Bydgoszcz Bydgoszcz Koordynator
Andrzej Magowski (602331113)

Terminy DMM 2019 Bydgoszcz

Terminy turnieju Deeichmann MInimistrzostwa 2019

Informujemy, że ze względów organizacyjno technicznych oraz meczu reprezentacji Polski z Izraelem.

FINAŁ U9 i U11 odbędzie się 8 czerwca 2019 (sobota)

Prosimy o zapoznanie się z terminami rozgrywek Deichmann Minimistrzostwa 2019 Bydgoszcz.
Tradycyjnie rozgrywki DMM w kategoriach U7 oraz U9 odbywać się będą w soboty natomiast U11 w niedzielę z wyjątkiem V terminu 12.05.2018 (rozgrywki U11 z dnia 12.05 (niedziela) z uwagi na dużą imprezę biegową „Bieg PKO” zostają przeniesione na sobotę 11.05 na godz. 12.30-17.00.
Rozgrywki U7 są zaplanowane na soboty na Orliku w godzinach porannych.
Prosimy o zwrócenie uwagi, iż pierwszy weekend „ długiego weekendu majowego ” (27-28.04) będą rozgrywane mecze, natomiast drugi weekend 4-5.05 jest terminem wolnym (termin rezerwowy)
Termin zakończenia Finału Bambini U7 jest zaplanowany na 02.06 niedziela od godziny 13.30 do 20.00

Turniej główny finałowy U 9 i U11 zaplanowany jest na sobotę 8.06.2019 i jest turniejem jednodniowym rozgrywanym w systemie play off tradycyjnie w godzinach od 7.45  godz. 17.00


KWIECIEŃ 2019
06.04   U9 (roczniki 2010 i młodsi)  08.00 – 13.00  (boisko sztuczne CWZS Zawisza ul. Gdańska 163)
07.04   U11 (roczniki 2008 i młodsi) 08.00 – 13.00  (boisko sztuczne CWZS Zawisza ul. Gdańska 163)

13.04   U7 (roczniki 2012 i młodsi)  08.00 – 14.00  (boisko Orlik ul. Czerkaska 8      SP15 z OMS)
13.04   U9 (roczniki 2010 i młodsi)  08.00 – 13.00  (boisko sztuczne CWZS Zawisza ul. Gdańska 163)
14.04   U11 (roczniki 2008 i młodsi) 08.00 – 13.00  (boisko sztuczne CWZS Zawisza ul. Gdańska 163)

20.04  U7           (wielka sobota) – termin po uzgodnieniu z trenerami
(roczniki 2012 i młodsi)  08.00 – 14.00  (boisko Orlik ul. Czerkaska 8      SP15 z OMS)

27.04   U7 (roczniki 2012 i młodsi)  08.00 – 14.00  (boisko Orlik ul. Czerkaska 8      SP15 z OMS)
27.04   U9 (roczniki 2010 i młodsi)  08.00 – 13.00  (boisko sztuczne CWZS Zawisza ul. Gdańska 163)
28.04   U11 (roczniki 2008i młodsi)  08.00 – 13.00  (boisko sztuczne CWZS Zawisza ul. Gdańska 163)


MAJ 2019

TERMIN REZERWOWY – PLANOWANY BRAK ROZGRYWEK
04.05   U7 (roczniki 2012 i młodsi)  08.00 – 14.00  (boisko Orlik ul. Czerkaska 8      SP15 z OMS)
04.05   U9 (roczniki 2010 i młodsi)  08.00 – 13.00  (boisko sztuczne CWZS Zawisza ul. Gdańska 163)
05.05   U11 (roczniki 2007 i młodsi)  08.00 – 13.00  (boisko sztuczne CWZS Zawisza ul. Gdańska 163)

11.05   U7 (roczniki 2012 i młodsi)  08.00 – 14.00  (boisko Orlik ul. Czerkaska 8      SP15 z OMS)
11.05   U9 (roczniki 2010 i młodsi)  08.00 – 13.00  (boisko sztuczne CWZS Zawisza ul. Gdańska 163)
11.05   U11 (roczniki 2008 i młodsi)  12.00 – 17.00  (boisko sztuczne CWZS Zawisza ul. Gdańska 163)


18.05   U7 (roczniki 2012 i młodsi)  08.00 – 14.00  (boisko Orlik ul. Czerkaska 8      SP15 z OMS)
18.05   U9 (roczniki 2010 i młodsi)  08.00 – 13.00  (boisko sztuczne CWZS Zawisza ul. Gdańska 163)
19.05   U11 (roczniki 2008 i młodsi)  08.00 – 13.00  (boisko sztuczne CWZS Zawisza ul. Gdańska 163)

 

18.05   U7 (roczniki 2012 i młodsi)  08.00 – 14.00  (boisko Orlik ul. Czerkaska 8      SP15 z OMS)


CZERWIEC 2019
02.06   Finał BAMBINI U7  12.00 – 15.00  (boisko Orlik ul. Czerkaska 8      SP15 z OMS)


01.06   U9 (roczniki 2010 i młodsi)  08.00 – 13.00  (boisko sztuczne CWZS Zawisza ul. Gdańska 163)

02.06   U11 (roczniki 2008 i młodsi)  08.00 – 13.00  (boisko sztuczne CWZS Zawisza ul. Gdańska 163)

08.06  (SOBOTA) Finał Miejski U11 i U9 Bydgoszcz – system Playoff 07.45 – 17.30 (boisko sztuczne CWZS Zawisza ul. Gdańska 163)
 

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY