywek, dołożymy wszelkich starań, aby liczba meczów zaplanowanych do rozegrania się nie zmieniła. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc, zapisanych prosimy o kontakt w celu odbioru strojów.

czytaj dalej »

RUSZYŁY ZAPISY DO WIOSENNEJ LIGI!

Gramy roczniki (każdy osobno): 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008

733-471-507, koordynator.krakow@gmail.com

czytaj dalej »

Kilka dni temu szczęśliwie dobrnęliśmy do końca naszych rozgrywek. Przepełnia nas radość i satysfakcja. Dzięki Państwa zaangażowaniu i dyscyplinie zakończyliśmy Minimistrzostwa z uśmiechami na twarzach. Jako ekipa organizująca imprezę mówimy DZIĘKUJEMY i mamy nadzieję, że DO ZOBACZENIA! To była nasza praca, ale nie wyobrażamy sobie tej pracy bez pasji, zaangażowania i serca. Mamy nadzieję, że spełniliśmy oczekiwania dzieci i zapamiętają tą przygodę na długo!

czytaj dalej »

FOTOGALERIA Z ZAKOŃCZENIA ROZGRYWEK - LINK.

Zapraszamy także na FANPAGE, gdzie na bieżąco uzupełniamy zdjęcia, zamieszczamy ciekawostki.

czytaj dalej »

Belgia zwycięzcą kategorii U-11, miejsce drugie dla Chorwacji a trzecie dla Urugwaju. Gratulujemy! W całym turnieju Belgia wygrała 14 z 15 spotkań, zdobywając 74, a tracąc tylko 6 bramek! Królem strzelców tej kategorii został Filip Zapała z Chorwacji - zdobywca 34 bramek.

czytaj dalej »

W kategorii U-9 zwyciężyła drużyna Francji, która podczas całych rozgrywek przegrała tylko jedno spotkanie. Podczas 18 spotkań zdobyła 171 bramek, tracąc tylko 10. Zawodnik Michał Kucała z tej drużyny zdobył tytuł Króla Strzelców, zdobywając 61 bramek. Gratulujemy zawodnikom Francji, wywodzącym się z klubu Polonia Kraków. Drugie miejsce dla Argentyny (Piast Skawina) a trzecie dla Włoch (również Polonia Kraków).

czytaj dalej »

TERMINARZ U-9  na 11.10.2020

TERMINARZ U-11 na  11.10.2020

W niedzielę każdy uczestnik otrzyma medal i dyplom, a trzy najlpesze drużyny puchar! Do zobaczenia!

czytaj dalej »

 W rozwinięciu linki do nadesłanych zdjęć od drużyn (zachęcamy do wysyłania).

Fotogaleria z  13.09.2020 r

Fotogaleria z 27.09.2020 r.

fot. Krzysztof Porębski

czytaj dalej »

Na naszym facebooku pojawiła się zabawa pt. "Znajdź piłkę" - zapraszamy do udziału - FACEBOOK.

czytaj dalej »

Rozgrywki U-9 i U-11 dziś odwołaliśmy. Powodem jest kapryśna pogoda i prognozy na najbliższe godziny nieciekawe. Poza tym mieliśy sporo sygnałów, że drużyny nie dojadą. To zawsze trudna decyzja. Zachęcamy do śledzenia Facebooka - tam informacje pojawiają się najszybciej. Wszystkie mecze nierozegrane zagramy awansem lub w dodatkowych terminach. Nic nie tracimy.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY