Łódź Łódź Koordynator
Łódź - Magdalena Wańdoch (608 202 705)

Rekrutacja do nowej edycji turnieju Deichmann Minimistrzostwa trwa w najlepsze. Do jej końca pozostały 3 tygodnie. Jeśli nie chcesz przegapić szansy na udział w naszym turnieju, nie zwlekaj i zadzwoń już dzisiaj.

czytaj dalej »

2 stycznia 2018 roku - to data obowiązkowa do zapamiętania. Tak! To właśnie wtedy startują zapisy do kolejnej edycji naszego Turnieju - Deichmann Minimistrzostw.

czytaj dalej »

Wraz z ostatnim weekendem czerwca oficjalnie zakończyliśmy zmagania wszystkich drużyn biorących udział w jubileuszowej, dziesiątej edycji Deichmann Minimistrzostw. W samych tylko Eliminacjach Łódzkich udział wzięło kilkaset dzieci, a stawką ich wielotygodniowych zmagań było końcowe zwycięstwo dające w kategoriach U-9 i U-11 przepustkę na Finały Ogólnopolskie.

 

 

czytaj dalej »

Turniej barażowy Jelenia Góra 17-18 czerwca 2017 r.

czytaj dalej »

I tym oto sposobem, spotykając się od początki kwietnia, dotarliśmy do Finałów Miejskich, które wyłonią naszych reprezentantów na Finałach Krajowych w Wałbrzychu.

czytaj dalej »

W związku z koniecznością zmiany, ułożonego już harmonogramu dla kategorii U11, informuję, że będzie on widoczny na stronie w dniu dzisiejszym w godzinach popołudniowych.

 

czytaj dalej »

Harmonogramy wiszą już na stronie, a do startu turnieju zostało mniej niż 48h. Dlatego nadszedł czas na garść informacji:

Dni "ustawowo" wolne to 15/16.04 (świętujemy) oraz 29/30.04 (grillujemy), w pozostałe weekendy widzimy się normalnie.

 

czytaj dalej »

Do rozpoczęcia kolejnej edycji turnieju poznostało tylko 5 dni.

czytaj dalej »

Do rozpoczęcia jubileuszowej edycji turnieju Deichmann Minimistrzostwa w Łodzi pozostały dwa tygodnie. 

Dokładnie 8/9 kwietnia 85 zespołów zgłoszonych do tegorocznej edycji rozpocznie bój o tytuł Najlepszego Zespołu w Łodzi i prawo reprezentowania naszego województwa w turnieju krajowym, który w tym roku ponownie zostanie rozegrany w Wałbrzychu.

 

czytaj dalej »

Nieuchronnie zbliżamy się do ostatniego dnia zapisów. Właściwie to ostatni dzwonek, żeby dołączyć do grona niemal 2000 drużyn, które staną do walki o końcowe zwycięstwo i towarzyszące mu nagrody.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY