Kraków Kraków Koordynator
Paweł Piwowarczyk (tel.733-471-507 najlepiej po 16)

koordynator.krakow@gmail.com

W Finale Miejskim U-13 zwyciężyła Grecja. Mecz o trzecie miejsce zakończył się zwycięstwem Antiguy. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom ktagorii U-13! Dziękujemy Rodzicom, Trenerom za trud włożony w turniej.

Wielki Finał                  GRECJA-URUGWAJ 7:0

Mecz o trzecie miejsce    ANTIGUA- PORTUGALIA 1-0

czytaj dalej »

Przypominamy, że U-11 gra dziś wyjątkowo 16 minut bez przerw. Prosimy przybywać z wyprzedzeniem, by zapoznać się z układem boisk. To ostatnia kolejka ligowa. Kolejny raz z u-11 spotkamy się na Finale Miejskim 9 czerwca.

TERMINARZ U-11
 

czytaj dalej »

Zakończyliśmy dziś rozgrywki w kategorii U-7. Dzieciom udało rozegrać się bardzo dużą ilość spotkań dzięki grze na sześciu boiskach. Dziękujemy za fantastyczną przygodę wszystkim, jesteśmy wdzięczni za trud wszystkim trenerom i rodzicom. W tygodniu będzie dostępna jeszcze mała galeria zdjęć z rozdania nagród. Do zobaczenia za rok.

czytaj dalej »

U-13 : TERMINARZ 25 maja

Przez zmiany w U-9 przesunięciom uległ grafik dogrywanych spotkań w U-13. Prosimy o zapoznanie się. Do zobaczenia jutro w sobotę, a w niedzielę 26 maja Finał U-13

czytaj dalej »

Terminarz po zmianach U-9👇


Mecze trwać będą 16 minut bez zmiany stron. Do zobaczenia jutro. Gramy na boiskach sztucznych Hutnika oraz jednym orlikowym z drugiej strony budynku Com Com Zone.
 

czytaj dalej »

Niestety plan "B" zawiódł. Mimo odwołania meczy na boisku naturalnym, musimy także odwołać spotkania na jednym z sztucznych boisk. W związku z tym pozostają nam wynajęte boiska na Hutniku - trzy i boisko "orlik" za budynkiem Com Com Zone. Kategoria U-7 gra normalnie z niewielkimi zmianami i grać będzie oraz dekorowana będzie na boiskach Hutnika. Kategorię U-9 czekają duże zmiany, do godz. 22-23 postaramy się wrzucić zmodyfikowany grafik.

czytaj dalej »

Obfite opady prawdopodobnie wyłączą z gry boiska naturalne (1-3) w niedzielę 26 maja. Libcza boisk zmniejszyłaby się do 4 i prawdopodobnie modyfikacji ulegnie terminarz. Rozważamy opcję skrócenia meczów, ewentualnie ograniczenia ich ilości. Innego rozwiązania nie ma, ponieważ nie mamy dodatkowych boisk sztucznych oprócz  opisanego powyżej. W rozwinięciu więcej informacji. Prosimy o wyrozumiałość. Sytuacja, jak Państwo widzicie jest trudna, a na pogodę nie mamy wpływu.

czytaj dalej »

W związku z opadami deszczu, które uniemożliwiają grę na boiskach z naturalną nawierzchnią w sobotę 25 maja  kat. U-9 zagra na dodatkowo wynajętach płytach sztucznych.  Kategoria U-7 zagra bez zmian na boisku sztucznym, gdzie rozgrywała do tej pory swoje mecze. Zaległe mecze kategorii U-13 w sobotę 25 maja  zostaną rozegrane na boiskach 4-6, a finał kat. U-13 zaplanowano na niedzielę 26 maja. W rozwinięciu więcej informacji.

czytaj dalej »

Przypominamy, co przed nami. Pomału zbliżamy się do końca turnieju. Już w najbliższą sobotę swoje zamagania zakończy kategoria U-7, w niedzielę U-13 . Kategoria U-13 zagra jeszcze prawdopodobnie w sobotę w przedzień finału brakujące mecze, które nie zostały rozegrane przez pogodę. Kategoria U-9 i U-11 w najbliszy weekend rozegra ostatnie kolejki grupowe. W rozwinięciu kilka ważnych informacji.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY