Dębica Dębica Koordynator
Grzegorz Persak (600945072)

Pierwszy dzień meczowy za nami.

W ubiegłą sobotę rozpoczęliśmy Deichmann Minimistrzostwa w Dębicy...

Po raz kolejny zawodnicy pokazali wielką klasę . Piękne bramki, parady bramkarskie, składne akcje zachwycały kibiców. Na świetnie przygotowanych boiskach nie brakowało walki od pierwszego do ostatniego gwizdka. Dzieciaki na medal.

 

Drobne uwagi do rodziców.

Prosimy kibicować od zewnętrznych linii boiska, ścieżki wydeptane wzdłuż wewnętrznych linii wyglądają bardzo źle. Pamiętamy, że dopiero rozpoczeliśmy nasz turniej i wszyscy chcemy, by dzieci grały na pięknych boiskach.

 

Proszę też zwracać uwagę na szybkość swoich samochodów na drodze między boiskami 1,2,3,4 a boiskami 5,6,7,8. Kilku rodziców mocno się zagalopowało wjeżdżając na tą drogę. Mamy w pamięci ubiegłoroczny wypadek, gdy jeden z zawodników ucierpiał po bliskim spotkaniu z samochodem.

 

W ubiegłą sobotę było dużo miejsca do parkowania na parkingu, drodze między boiskami jak i na drodze serwisowej wzdłuż autostrady. Lecz niektórzy rodzice parkując na chodniku wzdłuż drogi krajowej (dojazd do autostrady) złamali przepisy o ruchu drogowym. Policja dawała szansę na przeparkowanie swoich pojazdów, kto tego nie zrobił będzie miał niemiłą niespodziankę. Koordynator osobiście informował rodziców o przeparkowaniu samochodów.

W nadchodzącą sobotę proszę zwrócić uwagę na nasze sugestie.

Dziękuję i widzimy się w sobotę.

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY