DM 2019 - U9 Aktualności

Finał U-13 2019!

Podstawowe informacje o Finale Finałów U-13 w Nowym Sączu!

Informacje dla Zespołów
Drodzy Trenerzy, Zawodnicy, Rodzice! Serdecznie gratulujemy Wam piłkarskich umiejętności zaprezentowanych podczas Eliminacji Miejskich, które stały się dla Was przepustką na ogólnopolskie finały Deichmann Minimistrzostw kategorii U-13! Poniżej przedstawiamy informacje praktyczne na temat wyjazdu na Finał Finałów do Nowego Sącza. Bardzo prosimy o szczegółowe zapoznanie się z nimi!Przewidywany Program Imprezy:

Piątek – 14 czerwca 2019
19:00 - Zakwaterowanie w szkole
20:00 - Przywitanie zespołów, odprawa organizacyjna
Sobota – 15 czerwca 2019
07:15 - 08:30 Śniadanie
08:00 - 09:00 Weryfikacja tożsamości uczestników
09:00 - 09:30 Otwarcie imprezy
10:00 - 12:30 Rozgrywki Fazy Grupowej
12:00 - 14:30 Obiad
14:30 - 17:30 Rozgrywki Fazy Meczów o miejsca 1-16
18:00 - Wręczenie nagród najlepszym zespołom

Dojazd:
Uczestnicy są zobowiązani do zabezpieczenia we własnym zakresie i na własny koszt dojazdu na miejsce rozgrywek. Drużyny powinny przyjechać na obiekt rozgrywkowy najpóźniej na około 90 minut przed swoim pierwszym meczem celem prawidłowego przeprowadzenia weryfikacji uczestników. Zespoły prosimy o podanie orientacyjnej godziny przyjazdu na 3 dni przed turniejem. Drużyny, które będą dojeżdżać rano w dniu rozgrywek prosimy o zapoznanie z utrudnieniami związanymi z remontami dróg w Nowym Sączu i okolicach.

Zakwaterowanie:
Wszystkim zespołom zostanie udostępniona możliwość noclegu w nocy z piątku 14 czerwca na sobotę 15 czerwca 2019 roku w Zespole Szkół Samochodowych im. inż. T. Tańskiego przy ulicy T. Rejtana 18 w Nowym Sączu. Obiekt znajduje się w odległości ok. 10-15 minut pieszo od stadionu rozgrywek.

Drużyny śpią w klasach na welurowych dmuchanych materacach. Prosimy o zabranie śpiworów i poduszek! Każdy zespół ma dla siebie osobną, koedukacyjną salę (10 dzieci + 2 opiekunów). Na teren szkoły wpuszczane są jedynie zespoły biorące udział w zawodach oraz przedstawiciele organizatora. Nie przewiduje się możliwości wejścia do szkół dla rodziców. Wszystkich uczestników obowiązuje przestrzeganie regulaminu szkoły i zawodów. Istnieje możliwość zorganizowania odpłatnych noclegów dla kierowców drużyn.

UWAGA: Jeśli zespół zdecyduje się na niekorzystanie z noclegów oferowanych przez organizatora zawodów bardzo prosimy o niezwłoczne przekazanie tej informacji organizatorowi.

Wyżywienie
Organizator zapewnia wyżywienie dla uczestników:
• Kolację w piątek i śniadanie dla zespołów nocujących w szkole;
• Śniadanie dla zespołów, które nie nocują w szkole, ale z trzydniowym wyprzedzeniem zadeklarują chęć zjedzenia porannego posiłku,
• Obiad oraz prowiant na drogę powrotną dla wszystkich zespołów biorących udział w turnieju.

Posiłki będą wydawane w stołówce OHP, w budynku obok szkoły, w której nocować będą drużyny.

UWAGA: Jeśli któryś z zawodników lub opiekunów zespołu cierpi na ostre alergie pokarmowe bądź inne choroby wymagające nietypowej diety bardzo prosimy o niezwłoczną informację!

Weryfikacja zawodników:
Weryfikacja tożsamości i przynależności klubowej zawodników odbywa się na podstawie dokumentów dostarczonych na początku eliminacji miejskich Deichmann Minimistrzostw. Po sprawdzeniu dokumentów oficjalnie potwierdzamy Państwa przyjazd do Nowego Sącza lub wyjaśniamy ewentualne wątpliwości.

Po przyjeździe do Nowego Sącza każdy zawodnik musi stawić się do weryfikacji osobiście! Wówczas otrzyma opaskę, która uprawnia go do wzięcia udziału w zawodach, wejścia na teren szkoły oraz otrzymania posiłków. Zerwanie opaski powoduje konieczność ponownej weryfikacji.

Przypominamy o konieczności posiadania dokumentu tożsamości ze zdjęciem – podpisanej legitymacji szkolnej, dowodu osobistego lub paszportu. Trenerzy muszą posiadać zgodę rodziców/opiekunów prawnych na udzielenie pomocy przedmedycznej oraz leczenia w sytuacjach nagłych.

UWAGA! Każdy zespół musi posiadać dwóch pełnoletnich opiekunów! W sprawie zasad ewentualnych wymian i dopisywania zawodników bardzo prosimy zapoznać się ze szczegółowym regulaminem rozgrywek.

Arena rozgrywek:

Obiekty MKS „Sandecja” Nowy Sącz przy ulicy Jana Kilińskiego 47 w Nowym Sączu.

Turniej rozgrywany będzie na nawierzchni naturalnej - prosimy o zabranie odpowiedniego obuwia! Przypominamy o zakazie grania we wkrętach, konieczności używania ochraniaczy na piszczele oraz występowania zawodników w strojach turniejowych Deichmann Minimistrzostw! Organizator nie zapewnia piłek ani dodatkowego sprzętu do przeprowadzenia treningów. Szczegółowy harmonogram gier zostanie opublikowany na www.kochamsport.pl oraz rozdany trenerom podczas weryfikacji uczestników.

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z infolinią 607 737 770

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY