Łódź Łódź Koordynator
Łódź - Magdalena Wańdoch (608 202 705)

1/32 finału
sobota, 08-06-2019
08:00 - 08:25
Serbia  Łódź 0 - 1 Katar Łódź
sobota, 08-06-2019
08:00 - 08:25
Belgia Łódź 9 - 1 Meksyk Łódź
sobota, 08-06-2019
08:00 - 08:25
Chorwacja Łódź 1 - 0 Paragwaj Łódź
sobota, 08-06-2019
08:00 - 08:25
Tanzania Łódź 0 - 2 Turcja Łódź
sobota, 08-06-2019
08:25 - 08:50
Argentyna Łódź 1 - 2 Islandia Łódź
sobota, 08-06-2019
08:25 - 08:50
USA Łódź 0 - 5 Polska Łódź
sobota, 08-06-2019
08:25 - 08:50
Szkocja Łódź 5 - 2 Egipt Łódź
sobota, 08-06-2019
08:25 - 08:50
Malta  Łódź 3 - 1 Kamerun Łódź
sobota, 08-06-2019
08:50 - 09:15
Szwecja Łódź 1 - 2 Niemcy Łódź
sobota, 08-06-2019
08:50 - 09:15
Anglia Łódź 5 - 0 Szwajcaria Łódź
sobota, 08-06-2019
08:50 - 09:15
Nigeria Łódź 0 - 3 Kolumbia Łódź
sobota, 08-06-2019
08:50 - 09:15
Rosja Łódź 3 - 2 Monaco  Łódź
sobota, 08-06-2019
09:15 - 09:40
Barbados Łódź 4 - 0 Kuba Łódź
sobota, 08-06-2019
09:15 - 09:40
Czad Łódź 1 - 3 Peru Łódź
sobota, 08-06-2019
09:15 - 09:40
Kanada Łódź 4 - 0 Japonia Łódź
sobota, 08-06-2019
09:15 - 09:40
Portugalia Łódź 0 - 6 Irlandia Łódź
sobota, 08-06-2019
09:40 - 10:05
Hiszpania Łódź 0 - 6 Jamajka Łódź
sobota, 08-06-2019
09:40 - 10:05
Holandia Łódź 7 - 0 Urugwaj Łódź
sobota, 08-06-2019
09:40 - 10:05
Grecja Łódź 0 - 18 Rep Ziel Przy Łódź
sobota, 08-06-2019
09:40 - 10:05
Fidzi Łódź 9 - 0 Czechy Łódź
1/16 finału
sobota, 08-06-2019
10:05 - 10:30
Walia Łódź 10 - 0 Katar Łódź
sobota, 08-06-2019
10:05 - 10:30
Belgia Łódź 0 - 13 Czarnogóra Łódź
sobota, 08-06-2019
10:05 - 10:30
Ekwador Łódź 11 - 0 Chorwacja Łódź
sobota, 08-06-2019
10:05 - 10:30
Turcja Łódź 0 - 11 Gruzja Łódź
sobota, 08-06-2019
10:30 - 10:55
Norwegia Łódź 7 - 0 Niemcy Łódź
sobota, 08-06-2019
10:30 - 10:55
Islandia Łódź 2 - 6 Dania Łódź
sobota, 08-06-2019
10:30 - 10:55
Szkocja Łódź 1 - 5 St Kitts i Nev Łódź
sobota, 08-06-2019
10:30 - 10:55
Austria  Łódź 3 - 0 Malta  Łódź
sobota, 08-06-2019
10:55 - 11:20
Brazylia Łódź 3 - 2 Polska Łódź
sobota, 08-06-2019
10:55 - 11:20
Anglia Łódź 3 - 0 Włochy Łódź
sobota, 08-06-2019
10:55 - 11:20
Chile Łódź 2 - 3 Kolumbia Łódź
sobota, 08-06-2019
10:55 - 11:20
Rosja Łódź 2 - 1 Samoa Łódź
sobota, 08-06-2019
11:20 - 11:45
Barbados Łódź 2 - 2 (1-2)karne Jamajka Łódź
sobota, 08-06-2019
11:20 - 11:45
Holandia Łódź 3 - 2 Peru Łódź
sobota, 08-06-2019
11:20 - 11:45
Kanada Łódź 2 - 4 Rep Ziel Przy Łódź
sobota, 08-06-2019
11:20 - 11:45
Fidzi Łódź 4 - 1 Irlandia Łódź
1/8 finału
sobota, 08-06-2019
11:50 - 12:15
Walia Łódź 7 - 1 Jamajka Łódź
sobota, 08-06-2019
11:50 - 12:15
Norwegia Łódź 2 - 3 Dania Łódź
sobota, 08-06-2019
11:50 - 12:15
Brazylia Łódź 7 - 1 Anglia Łódź
sobota, 08-06-2019
11:50 - 12:15
Holandia Łódź 0 - 6 Czarnogóra Łódź
sobota, 08-06-2019
12:20 - 12:45
Ekwador Łódź 3 - 1 Rep Ziel Przy Łódź
sobota, 08-06-2019
12:20 - 12:45
Kolumbia Łódź 1 - 3 St Kitts i Nev Łódź
sobota, 08-06-2019
12:20 - 12:45
Austria  Łódź 4 - 0 Rosja Łódź
sobota, 08-06-2019
12:20 - 12:45
Fidzi Łódź 0 - 7 Gruzja Łódź
Ćwierćfinał
sobota, 08-06-2019
12:50 - 13:15
Walia Łódź 6 - 0 Dania Łódź
sobota, 08-06-2019
12:50 - 13:15
Brazylia Łódź 1 - 4 Czarnogóra Łódź
sobota, 08-06-2019
12:50 - 13:15
Ekwador Łódź 5 - 0 St Kitts i Nev Łódź
sobota, 08-06-2019
12:50 - 13:15
Austria  Łódź 2 - 10 Gruzja Łódź
Półfinał
sobota, 08-06-2019
13:30 - 13:55
Walia Łódź 5 - 1 Czarnogóra Łódź
sobota, 08-06-2019
13:30 - 13:55
Ekwador Łódź 3 - 3 (4-3)karne Gruzja Łódź
Mecz o 3-cie miejsce
sobota, 08-06-2019
14:00 - 14:25
Czarnogóra Łódź 2 - 6 Gruzja Łódź
Finał
sobota, 08-06-2019
14:10 - 14:35
Walia Łódź 4 - 0 Ekwador Łódź

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY