Łódź Łódź Koordynator
Łódź - Magdalena Wańdoch (608 202 705)

Ruszyły zapisy do tegorocznej edycji turnieju Deichmann Minimistrzostwa w Łodzi. Rekrutacja uczestników potrwa do 22 marca 2019.

czytaj dalej »

Po ośmiu tygodniach fantastycznej zabawy oraz sportowych emocji poznaliśmy dwie drużyny, które w tym roku będą reprezentowały nasze miasto w Wałbrzychu.

czytaj dalej »

Na stronie są już dostępne harmonogramy na Finały Miejskie w Łodzi. Zanim jednak przystąpimy do rozgrywek, kilka ważnych informacji.

czytaj dalej »

Z przyczyn niezależnych od organizatora nastąpiły zmiany w harmonogramie.

czytaj dalej »

W ten weekend po raz ostatni spotkamy się w ramach rozgrywek grupowych tegorocznej edycji turnieju Deichmann Minimistrzostwa. Zawodnicy i zawodniczki z kategorii U9 i U11 za tydzień zmierzą się w finałach miejskich. Wówczas też dowiemy się, kto będzie reprezentował nasze miasto na Finałach Krajowych, które odbędą się kolejny raz w Wałbrzychu w dniach 22-24.06.2018.

czytaj dalej »

W ten weekend odpoczywamy.

czytaj dalej »

Podobnie jak w przypadku kat. U-9, starsi koledzy z kat. U11  też powoli zbliżają się do końca rozgrywek grupowych w tegorocznej edycji turnieju.

czytaj dalej »

Do końca turnieju w Łodzi zostały jeszcze tylko dwa weekendy. W związku z tym przedstawiam schemat wg którego drużyny będą rozstawione w Play-off.

czytaj dalej »

Za nami trzeci weekend rozgrywek turnieju Deichmann Minimistrzostwa, który już od kilku lat z powodzeniem, rozgrywany jest na obiekcie Chojeńskiego Klubu Sportowego.

Do tego weekendu można się było jeszcze dopisywać lub nanosić zmiany w zgłoszonych składach. Ostatecznie łódzki licznik zatrzymał się na pięknej liczbie 102 :)

czytaj dalej »

Do startu tegorocznej edycji turnieju zostało już kilka dni. W środę powinny być widoczne już harmonogramy na pierwszy weekend rozgrywkowy. Zanim jednak na dobre oddamy się emocjom sportowym kilka ważnych informacji, które mam nadzieję, ułatwią pracę Państwu (trenerom) oraz mnie.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY