Łódź Łódź Koordynator
Łódź - Magdalena Wańdoch (608 202 705)

Harmonogramy na finały

Na stronie są już dostępne harmonogramy na Finały Miejskie w Łodzi. Zanim jednak przystąpimy do rozgrywek, kilka ważnych informacji.

1. Każdy zawodnik musi mieć ze sobą legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający jego tożsamość, a tym samym prawo gry w turnieju. Brak dokumentu skutkuje niedopuszczeniem zawodnika do gry. Ewentualny jego udział w meczu będzie traktowany jako próba oszustwa, a wynik zweryfikowany na korzyść przeciwnika.

Weryfikację przeprowadza organizator na prośbę trenera lub kierownika drużyny zgłoszoną przed meczem lubw jego trakcie,  ale  nie później niż do końca trwającego spotkania. Wszelkie prośby zgłaszane po meczu nie będą uwzględniane.

2. Proszę mieć na uwadze, że każde spotkanie musi się zakończyć wyłonieniem zwycięzcy, co oznacza, że w przypadku braku rozstrzygnięcia w regulaminowym czasie gry, przewidziana jest dogrywka (2x2,5 minuty), a później ewentualnie rzuty karne (min. 3 serie). Wszystko to może spowodować przesunięcia w czasie kolejnych spotkań. O wszystkim będziecie Państwo informowani na bieżąco podczas trwania zawodów przez spikera.

Spotkania ustalane są w blokach 30 minutowych, ale jeśli wszystko będzie przebiegało sprawnie, jest szansa, że nie będzie opóźnień. Na weekend przewidywana jest upalna pogoda, więc liczę się z tym, że dzieci będą potrzebowały więcej odpoczynku. 

3. Gorąca prośba, aby dzieciaki miały ze sobą nakrycia głowy oraz bidony (butelki). Organizator zapewnia wodę do picia. Pogoda nam w tym roku dopisuje, a cienia na obiekcie jest jak na lekarstwo. Wolałabym uniknąć przykrych niespodzianek w postaci omdleń. 

4. Finały rozgrywane są systemem pucharowym, czyli przegrany odpada, a wygrany przechodzi do kolejnej rundy. Wszystkie drużyny, które zakończą swój udział po pierwszym meczu będą mogły odebrać pamiątkowe medale i dyplomy przy namiocie ustawionym przed wejściem na płytę boiska. Pewnie niektórym osobom będzie się bardzo spieszyło, ale proszę mieć na uwadze, że  medale będę wydawać sama, więc może się tak zdarzyć, że chwilę trzeba będzie poczekać. 

Pozdrawiam, 

Magda

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY